Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - NAGRODY (Strona 9 z 9)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 18-04-2007 18:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cieszymy się, że orły dotarły Orzeł Orzeł , dedykacje się podobały Uśmiech i przepraszamy za pomyłki (mapa Ratujcie bo go pobiję i zagniecenia Widziały gały co brały oops, zawstydzenie - nie wiem jak to sie mogło stać Smutek, może biedny Ladroval upuścił paczuszkę niechcący? hmmmm... )
Map jeszcze mamy kilka w zapasie (dzięki Miriel kwiatek dla ciebie, dziękuję ) więc w razie czego możemy dosłać Z przymrużeniem oka

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Elring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 284

Wysłany: 18-04-2007 19:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Cieszymy się, że orły dotarły Orzeł Orzeł , dedykacje się podobały Uśmiech i przepraszamy za pomyłki (mapa Ratujcie bo go pobiję i zagniecenia Widziały gały co brały oops, zawstydzenie - nie wiem jak to sie mogło stać Smutek, może biedny Ladroval upuścił paczuszkę niechcący? hmmmm... )
Map jeszcze mamy kilka w zapasie (dzięki Miriel kwiatek dla ciebie, dziękuję ) więc w razie czego możemy dosłać Z przymrużeniem oka

Nawet orzeł może się pomylić Z przymrużeniem oka Ale odkryłam dziś coś jeszcze hmmmm... Dostałam chyba nadprogramową książkę, mianowicie "Wiersze z Władcy Pierścieni". Przepraszam, że dopiero teraz o tym piszę, ale nie pamiętałam, co miało być w moim zestawie, i dopiero przed chwilą coś mnie tknęło, żeby sprawdzić. Więc jeśli ktoś miał dostać "Wiersze", a nie dostał, to niech krzyczy Uśmiech

Nolimon - ja tez mam nadzieję, że na Polconie się spotkamy, ale to naprawdę dla mnie żaden problem przesłać Ci tę mapę Uśmiech Więc podaj mi swój adres na PW.
Powrót do góry

Avalonne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 153
Nieobecny(a): Niech łaska Valarów cię prowadzi!

Wysłany: 20-04-2007 17:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Melduję, że i do mnie orzeł przyleciał Śmiech Wszystkie trzy tomy KZO w jednej pace Z przymrużeniem oka i CUDOWNA dedykacja Love Aż oczom nie mogłam uwierzyć Elfik Język Ale nie dostałam ani mapy, ani dyplomu, Uśmiech Saurona ;D cóż, może miał je nieść inny orzeł i marudzi po drodze? hmmmm... hmmmm... hmmmm...
Dziękuję!!!
Elfik Super śmiech Uśmiech Love

cierpi wraz z Tobą, lecz jego granie
Płynące ponad czasem i światów granicą
Powtórzą fale o brzeg bijące... płakaniem...
Powrót do góry

Avalonne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 153
Nieobecny(a): Niech łaska Valarów cię prowadzi!

Wysłany: 23-04-2007 12:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Posłaniec Manwego przyniósł dzisiaj pod moje progi dyplom i mapę. Dziękuję!!! Z przymrużeniem oka Elfik chwała wam, chylę czoła, dzięki
cierpi wraz z Tobą, lecz jego granie
Płynące ponad czasem i światów granicą
Powtórzą fale o brzeg bijące... płakaniem...
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 23-04-2007 23:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Och, och!!!
I do mnie orły dotarły Proooszę prooooooszę chwała wam, chylę czoła, dzięki Super śmiech Elfik i nawet wszystko doniosły, niewiele gniotąc pazurkami.

Ja natomiast z pewnym opóźnieniem zasiadam przy palantirku.
Dzięki wielkie za książkę (choć przydałaby się lupa, gdyż pozycja maczkiem pisana, acz pięknie wydana) z dedykacją przewspaniałą. chwała wam, chylę czoła, dzięki

Przy dyplomie doznałam wielkiego wzruszenia i łezka w oku mi się zakręciła, gdy przypomniały mi się dobre czasy trwania konkursu (I czy to nie mogło trwać dalej? I komu to przeszkadzało, że tak prędko zakończono?) oops, zawstydzenie Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech wszystko mi się pomieszało

W każdym razie jeszcze raz Love chwała wam, chylę czoła, dzięki Proooszę prooooooszę Kwiatek z otwartymi ramionami, i`m all your`s dla Organizatorów i Fundatorów.
Może niedługo jest jest znowu jakieś lecie... hmmmm... Proooszę prooooooszę Róża
Powrót do góry

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 27-04-2007 13:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oj, naczekałam się na orły, naczekałam! Orzeł Orzeł Widziałam, jak kołowały w pobliżu mojej skromnej siedziby, ale paczuszki przynosiły innym szczęśliwcom. nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj Wreszcie dzisiaj, wymęczone i ledwo żywe przyniosły w dziobach i pazurach cenną przesyłkę, całą, niedraśniętą i z przewspaniałą zawartością. Trochę biedne ptaszyska były skonfundowane widzę gwiazdy, bo jakiś wredny, wygłodniały uruk połknął jedną cyfrę w adresie, ale wielowiekową mądrością i majarską intuicją kierowane domyśliły się, w czyje ręcę mają swoje brzemię oddać.
Gdy orły zniknęły za horyzontem, wzięłam się za otwieranie paczki Prezent i teraz książki, dyplom i mapa leżą u mnie na stole, bym mogła się do woli sycić ich widokiem. Wielkie, wielkie dzięki za piękną dedykację!!! Kwiatek A dyplom sobie oprawię i na ścianie powieszę, o! victory
Powrót do góry

Mauhur
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 27-04-2007 14:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenwe napisał(a):
bo jakiś wredny, wygłodniały uruk połknął jedną cyfrę w adresie

Wypraszam sobie te insynuacje! Nic nie połknąłem (a jeśli kłamię, niech mi ta cyfra stanie ością w gardle... khy!... khy!... harrr...).

Przy okazji raz jeszcze pragnę podziękować Organizatorom! Zdziwienie polonistki, gdy zobaczyła dedykację w nieznanym języku - bezcenne! Śmiech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - NAGRODY (Strona 9 z 9)

Skocz do: