Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - NAGRODY (Strona 2 z 9)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 284

Wysłany: 02-03-2007 00:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem, jestem Śmiech Już nie mogłam się doczekać Pserwa

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Organizatorom i Sponsorom, Współgraczom i Podpowiadaczom Język A jeśli chodzi o nagrodę, to wybieram zestaw V Love - specjalne podziękowania dla Nellelórë chwała wam, chylę czoła, dzięki I dla Miriel - za mapę Uśmiech I też, jesli można, poprosiłabym o to co wszyscy Uśmiech
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 02-03-2007 00:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zadedykujemy victory - rozumiem, że Artist i Illustrator popisać? Z przymrużeniem oka (doprecyzuj na PW Język ).

Tymczasem niech Sarenka wybierze nagrodę za miejsce piąte mam pomysł!!!

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Sarnond

Wpisy: 495

Wysłany: 02-03-2007 01:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż, chciałem być oryginalny i nie zacząć od podziękowań. Ale se ne da. :| Chciałem podziękować gorąco, ściskając niedźwiedzio:
    Nif i elfy - po pierwsze za to, że pośród zamieci V ery mieli czas, zapał i pokłady stoicyzmu, żeby nam to zorganizować i z nami wytrzymać Uśmiech z otwartymi ramionami, i`m all your`s Z przymrużeniem oka
    po drugie za to, że nauczyli mnie przełykać frustrację, tak, żeby nie zaowocowała efektem "jak nie, to nie!" i przerodzić ją w tym większą zawziętość. terefere nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj z otwartymi ramionami, i`m all your`s Co ja bym bez nich zrobił..

producentowi batonów Snickers oraz Bounty. mam pomysł!!! Gdyby nie ich przełomowa receptura na wysokoproteinowe odżywki, nasz Admin odpadłby w przedbiegach gdzieś przy 7.2 mam pomysł!!!

tym, którzy wytrwali do końca, a to dlatego, że byłem gdzieś między nimi, a rywalizacja z nimi powodowała, że nie odpadłem pomimo (patrz: pkt.2); rywalizacja daje tym lepszy eket "pozytywnej złości", z im bardziej wymagającym przeciwnikiem przyjdzie się mierzyć. A w tym wypadku poziom rywali to była iglica na Empire State Building

wytwórni kaset wideo z aerobikiem za ich wspaniałe programy relaksacyjno-dotleniające. Widząc efekt stoickiego spokoju i wypoczęcia, pomimo codziennego sprawdzania siedemdziesięciu odpowiedzi, wymyślania pytań i zmagania się z marudami w topicu konkursowym, chyba sam sobie zapodam jeden z takich programów mam pomysł!!!

sponsorom tzw. naszym, za to, że byli gotowi dolać oliwy do ognia rywalizacji świetnymi nagrodami, dzięki ogromne Miriel, Kas, Nelle, Memlu, Ringu i Elku, jesteście gigantyczni! z otwartymi ramionami, i`m all your`s A przede wszystkim naszym przewspaniałym, jedynym i niezastąpionym Nif & Elves

wydawnictwom Amber i Rebis za wspieranie czegoś, co nie przekłada się na kasiorę - wbrew komersze tego świata

jeśli wcześniej nie wymienieni, to układaczom pytań za dostarczenie świetnej rozrywki. Dzięks ogromne za mozół dla Memela oraz Lomendila

kompanii piwnej Carlsberg za świetny program wsparcia w kryzysach z radzeniem sobie z powtarzanym czasem symptomem "dlaczego mi nie zaliczyli tej odpowiedzi?! Wkurzony do ostatecznych granic Płacz "

Gratuluje Nolimonowi za zajęcie pierwszego miejsca, Elenwe drugiego, Elring trzeciego i całej reszcie Wielkiej Trzynastki za to, że dzielnie goniła kogoś, kto był poza wszelką klasyfikacją Ratujcie bo go pobiję Orzeł papa wszystkim. Z przymrużeniem oka Thoro, no cóż.. wygrasz jeszcze jeden konkurs i połknę monitor od ziewania. Z przymrużeniem oka Pserwa Jeszcze raz gratulki z otwartymi ramionami, i`m all your`s Piwko I Avallone gratuluje upragnionej Księgi Zaginionych Opowieści. Z przymrużeniem oka hurrra!! impreza!! szampan!!

Aha, zestaw!.. No więc proszę o zestaw VIII (jest napisane Age 12 to adult, to ja chyba mogę mam pomysł!!!), a dedykacja ma zajmować całą wewnętrzną stronę kartonu (jak się spodziewam Patrzeć spode łba,podejrzliwie ma format A0 mam pomysł!!!, inaczej reklamacja Pserwa Z przymrużeniem oka z otwartymi ramionami, i`m all your`s).

Nifrodel

Wysłany: 02-03-2007 10:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sarenko... Lubimy się robienie pieknych oczek Piwko wieeeeeeeeeelgachny uśmiech kwiatek dla ciebie, dziękuję
I rzecz jasna zabazgramy dla Ciebie grę Elfik A format ma nietypowy hmmmm...

A teraz zapraszamy zdobywczynię szóstego miejsca, Avalonne do wyboru spodziewanej nagrody Z przymrużeniem oka Jestem za

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Elek

Wpisy: 606

Wysłany: 02-03-2007 11:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratuluję Zwycięzcy Jestem za Jestem za brawo brawo brawo brawo brawo I proszę o kontakt celem ustalenia pobytu i zabezpieczenia wyżywienia na tegorocznym TOLK FOLK. Uśmiech

Avalonne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 153
Nieobecny(a): Niech łaska Valarów cię prowadzi!

Wysłany: 02-03-2007 13:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a):

A teraz zapraszamy zdobywczynię szóstego miejsca, Avalonne do wyboru spodziewanej nagrody Z przymrużeniem oka Jestem za

Wcale nie "spodziewanej" ŚmiechŚmiechŚmiech Przez cały wczorajszy dzień powtarzałam sobie: "ciesz się szóstym miejscem,ale nie licz na KZO... " A tu tymczasem NIESPODZIANKA Elfik Elfik Elfik Myślałam, że wczorajszy dzień skończy się na wyborze nagrody przez Erling. Juz wyłączałam komputer, kiedy zobaczyłam wpis Sanronda - z radości tej nocy w ogóle nie mogłam spać... Zawstydzenie Uśmiech 2

Wybieram oczywiście zestaw VII` brawo owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję i muszę powiedzieć, że jest to dla mnie nagroda jak za pierwsze miejsce Elfik Język Z przymrużeniem oka Dlatego też bardzo, bardzo się cieszę Śmiech jak dziecko z cudownego prezentu Z przymrużeniem oka Śmiech

Oczywiście muszę tutaj jeszcze raz podziękować organizatorom za wspaniały konkurs, sponsorom za cudowne nagrody i wszystkim uczestnikom za współudział.... Śmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki Śmiech ... w tym przedsięwzięciu Elfik

Gratuluje serdecznie Thoronnilowi za zajęcie pierwszego miejsca oraz Nolimonowi, Elenwe, Erling i Sanrodowi, z którymi biegłam do mety, a którzy mnie wyprzedzili. Gratuluję również pozostałym 8 laureatom, którzy weszli w skład szczęśliwej 14 oraz pozstałej siódemce Z przymrużeniem oka
Bardzo dziękuję za rywalizację, choć muszę tu przyznać, że momentami było bardzo ciężko.... Elfik Jestem pełna podziwu dla autorów pytań: na większość z nich nie znałam odpowiedzi, a nad niektórymi siedziałam czasem do późnej nocy. wszystko mi się pomieszało Ale dzięki temu wiele się nauczyłam i spojrzałam na Tolkiena z całkiem innej perspektywy Z przymrużeniem oka

Dziękuję również moim przyjaciołom za wsparcie - gdyby nie oni, pewnie nie dotrwałabym do końca Serce Uśmiech i oczywiście mężowi za cierpliwość Miłość i synkowi też.... Serduszka uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy

Jeżeli można, też bardzo prosiłabym o dedykację na I tomie KZO... Niezmiernie cieszę się z mapy i DYPLOMU Śmiech

cierpi wraz z Tobą, lecz jego granie
Płynące ponad czasem i światów granicą
Powtórzą fale o brzeg bijące... płakaniem...

Ostatnio zmieniony przez Avalonne dnia 02-03-2007 21:11, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry

Nifrodel

Wysłany: 02-03-2007 16:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dedykacja się pojawi na I tomie KZO Avalonne Uśmiech Jestem za

Ponieważ zdobywczyni VII miejsca, Ravenne dziś o 12.00 wyjechała na Coolcon Uśmiech prosiła o zarezerwowanie dla niej zestawu VII, a jeśli go wybierze Avalonne - VI. Tym samym zestaw VI i VII już pobiegły do laureatów. Z przymrużeniem oka raz, dwa, raz, dwa, tempo!

Zostały jeszcze do wyboru: zestaw III, IX, X, XI, XII, XIII i XIV Prezent

Zapraszamy zatem Eruanta do wyboru nagrody Boromir

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Eruant
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 102

Wysłany: 02-03-2007 17:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,

Cieszę się z tak wysokiego miejsca. Przyznaję, że nie spodziewałem się tak dobrego rezultatu. Myślałem, że będzie świetnie, jeżeli odpowiem na dwie trzecie pytań, i... trafiłem!.
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za konkurs i współzawodnictwo. Nie raz i nie dwa przyjdzie nam się skontaktować, a pewnie i spotkać.

Wybieram zestaw III

Pozdrawiam
Eruant
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - NAGRODY (Strona 2 z 9)

Skocz do: