Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

Temat: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje (Strona 6 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 12-06-2010 22:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dlaczego gospoda stawia spację przed i po sylabie "kum"? Np. "kumpel" pojawia się jako "kum pel" hmmmm...

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 13-06-2010 12:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Alqualaure napisał(a) (zobacz wpis):
Dlaczego gospoda stawia spację przed i po sylabie "kum"? Np. "kumpel" pojawia się jako "kum pel" hmmmm...

Pewnie jakiś błąd w kodzie lub programista miał uraz do żab Pserwa

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 29-12-2011 17:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miałbym prośbę do wszystkich którzy to przeczytają na czas Elfik żebyście weszli dzisiaj w okolicy 21:30 do Gospody.

Chciałbym w ten sposób przetestować jakie zatłoczenie Z przymrużeniem oka obecnie jest znośne dla Bercilaca nim zacznie się spóźniać z dostawami trunków i jadła do stolików Uśmiech

elfy
Administrator

Wysłany: 29-12-2011 22:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Raport techniczny, godzina Zulu Ghulla 22:47.756

Z naszego nieprofesjonalnego Elfik acz owocnego Jestem za testu wyszło, że ok. 15 osób może być jednocześnie w Gospodzie i jeśli nie będzie każdy gadał przez drugiego to Bercilac każdego zdąży obsłużyć Z przymrużeniem oka

Notatka służbowa:
- w czasie testu zostało zużyte 56 kufli złocistego płynu (li tylko w celach podtrzymujących i energetycznych). Nie ucierpiał nikt oprócz wąsów Bercilaca (oklapłych trochę ze względu na ewentualne manko na kasie na koniec roku).

Dzięki za pomoc Uśmiech

elfy
Administrator

Wysłany: 13-11-2013 14:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

12-01-2012 Gospoda się zawaliła a spod jej zgliszcz wyczołgali się okrągli Bercilac, Nob i Bop po czym ruszyli biedacy w świat poszukując przygód i wymarzonych kobiet (a może na odwrót).

Po roku bezsensownej tułaczki czyli podróży po świecie okraszonej podsumowaniem: "o ta wieża Ajfla to jak nasza przy studni tylko większa", "Himalaje mikołaje, u nas z czubka drzewa też oprócz mgły g. widać było", "ale głupi Ci Rzymianie", powrócili szczęśliwie do nas na wieś i postanowili odbudować Gospodę. Na postanowieniu się skończyło.

Dlatego dziękuję Ominousowi, który wziął sprawy w swoje ręce i bez którego reaktywacja Gospody nie byłaby możliwa Uśmiech

Dzięki za prace nad wystrojem, grafiką, kolorami, za Drzwi i Szyld chwała wam, chylę czoła, dzięki Jestem za Za kilkadziesiąt godzin pracy i niekończącą się upierdliwość Z przymrużeniem oka, która spowodowała, że nawet ja (uwaga: nawet ja Język Elfik ) wolałem przekodować z powrotem Gospodę niż czytać jego kolejne maile Z przymrużeniem oka Język

Bez Ominousa Piwko gospoda nie zostałaby odbudowana Mam coś dla ciebie Pamiętajcie o tym krytykujące nieroby Z przymrużeniem oka Język

Tymczasem można otworzyć nowy sezon na zgłaszanie swoich jęków i płaczów co jeszcze w Gospodzie ktoś inny ma dla Was zrobić Spox Jeśli macie jakieś pomysły ulepszające to możecie zapodawać je tutaj a ja jeśli akurat nie będę oglądał NBA i mi się spodobają to być może wprowadzę je w życie.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Tylko nie piszcie do mnie jakbym był korporacją w rodzaju FB, Google itp. a wy produktem ups, sorry, klientem tylko normalnie jak inteligentny człowiek: dokładnie o co wam chodzi, z prezentacją na screenie w razie czego itp. W innym wypadku będę olewał a po jakimś czasie kasował.

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 514

Wysłany: 13-11-2013 15:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):
[...] która spowodowała, że nawet ja (uwaga: nawet ja Język Elfik ) wolałem przekodować z powrotem Gospodę niż czytać jego kolejne maile Z przymrużeniem oka Język
No raczej, że te dziesiątki mejli i priwów nie poszło na marne Złośliwy uśmiech
elfy napisał(a) (zobacz wpis):
Tymczasem można otworzyć nowy sezon na zgłaszanie swoich jęków i płaczów co jeszcze w Gospodzie ktoś inny ma dla Was zrobić Spox Jeśli macie jakieś pomysły ulepszające to możecie zapodawać je tutaj a ja jeśli akurat nie będę oglądał NBA i mi się spodobają to być może wprowadzę je w życie.
Ja tylko dodam od siebie, że wszelakie jęki można zgłaszać jak jestem w Gospodzie, to je sobie zakonotuję i kiedyś jak elfy będzie miec przerwę w NBA a ja w ogarnianiu reszty świata to może coś się razem z tego urodzi Język
I obiecuję mieć Oko na wszelkie utyskiwania graficzne, tylko jak szef mówił, z głową pisać, a nie ""Łojezusićku a ja bym to chciał w gospodzie mieć to a tamto..."

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Ominous

Wysłany: 19-01-2015 15:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ave Okosaur

Parę dni temu zakończył się planowany, choć nieco opóźniony lifting forumowej Gospody. Operację przeprowadził nasz naczelny chirurg elfy pod mym czujnym Okiem Uśmiech Saurona ;D
Przepraszamy za czasowe niedogodności związane z zamknięciem na kilkanaście dni Gospody Z przymrużeniem oka Miała to być niespodzianka, dlatego też jej nie zapowiadałem.
Niestety Bercilac nie zgodził się na liposukcję więc nadal będzie się raczej toczyć za barem niż chodzić, więc musicie mu wybaczyć pewne opóźnienia.

Szczegóły liftingu przedstawiam poniżej:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Głównymi zmianami było dostosowanie zbyt kontrastowego tła czatu do jak największej ilości czcionek. Niestety nie jest to 100% dopasowania, ale lepiej nie będzie Z przymrużeniem oka Dodatkowo layout "Edoras" zyskał nowe drewniane tło, zastępujące poprzednie mdłe i bez kontrastu.
Pływająca Kłoda zyskała cień, więc nie wyróżnia się już tak drastycznie z tła.

Zmiany miały dotyczyć również ikonek, niestety przez złośliwość rzeczy martwych prace nie przebiegły planowo. W efekcie czego Gospoda się zbuntowała i namieszała w ikonach. Klikając w jedną wyskakuje nam zupełnie inna. Efekt poniżej:

Staramy się usunąć szkody. Póki co musicie, albo raczej musimy jakoś przetrwać. Pamiętajcie, przy tak skomplikowanych operacjach zdarzały się ludziom większe wpadki, jak zaszywania w pacjentach skalpeli i takie tam, więc nie jest najgorzej Język Jestem rozwalony

/Koniec raportu.

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Ominous

Wysłany: 16-02-2015 17:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ave
Ominous napisał(a) (zobacz wpis):

Zmiany miały dotyczyć również ikonek, niestety przez złośliwość rzeczy martwych prace nie przebiegły planowo. W efekcie czego Gospoda się zbuntowała i namieszała w ikonach. Klikając w jedną wyskakuje nam zupełnie inna. Efekt poniżej:

Staramy się usunąć szkody. Póki co musicie, albo raczej musimy jakoś przetrwać. Pamiętajcie, przy tak skomplikowanych operacjach zdarzały się ludziom większe wpadki, jak zaszywania w pacjentach skalpeli i takie tam, więc nie jest najgorzej Język Jestem rozwalony

Po miesiącu skarg i zażaleń w Gospodzie został zaprowadzony ład i porządek.
Cieszcie się i radujcie się dziś, bo ot jest dzień, w którym emotki prawilnie działają tak jak powinny!

/Koniec raportu z liftingu liftingu Gospody.

do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Temat: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje (Strona 6 z 6)

Skocz do: