Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje (Strona 5 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 10-04-2009 20:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

do używania gospody potrzebna jest darmowa wtyczka Flash Player zrobiona przez Adobe. do popbrania (za free ofkoz) np. tutaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=293&Flash+Player+10.0 .22.87
Powrót do góry

Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 01-07-2009 22:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już któryś z kolei raz mi się tak zdarzyło i nie mam pojęcia, co jest powodem:
kiedy wpisuję /me ..., żeby się pojawił mój nick i zdanie oznajmujące, ale nie wypowiedź, na oknie głównym wszystko gra. Jednak kiedy wpiszę to w oknie prywatnej rozmowy, na głównym wyskakuje coś takiego:
Cytat:
[Alqualaure]: /me [...]
   [Alqualaure]: Warning ! Only IRC subset can be used (Type /? or /help for list of
IRC commands)

Dlaczego tak się dzieje?

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 25-07-2009 02:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

IRC obsługuje emote (/me blabla) w /query ale w tym flash-irc czacie okno prywatnych wiadomości działa chyba trochę inaczej jak klasyczne /query.
Mi się gospoda często wiesza, działa bardzo wolno, wiadomości pokazują się po kilku sekundach Nie Nie Czemu akurat taki flash chat a nie java?
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 11-02-2010 19:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fajnie, gospoda chodzi duzo szybciej, ALE, te tla okna z tekstem sa okropne, rozpraszajace, jakies obrazki itd. Nie dalo by sie ich jakos podmienic za normalne kolory? Nic nie widac co sie pisze, az oczy bola.. hmmmm...
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 11-02-2010 19:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W Google Chrome wyskakuje:
Kod:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/chat/flashchat.p hp:15) in /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/includes/session s.php on line 361

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/chat/flashchat.p hp:15) in /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/includes/session s.php on line 362

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 11-02-2010 19:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Juz mi sie udalo pozbyc tego ohydnego tla..
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Nero
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 215
Nieobecny(a): Wędruję po Sferach...

Wysłany: 23-04-2010 18:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Istnieje jakiś klient do Gospody? Zawsze jak tam wchodzę, to Gospoda obciąża kompa, przez co wszystko woooolno chodzi...
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 26-04-2010 10:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie ma. Gospoda jest we Flashu.

Przeglądałem jakiś czas temu oprogramowanie czatów i albo kosztują kilkaset dolców albo niczym w obciążeniu nie różnią się od Gospody albo wymagają możliwości uruchamiania servletów javy.

Jak komuś wpadnie coś w oko to może zapodać.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje (Strona 5 z 6)

Skocz do: