Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

Temat: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje (Strona 2 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hithlome
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 171
Nieobecny(a): kiedy świat zewnętrzny wsysa mnie i nie chce oddać ;)

Wysłany: 02-12-2006 19:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Misiek_h napisał(a) (zobacz wpis):

Mogłoby się przydać pokazywanie na forum ilu jest czaterów Z przymrużeniem oka w Gospodzie (obok linka). Zaoszczędziłoby ludziom ładowania gdyby akurat nikogo nie było Język

Jestem za Jestem za Mam nieszczęście być modemowcem, więc nie pytajcie nawet ile mi się to-to ładuje Nic nowego Taka funkcja trochę by mi ułatwiła życie Język
Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

ciężej wtedy znaleźć "Pierwszego Odważnego", który wlezie, aby sterczeć jak ten kołek na przynętę Język

No, to fakt Śmiech

Nie znający pór roku, zamarły w bezczasie
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 02-12-2006 20:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak sobie myślę, ze nawet nie musiałaby to być liczba czatujących, wystarczy jakoś poinformować (lampka zmieniająca kolor?), że pokój nie jest pusty.
Coraz bardziej (po kilkunastu wejściach do pustego pokoju) podoba mi się ten pomysł Język

Powrót do góry

Sarnond
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 495

Wysłany: 02-12-2006 20:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

hithlome napisał(a) (zobacz wpis):

Mogłoby się przydać pokazywanie na forum ilu jest czaterów Z przymrużeniem oka w Gospodzie (obok linka). Zaoszczędziłoby ludziom ładowania gdyby akurat nikogo nie było Język

Jestem za Jestem za Mam nieszczęście być modemowcem, więc nie pytajcie nawet ile mi się to-to ładuje Nic nowego Taka funkcja trochę by mi ułatwiła życie Język

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

Też o tym myślałem, Miśku -ale ciężej wtedy znaleźć "Pierwszego Odważnego", który wlezie, aby sterczeć jak ten kołek na przynętę Język

True. Jestem za To może konsensus: jeśli ktokolwiek jest w Gospodzie, niezależnie czy jedna, czy dwadzieścia osób, niech będzie to widać - ot na przykład, bez dodawania liczników i wodotrysków, niech napis "Gospoda" zmieni kolor na czerwony, czy tam złoty jak Piwko Język. Ludzie z modemami, albo nie chcący tracić czasu będą wiedzieli, że nikogo nie ma, za to jeśli ktoś już będzie, to nie będzie wiadomo czy siedzi jedna osoba, czy tłumy pomiędzy kuflami, więc i tak będzie się wchodzić raczej "na ciemniaka" (byle o futrynę nie zawadzić).

EDIT: Ups... o dziwo Smerfy, w dodatku Papy, bywają w pełnym biegu szybsze od saren. Język

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 02-12-2006 20:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja miałem pomysł na krótszy tekst Język -po tym, jak zobaczyłem, ze Bob ma posprzątać po wychodzącym Sarnondzie Jestem rozwalony

btw: gospoda zapamiętuje już kolory Jestem za

Powrót do góry

Lórin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 61

Wysłany: 05-12-2006 18:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym proponował (o ile to się da zrobić Z przymrużeniem oka) automatyczny zapis loga. (Ew. takie coś, żeby zapisywało od razu jak się kliknie "Zapisz".) Można, widzę, zapisywać go ręcznie, ale czasem się nie chce i/lub się zapomina Z przymrużeniem oka A zapisy logów się przydają ^^

EDIT
I myślę, że przydatne by było wyświetlanie czasu, w jakim została wysłana wypowiedź: gg-mm lub gg-mm-ss Z przymrużeniem oka

elfy
Administrator

Wpisy: 1148

Wysłany: 05-12-2006 20:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Lórin napisał(a) (zobacz wpis):
Ja bym proponował (o ile to się da zrobić Z przymrużeniem oka) automatyczny zapis loga. (Ew. takie coś, żeby zapisywało od razu jak się kliknie "Zapisz".) Można, widzę, zapisywać go ręcznie, ale czasem się nie chce i/lub się zapomina Z przymrużeniem oka A zapisy logów się przydają ^^

jak nie chce Ci się kliknąć w przycisk albo zapominasz to sorry ale musisz popracować nad samomobilizacją Z przymrużeniem oka
Pierwsze słyszę żeby regularne archiwalne zapisy logów się przydawały. Chyba że do śledztwa albo zaspokajania czyjegoś wścibstwa. Na jedno ani na drugie w Gospodzie nie ma miejsca.

Cytat:
EDIT
I myślę, że przydatne by było wyświetlanie czasu, w jakim została wysłana wypowiedź: gg-mm lub gg-mm-ss Z przymrużeniem oka

było, ale większość gości Gospody uznała że to strata miejsca i niepotrzebne. Jak jesteś w Gospodzie to masz godzinę na komputerze. Godzina to by się przydała tak jak pisałeś wcześniej w przypadku archiwalnych logów co, kto, gdzie napisał i dodatkowo o której. Big Brother Karczma TV Jestem przeciw

Karczmarz Gospody "Pod Pływającą Kłodą" jest tradycjonalistą i nie znosi kamer ani poukrywanych mikrofonów, ciemnych Z przymrużeniem oka wynalazków IV Ery.
W Gospodzie piwko niech płynie Piwko a nie taśmy nagrań... Z przymrużeniem oka

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 06-12-2006 18:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja mam pytanie, czy to jest błąd jeżeli ja wchodzę do gospody to w liście użytkowników pojawiaja się jakieś osoby. Gdy mi sie wszystko zaloguje całkiem do końca, to te osoby znikają, a Karczmarz woła Noba, żeby posprzątał stoliki.
Znaczy domyśliłem się, że te osoby wyszły z gospody dużó wcześniej, niemniej dziwnie to wygląda, tak jakby wszyscy uciekali przede mną Jestem rozwalony
To tak ma być czy da się coś z tym zrobić??

Zdarzyło mi się to juz dobre kilkanaście razy i nie ma mowy o takim "zgraniu się" przypadkowym, że ja wchodzę, a ktoś akurat wtedy wychodzi.

Powrót do góry

Sarnond
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 495

Wysłany: 06-12-2006 18:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja też po kilkunastokrotnym takim zgraniu się i po tym, jak ostatnio Ktoś nieomal pomyślał, że się na Nią obraziłem, bo wyglądało tak, jakbym ostetntacyjnie wyszedł zaraz po tej osoby wejściu, doszedłem w końcu do wniosku i potwierdzam słowa przedpiszcy, że to taka właściwość Gospody i raczej zawsze jak równocześnie z czyimś wejściem widzi się wyjście kogoś innego, to nie oznacza, że nastąpiło ono w tym momencie, albo tym bardziej, że własnym wejściem spowodowało się wywalenie kogoś innego z czata. Jestem za

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje (Strona 2 z 7)

Skocz do: