Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: PIĘCIOLECIE istnienia forum i strony Hobbitonu :)) (Strona 38 z 39)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mauhur
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 28-01-2008 19:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Raz jeszcze wszystkim Organizatorom wszystkich Konkursów - stokrotne dzięki! chwała wam, chylę czoła, dzięki

thingrodiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 58

Wysłany: 28-01-2008 20:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja też już dostałam mój ssskarb. Do rączek własnych. Ale i tak jak zawitam do Mafiogrodu, to pomęczę coponiektórych o wpis do książki. Z przymrużeniem oka

Heliniel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 163

Wysłany: 30-01-2008 21:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mój skarbuś czekał na mnie na poczcie przez dwa dni, ale wreszcie zachłannie go porwałam, otworzyłam i oniemiałam Widziały gały co brały . Nie zawieszę go na szyi, ani na palec nie włożę, ale oprawię w śliczne ramki i umieszczę w najbardziej widocznym miejscu, jakie tylko znajdę. I niech tylko ktoś spróbuje mi go odebrać! wściekły

Takiego prezentu się nie spodziewałam i chcę podziękować chwała wam, chylę czoła, dzięki kochanym Bibliotekarzom, a raczej Bibliotekarkom, za to, że sprawiły mi tyle radości Juppiiii! . Aż się poczułam w obowiązku napisać coś porządnego dla Biblioteki MT, jak tylko czas pozwoli wieeeeeeeeeelgachny uśmiech .

Obrazek dotarł w stanie idealnym, a to dzięki sercu włożonym w jego zapakowanie Serce . Dyplom jest przepiękną pamiątką, tym wspanialszą, że wypisaną ręcznie.

Tici, Miriel, jesteście cudowne bukiet dla ciebie, dziękuję , dziękuję Wam za rozjaśnianie naszych, uczestników konkursu, twarzy, za to ciepło w sercach, które wzniecacie. Dotyczy to wszystkich organizatorów wszelkich konkursów kwiatek dla ciebie, dziękuję , bo choć ten fanfikowy był pierwszym, w jakim brałam udział, to skądinąd wiem, że zawsze nagrody, dyplomy i wszelkie drobiazgi są taką samą radością dla obdarowanych, bo zawsze są przygotowane perfekcyjnie i wybrane z sercem.

I nie trzeba niczego wielkiego ani drogiego. Wystarczy obrazek i ręcznie wypisany dyplom, bo to nie przedmioty są ważne, ale imponderabilia, uczucia, które wzbudzają.

Eorfe
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 22

Wysłany: 02-02-2008 18:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja (zapewne się powtarzam Jestem rozwalony ) dziękuje Administratorom za cały ich w kład w forum i wszystkim forumowiczom, bo bez nich to co to by było za forum... Elfik
Czarodziejskie wydrzeć złoto!"
Powrót do góry

Misiek_h

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 02-02-2008 19:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W ramach odrabiania kilkumiesięcznych zaległości forumowych z niejakim opóźnieniem składam szanownemu Adminostwu gratulacje z powodu 6-tych urodzin Foruma. Dobra robota, Adminostwo Elfik Jestem za

A laureatom konkursu zagadkowego i fanfikowego gratuluję zwycięstw Uśmiech

Seregon

Wpisy: 502

Wysłany: 02-02-2008 21:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja również dziękuję Organizatorom... Dzięki nim moja biblioteczka znacznie się wzbogaciła... Jestem za Śmiech Książki stoją na półce grzecznie, na bieżąco troskliwie ocierane przeze mnie z kurzu. Dziękuję! chwała wam, chylę czoła, dzięki Wykrzyknik

Obrazek także się pięknie prezentuje... chwała wam, chylę czoła, dzięki

Natolin

Wpisy: 382

Wysłany: 11-02-2008 20:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trochę czekałem, ale się opłacało Uśmiech . Przyszedł dziś do mnie dyplom. Bardzo mi się podoba, rodzicom także Śmiech . Piękne ręczne litery i równie piękny obrazek, a wszystko dotarło w stanie idealnym. Teraz oprawię go w ramkę i zawieszę w moim pokoju nad łóżkiem (nie wiem czy powinienem to robić jeśli zająłem ostatnie miejsce Z przymrużeniem oka ). Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Organizatorów chwała wam, chylę czoła, dzięki !
Powrót do góry

KwiczuSmok
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 11-02-2008 21:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A do mnie jeszcze nie doszło Skrzywienie . Kocham Pocztę Polską.... wściekły
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następna

Temat: PIĘCIOLECIE istnienia forum i strony Hobbitonu :)) (Strona 38 z 39)

Skocz do: