Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: PIĘCIOLECIE istnienia forum i strony Hobbitonu :)) (Strona 37 z 39)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seregon
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 502

Wysłany: 24-01-2008 10:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wypada zawiadomić, że gondorczycy dotarli. Przesyłkę dostarczono do pracy Taty i on ją z ciekawości rozbobrował. Na razie jeszcze jej nie widziałam, ale Tata jest zachwycony. mam pomysł!!!
-------
Wszystko przepiękne, już widziałam, prześliczny dyplom, kaligrafowany i obrazek też cudowny. Dziękuję! chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki oops, zawstydzenie

Meldagor

Wpisy: 447

Wysłany: 24-01-2008 19:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jest, jest! brawo brawo brawo
Piękny dyplom.
Gdybym nie wiedział, że godło Biblioteki jest ręcznie robione, w życiu bym się nie połapał. A i tak trudno mi uwierzyć - po prostu świetne!
Jednej tylko rzeczy żałuję - że dyplom składany, bo tak bym sobie na ścianie mógł powiesić oprawiony w antyramę. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Ale zamiast dyplomu na ścianie będzie mógł wisieć Bilbo w jakisni Golluma Alana Lee - tu już nawet antyrama niepotrzebna, bo ładnie oprawionyw kartonik. Jestem za

Wielkie podziękowania dla Bibliotekarzy za organizacje konkursu i wspaniałe nagrody - niewiele znam osób, które miałyby cierpliwość tak starannie kaligrafować dyplomy. W dzisiejszych czasach to każdy tylko odpowiedniego fonta sobie ściąga, a potem "drukuj", machnie podpis i już. A tu proszę! Aż mi sie przypomniał wątek z Kucyka, że dawniej książki były tak pięknie ręcznie zdobione - będę miał namiastkę średniowiecza u mnie w domu! Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii!
Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 25-01-2008 10:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Meldagor napisał(a) (zobacz wpis):

Gdybym nie wiedział, że godło Biblioteki jest ręcznie robione, w życiu bym się nie połapał. A i tak trudno mi uwierzyć - po prostu świetne!

Język Godło na pierwszej stronie dyplomu jest wydrukowane Spox (ale możemy potraktować je jako coś w rodzaju gondorskiej pieczęci, jeśli wolicie Język )
Chyba, że, Tici, przyznaj się, coś tam dorysowałaś?... hmmmm...
A tekst w środku ręcznie pisany, jak najbardziej Rządzę

Cytat:
Wielkie podziękowania dla Bibliotekarzy za organizacje konkursu i wspaniałe nagrody - niewiele znam osób, które miałyby cierpliwość tak starannie kaligrafować dyplomy. W dzisiejszych czasach to każdy tylko odpowiedniego fonta sobie ściąga, a potem "drukuj", machnie podpis i już. A tu proszę! Aż mi sie przypomniał wątek z Kucyka, że dawniej książki były tak pięknie ręcznie zdobione - będę miał namiastkę średniowiecza u mnie w domu! Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii!

Wielkie podziękowania w imieniu Bibliotekarzy chwała wam, chylę czoła, dzięki Chociaż trochę się obawiałam, że taki ręcznie pisany tekst się nie spodoba. Z drugiej strony, jak inaczej mógł zrobić dyplom zamieszkały w Minas Tirith bibliotekarz...? Dlatego jeszcze raz w imieniu moim i Tici bardzo dziękuję za uznanie Śmiech

Powrót do góry

Seregon

Wysłany: 25-01-2008 15:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja jeszcze chciałam podziękować za dedykację w książce (którą to dedykację znalazłam przez roztargnienie dopiero dzisiaj oops, zawstydzenie ). chwała wam, chylę czoła, dzięki Bardzo dziękuję!

Tici

Wpisy: 490

Wysłany: 25-01-2008 18:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miriel Mirima napisał(a) (zobacz wpis):

Język Godło na pierwszej stronie dyplomu jest wydrukowane Spox (ale możemy potraktować je jako coś w rodzaju gondorskiej pieczęci, jeśli wolicie Język )
A tekst w środku ręcznie pisany, jak najbardziej Rządzę
Wielkie podziękowania w imieniu Bibliotekarzy chwała wam, chylę czoła, dzięki Chociaż trochę się obawiałam, że taki ręcznie pisany tekst się nie spodoba. Z drugiej strony, jak inaczej mógł zrobić dyplom zamieszkały w Minas Tirith bibliotekarz...? Dlatego jeszcze raz w imieniu moim i Tici bardzo dziękuję za uznanie Śmiech

Ja także dziękuję chwała wam, chylę czoła, dzięki
Miriel, niczego nie dorysowywałam.

Seregon, Meldagorze - ciesze się, że się Wam podobają. Na dniach powinny dotrzeć następne dyplomy.
Powrót do góry

Meldagor

Wpisy: 447

Wysłany: 25-01-2008 18:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tici napisał(a) (zobacz wpis):

Miriel, niczego nie dorysowywałam.

Już wyjaśniam skąd się wzięło takie podejrzenie. Otóż
Na każdym wszak dyplomie musi być godło Biblioteki Minas Tirith

Pomyślałem, że to produkcja godła trwa tak długo, bo jest robione ręcznie. Ale kiedy otrzymałem mój dyplom, naszły mnie małe wątpliwości, bo cś zbyt równawe były. Język

Cytat:
Chociaż trochę się obawiałam, że taki ręcznie pisany tekst się nie spodoba.

Mi się bardzo podoba. Widać, że każdy konkursowicz jest traktowany indywidualnie, takie dyplomy są bardziej swojskie. To Forum pewnie zawsze będzie mi się kojarzyło z ręcznie wypisywanymi dyplomami. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Powrót do góry

Mauhur

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 28-01-2008 14:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przesyłka dostarczona! Jestem za Dyplomik śliczny, ale obrazek - niestety! - wymiędlony jak szmata i tylko na śmietnik się nadaje. Trudno! Niepotrzebnie napracowali się Organizatorzy. chwała wam, chylę czoła, dzięki

Seregon

Wysłany: 28-01-2008 17:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mauhur napisał(a) (zobacz wpis):
ale obrazek - niestety! - wymiędlony jak szmata
To miałeś pecha (Smutek), bo mój nie miał ani jednego zagięcia, był zapakowany w folię, w stanie wzorcowym, nie miał nawet jednej ryski. Pocieszanie

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Następna

Temat: PIĘCIOLECIE istnienia forum i strony Hobbitonu :)) (Strona 37 z 39)

Skocz do: