Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Ekranizacja Hobbita (Strona 196 z 196)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 194, 195, 196
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ErienTulcawende
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 133
Nieobecny(a): pochłonięta robotą....

Wysłany: 12-02-2016 20:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Dla mnie jedyną zaletą wersji Extended jest dodatkowy materiał do montażu Purist Edition. Bo jest w całym tym badziewiu, trochę scen do wykorzystania, jako spektakularnych, a czasami wzruszających. Ale to wsio.

....ale jeśli chodzi o sceny z wersji Extended to w zasadzie tylko z "Pustkowia..." no i piosenka Króla Goblinów z "Niezwykłej Podróży". Jeszcze można byłoby zrobić wersję nie do końca purystyczną (zawierającą np. Dol Guldur, zmokniętą Galadrielę mogę przeżyć) ale będącą sensownym filmem (czy raczej dwoma filmami, bo tak chyba miało być w pierwotnym zamyśle). Tak, żeby każdy mógł wybrać tę wersję która najbardziej mu pasuje.
Dawno temu ktoś na tym forum pisał, że PJ to "przedziwne pomieszanie geniuszu z partaniną" i ta wypowiedź najlepiej pasuje do filmów. Tylko że patrząc chronologicznie to im dalej tym mniej geniuszu a więcej partaniny.

MUP - frakcja umiarkowanie krytyczna.

.....
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 194, 195, 196

Temat: Ekranizacja Hobbita (Strona 196 z 196)

Skocz do: