Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: LotR Soundtrack.... (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Istyar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 14

Wysłany: 06-01-2002 03:23    Temat wpisu: LotR Soundtrack.... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

eh... dzis wlasnie kupilem sobie plytke w empiku...
szczerze mowiac, nie ma sie czym chwalic, mogla byc lepsza (np cos jak do filmu Conan the Barbarian )... jak widac, nie wszystko co zwiazane z LotR musi byc dobre...

Drizz
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 06-01-2002 03:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
jak widac, nie wszystko co zwiazane z LotR musi byc dobre...

Masz racje bo promocja filmu tez niebedzie dobra niewspominajac o filmie.A co do sciezki dzwiekowej to racja zbyt fascynujaca to oan niejest.Owszem jeden czy dwa kawalki sa mile dal ucha ale reszta? Smutek

Tom Goold
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 292

Wysłany: 06-01-2002 03:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ehh a ja sadze,ze plytka jest naprawde wspaniala - soundtrack jest po prostu rewelacyjny! Warto bylo czekac. Ja i Galadhorn kupilismy plytki w Media Markt w Czeladzi po 56,99 zl:))) (a wiec znacznie mniej niz gdziekolwiek indziej). Na dodatek moglismy sobie wybrac dowolna wersje plytki. Byly wszystkie: z Arwen, z Aragornem, z Bilbem, z Frodem, z Sarumanem i z Gandalfem. Na sklepie bylo wystawionych chyba z 20 sztuk. Oprocz tego sa oczywiscie kasety (nie polecam) za jedyne 19,90 zl. Podsumowujac - jezeli w poblizu macie Media Markt to nie przeplacajcie z sklepach muzycznych czy Empiku!
Powrót do góry

Ruginwaldus

Wpisy: 385

Wysłany: 06-01-2002 03:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Ja i Galadhorn kupilismy plytki w Media Markt w Czeladzi(...) Na dodatek moglismy sobie wybrac dowolna wersje plytki.

Szczęśliwcy... A ja, zamawiając w sieci nawet nie wiedziałem, że są jakieś wersje... Smutek

Istyar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 14

Wysłany: 06-01-2002 03:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

te wersje to nic innego jak niewielka wkladka ze zdjeciem ktoregos z bohaterow (poza tym plyty niczym sie nie roznia...)

a w empiku plyta kosztowala 59.99, wiec wielkiej roznicy w cenach nie ma...

Ruginwaldus

Wpisy: 385

Wysłany: 06-01-2002 03:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

http://www.wladca-pierscieni.pl/wiadomosci.asp?wi=5939
Tu można obejrzeć część okładek. Mnie najbardziej podobają się te z Frodem, Bilbem i hobbitami.

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 06-01-2002 03:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Ehh a ja sadze,ze plytka jest naprawde wspaniala - soundtrack jest po prostu rewelacyjny! Warto bylo czekac. Ja i Galadhorn kupilismy plytki w Media Markt w Czeladzi po 56,99 zl:))) (a wiec znacznie mniej niz gdziekolwiek indziej). Na dodatek moglismy sobie wybrac dowolna wersje plytki. Byly wszystkie: z Arwen, z Aragornem, z Bilbem, z Frodem, z Sarumanem i z Gandalfem. Na sklepie bylo wystawionych chyba z 20 sztuk. Oprocz tego sa oczywiscie kasety (nie polecam) za jedyne 19,90 zl. Podsumowujac - jezeli w poblizu macie Media Markt to nie przeplacajcie z sklepach muzycznych czy Empiku!

Ze rewelacyjny to nie powiem ale pewnie dlatego, ze spodziewalismy sie nie wiadomo jakich cudow, a to jest tylko dobra muza.
Osobiscie jeszcze bardziej niz "May it be" podoba mi sie cały numer 10 z Aniron. To jest naprawde piekne. Takze kawalek numer 1.
Ja swoja plytke zamowilam w wysylce w ramach czeci prezentu mikolajowego ( druga czescia jest Baudolino Eco ), niestety nie moglam wybrac okladki, a wybralabym chyba Arwene lub Froda, a dostal mi sie Bilbo.
Dopiero teaz sluchajac polapalam sie, ze
to H. Shore robil muze do Wodnego Swiata, tej szmirki z Kostkiem, (muza zreszta duzo bardziej sztampowa od tej tutaj), a w kazdym razie tak mi te oba soudtraki podobne byly. Zreszta wiele jest tej "podobnosci". Jakby autor do kazdej sceny wpasowywal czyjs styl, podrabiajac danego, slawnego muzyka, na szczescie malo tam Williamsa, troszke pojechalo gwiezdnymi ale bardziej Goldsmithem i Morriconem, Morriconem przy chórkach. Kiedy słuchalam fragmentow sciagnietych z sieci, to wlasnie te chórki mnie przerazily, co to ma byc jakas nowa "Misja"? Ale teraz widze, ze jest lepeij niz myslalam, choc lepiej jeszcze byc moglo, na przyklad niemoge odzalowac ze nie robili tego Horner z Kilarem Uśmiech. To na pewno musi byc ilustracyjna muza, czegoz to sie spodziewacie, przeciez do takich filmow muza nie moze grac sobie a muzom, nie moze
filmowi, akcji i krajobrazom stawac okoniem Uśmiech
poz
tal

Watcher

Wpisy: 643

Wysłany: 06-01-2002 03:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mi się bardzo podoba! To najlepszy soundtrack jaki słyszałem w życiu. Nie ma ciągłych powtórzeń tematów, tak charakterystycznego dla choćby Hornera. Bardzo klimatyczna, zręcznie manewrująca między kameralnością a patosem. Powaliła mnie...
A ile ja wydałem na to pieniędzy nie zdradzę, bo uznacie mnie za szaleńca Śmiech Dużo więcej niż 50 zł Super śmiech

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: LotR Soundtrack.... (Strona 1 z 2)

Skocz do: