Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit

Temat: IX Tolk Folk - Upadek Gondolinu (Strona 23 z 25)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Turin Turambar
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 187

Wysłany: 26-07-2007 23:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Coś mi mówi, że Balduran mógł nie zrozumieć żartu Uśmiech
Relacja będzie na naszej stronie, w swoim czasie oczywiście Uśmiech Na razie nabijamy liczniki Koshmaarowi Śmiech

Samwise
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 161

Wysłany: 27-07-2007 19:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kolejny offtop będzie, ale sam grałem Harrego w LARPie i już było po TAK - TAK i obrączki na palcu - wtedy wpadliście mnie mordować (wiem w końcu kiedy kto mi położył rękę na ramieniu). A co do czyjegoś tłumaczenia się, że ślub chcieli przerwać i krzyczeli "LARP STOP" - to przepraszam bardzo - co to mecz piłkarski?
Co do figurek i tortu - były one - wykonał je inny gracz bo mógł - i MG nie miał nic przeciwko Uśmiech
Proste, nie zdążyłeś zapobiec ślubowi. A kiedy chcieliście sobie pomordować, Lalaith zakończyła LARPa bo ludzie byli zmęczeni. Głupie było to, że ty dałeś bez problemu w parę minut namówić połowę graczy do masowego mordu - żaden porządny hobbit by się tak nie zachował - i to było bardzo nie w konwencji fabuły Jestem rozwalony Pserwa

Koniec offtopu.

I, żeby nie było tylko offtopowo. Bardzo fajna relacja Koshmarrr Język
Ja tam miałem wrażenie, jak byłeś na TFie, że jesteś jakimś starym wyjadaczem - a tu sie okazuje, że ty pierwszy raz byłeś Spox
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 27-07-2007 19:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziś wreszcie udało mi się doczłapać do studia tv Z przymrużeniem oka Dostałam obietnicę, że reportaż w najbliższym czasie pojawi się na stronie a w poniedziałek-wtorek dostanę płytkę z nagraniem w lepszej rozdzielczości Uśmiech postaram się rozesłać w kilka miejsc w Polsce (na pewno Kraków, Wrocław, Warszawa, Piła i Gdańsk).

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Koshmaar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 28-07-2007 21:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki wszystkim za pozytywne reakcje Uśmiech Pod poprzednim linkiem zamieściłem nową wersję relacji w której poprawiłem wszystkie wytknięte błędy oraz wiele innych.

Sam: masz rację że ja starym wyjadaczem jestem. Raz, że ciągle ktoś mnie pytał o wiek - że niby młodo wyglądam. Dwa, że jak ktoś czymś częstował, zawsze wyjadałem więcej niż wypadało Z przymrużeniem oka

...

Btw, od jutra przez tydzień nie będę miał dostępu do kompa bo wyjeżdżam na Woodstock - ale nie bójcie się, z tego już nie będę pisał relacji Śmiech

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 29-07-2007 19:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dwa tygodnie od zakończenia TF-u to całkiem niezły czas - ukończyłam relację z Tolk Folku Uśmiech Jest w niej też nieco zdjęć, których nie wrzucałam tutaj na Forum, ponieważ nie wszystkie są mojego autorstwa, a nad niektórymi, szczególnie tymi ze spektaklu, musiałam trochę popracować.

Dla wszystkich zainteresowanych - relacja jest pod tym linkiem . Miłej lektury Jestem rozwalony

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Ringhsilven
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 145

Wysłany: 30-07-2007 08:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wspaniała relacja, Anito :))
Czytajac ja znow na chwile przenioslam sie do Obozu na polu namiotowym i az sie łezka w oku zakreciła, ze nastepny TF dopiero za rok.

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 13-08-2007 13:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elku - co z koszulkami? Można już zamawiać?

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Ellin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 13-08-2007 18:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Właśnie,właśnie, bo ja też bym chciałaZ przymrużeniem oka Gdzie to konkretnie mamy sie zgłaszać i co Ci potrzeba;)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następna

Temat: IX Tolk Folk - Upadek Gondolinu (Strona 23 z 25)

Skocz do: