Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Kącik zołz złośliwych :-] (Strona 1 z 199)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 197, 198, 199  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 11-06-2006 19:28    Temat wpisu: Kącik zołz złośliwych :-] Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Być moze nie tylko mi się już kilka razy zdażyło, ale i komuś z Was (nie licząc Adiemusa, który i tak spamuje Pserwa ), że w temacie poważnym (lub po prostu nie Pod Rozbrykanym Kucykiem) przeczytaliscie posta, na którego mieliście ochotę odpisać wprost Jestem rozwalony zołzassstycznie Złośliwy uśmiech ale się najzwyczajniej nie dało, bo nie mieliście ochoty albo do napisania nic naprawdę na temat, żeby ten zołzowaty tekst móc wpleść w posta albo chociaż małym druczkiem dodać na dole...
Otóż mi się poraz kolejny zdarzyło i stąd pomysł na ten spamtastyczny Jestem rozwalony temat. Najwyżej spadnie Pserwa .
W każdym razie propozycja jest taka: zacytować posta, a pod spodem odpisać, co na zołzowatej duszy leży Złośliwy uśmiech Pserwa i gniecie.

Airis napisał(a) (zobacz wpis):
Pora odświezyć temat nowym cytatem:
J.R.R.Tolkien w Silmarillionie napisał(a):
(...)Finrod Felagund wybrał się pewnego razu z Nargothrondu na wschodni brzeg Sirionu, żeby polować razem z Maglorem i Maedhrosem, synami Feanora. Znużyły go jednak łowy, ruszył więc samotnie w kierunku gór Ered Lindon, błyszczących w oddali, i (...) znalazł się w północnej części Ossiriandu.
W dolinach na podgórzu Ered Lindon, poniżej źródeł Thalosu, spostrzegł w wieczornym zmroku światła, a do jego uszu dobiegł z daleka jakiś śpiew. (...) W pierwszej chwili zląkł się, że to może oddział orków przedarł się na północy przez linie sprzymierzonych, lecz przybliając się stwierdził, że to podejrzenie jest niesłuszne, śpiewacy bowiem posługiwali się językiem, którego nigdy nie słyszał, na pewno nie krasnoludzkim i nie orkowym.

Wiadomo oczywiście, że śpiewakami okazali się ludzie ... ale musiałam przeczytać ten fragment kilka razy, żeby się upewnić, czy dobrze zrozumiałam domysły Finroda. Jakże to, śpiewający orkowie ?! Mimo, że Melkor brał udział w Wielkiej Muzyce, mimo, że Sauron toczył pojedynek na pieśni z Finrodem, śpiewających przy ognisku Pserwa orków ciężko mi zaakceptować. To absolutnie nienaturalne wyobrażenie jak dla mnie. Zeby spiewać orkowie musieliby ułozyc jakieś słowa, a więc zająć się chociazby najbardziej prymitywną poezją (wcześniejszy cytat podany przez Adiemusa dotyczył goblinów, które były bardziej "baśniowe" i mniej przemyslane niż późniejsi orkowie, więc nie biorę go pod uwagę), musieliby skomponować melodie. Moze nawet stworzyć instrumenty ? No i przede wszystkim musieliby chcieć. Nieee Ratujcie bo go pobiję ja tego nie widzę ... Zastanawiałam się nawet, czy to nie wrodzona szlachtność Język Finroda kazała mu zakładać, że orkowie mogą śpiewać ... a NAWET, że to (nie daj Eru Pserwa) niedopatrzenie Mistrza. Ale może to ja cos przeoczyłam ? Nie pamiętam innych cytatów ?

A MIRDAUTAS VRAS Summonigu?? - w pierszej chwili mi się pomyślało, bo akurat w Minas Morgul rozbrzmiewało.
Ale potem się w ramach upewnień dopytałam i cóż - to nie orkowie chyba spiewają - Sauron jest narratorem. Ale to też jest rotflowo, bo jak on z takim głosem z Finrodem się chciał mierzyć... ew. elfie głosy są ee.. Ratujcie bo go pobiję hehe...
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 840

Wysłany: 11-06-2006 19:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Falmawen napisał(a) (zobacz wpis):

A MIRDAUTAS VRAS Summonigu?? - w pierszej chwili mi się pomyślało, bo akurat w Minas Morgul rozbrzmiewało.
Ale potem się w ramach upewnień dopytałam i cóż - to nie orkowie chyba spiewają - Sauron jest narratorem. Ale to też jest rotflowo, bo jak on z takim głosem z Finrodem się chciał mierzyć... ew. elfie głosy są ee.. Ratujcie bo go pobiję hehe...

Sauron jest narratorem - tak napisali autorzy tekstu na swojej stronie Jestem rozwalony Jednakowoż mogli to śpiewać orkowie Złośliwy uśmiech Ciekawe, jak długo musieli ćwiczyć to śpiewanie pod okiem Oka Jestem rozwalony Które co jakiś czas im krzyczało: "trzymać rytm!!" "teraz wchodzą soprany!!" Jestem rozwalony Złośliwy uśmiech "to nie jest śpiewanie, jak Wy chcecie wymaszerować na wojnę nie umiejąc porządnie śpiewać?? jakie świadectwo dacie mnie, mnie, który się na pieśni pojedynkował??" Jestem rozwalony nie dziwię się, że Sauron się tak stresował potem przez cały czasss Jestem rozwalony

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Ugrunîlo

Wysłany: 11-06-2006 19:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Valhalla napisał(a) (zobacz wpis):
Sauron jest narratorem - tak napisali autorzy tekstu na swojej stronie Jestem rozwalony Jednakowoż mogli to śpiewać orkowie Złośliwy uśmiech Ciekawe, jak długo musieli ćwiczyć to śpiewanie pod okiem Oka Jestem rozwalony Które co jakiś czas im krzyczało: "trzymać rytm!!" "teraz wchodzą soprany!!" Jestem rozwalony Złośliwy uśmiech "to nie jest śpiewanie, jak Wy chcecie wymaszerować na wojnę nie umiejąc porządnie śpiewać?? jakie świadectwo dacie mnie, mnie, który się na pieśni pojedynkował??" Jestem rozwalony nie dziwię się, że Sauron się tak stresował potem przez cały czasss Jestem rozwalony

boje się :| a ssskąd Patrzeć spode łba,podejrzliwie Ty masssz takie dokładne informacje na temat Ssshefa (niech mu gruz w Oko uwiera) ?? hmmmm... czy ja o czymś co ty nie powiesz.., tia.. nie wiem...? hmpf! obrażam się! TAKA BEZCZELNOŚĆ!
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 840

Wysłany: 11-06-2006 19:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

boje się :| a ssskąd Patrzeć spode łba,podejrzliwie Ty masssz takie dokładne informacje na temat Ssshefa (niech mu gruz w Oko uwiera) ?? hmmmm... czy ja o czymś co ty nie powiesz.., tia.. nie wiem...? hmpf! obrażam się! TAKA BEZCZELNOŚĆ!

Jak to sskąd?? Z pewnego źródła informacji Złośliwy uśmiech Wiessz, wiele sspraw wychodzi na jaw po latach Jestem rozwalony

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Airis
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 42

Wysłany: 12-06-2006 15:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z dzisiejszego dnia jessst tylko ta jedna* zdobycz jest godna przedstawienia, ale przy okazji dowodzik to na to, że Morgulduina wcale nie jest zatruta czy coś!! Wmordor z tą całą propagandą wściekły - toż to nie kwitłoby w takiej ilości, gdyby mu było źle Spox

*są też dowody na poplątanie wszystko mi się pomieszało elfiąt przy użyciu mieczy oraz że ogólnie lubią sobą rzucać o ziemię, ale przez wzglad na dobrze rozwijającą się ekhm dyplomację, nie będę zamieszczać obrazów agresssji międzyelfiej Język I tak zobaczycie pewnie na TFie Jestem rozwalony

Dowodów co prawda nie ma, ale nie tylko elfy sie plątały na ostatnim treningu Język agresja wewnątrzmorgulska przy uzyciu mieczy (albo nie) ma się jak na razie kwitnąco Jestem rozwalony i jak sądzę również będzie do zaobserwowania w dużych ilościach na TFie Pserwa

Niech żyją/istnieją treningi Morgulsko-Ossiriandzko-Noldorskie Elfik !

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 12-06-2006 16:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O wlasnie, a nie mowilam? Jest orkowa muzyka Elfik Z przymrużeniem oka

Jak dla mnie orkowie by grali na bebnach, blachach, kotlach i wszystkim co odpowiedno halasuje, jak to napisalam w watku obok. A tego kawalka nie znam, chyba musze posluchac przy okazji.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 12-06-2006 22:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mauhur napisał(a) (zobacz wpis):

W końcu Sauron nie musiał kraść tych pierścieni. Może powiedział, że je po prostu znalazł? Uśmiech Saurona ;D

Nie no Mauhur Jestem rozwalony A gdzie je znalazł? Pserwa Na palcach właścicieli?? Super śmiech To gdzie są właściciele ja pytam, skoro wiadomo, że nigdy by się ich nie pozbyli (bo taka jest krasnoludzka natura)? Złośliwy uśmiech

Daj spokój Mauhurze, mógł sie wykręcać conajmniej, że nic nie wiedział o fakcie zawładnięcia klejnotami, że orkowie przypadkiem zabili Krasnoludzkich władców i odebrali im Pierścienie - ale to nie na jego rozkaz, broń Eru! Język -
Tylko nie tak, że "znalazł" wielkie Trzy Pserwa Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

"A tak, znalazłem psypadkiem, lezały se tu pod mojom bramom nie wiem skund sie wizeły Jestem rozwalony Akurat spacerowałaem sobie pod Morannonen ciesząc Oko swą wypaśną armia aż tu nagle coś mi błysneło, schylom powieke- a to Trzy krasnalskie pierścienie Zdziwienie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech" Nu, mówie sobie- trza oddać włascicielom Pserwa złościć się, pokazywać kły "

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië

Ostatnio zmieniony przez Nifrodel dnia 12-06-2006 22:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Ugrunîlo

Wysłany: 12-06-2006 22:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dowodów co prawda nie ma, ale nie tylko elfy sie plątały na ostatnim treningu Język agresja wewnątrzmorgulska przy uzyciu mieczy (albo nie) ma się jak na razie kwitnąco Jestem rozwalony i jak sądzę również będzie do zaobserwowania w dużych ilościach na TFie Pserwa

Jak to dowodów nie ma? A zagadka Ossiriandzko-Noldorska? Jestem rozwalony Złośliwy uśmiech
A co do rzekomej agresji to ja uprzejmie protestuję Jestem rozwalony albowiem jedyne większe obrazenie w postaci wpakowania sobie jelca w schabik zgotowałam sobie sama przez przypadek Język

Niech żyją/istnieją treningi Morgulsko-Ossiriandzko-Noldorskie Elfik !

Złośliwy uśmiech niech issstnieją! Język
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 197, 198, 199  Następna

Temat: Kącik zołz złośliwych :-] (Strona 1 z 199)

Skocz do: