Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

Temat: Born of Hope (Strona 6 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 04-12-2009 10:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

tal: ten pierscien jest narysowany na koncu, jak leca napisy, chyba jako 1 obrazek Uśmiech
A niektorzy maja kolorowe kapturki bo aby byc statysta wystarczylo przyjsc w 'srodziemnym stroju'. Jeszcze czego zapomnialam z takich szczegolow - podoba mi sie ze Halboron jest jakby prawa reka Arathorna, takie nawiazanie do pozniejszej relacji Halbarad - Aragorn. Elgarain jest zagrana bardzo dobrze, to chyba ta rezyserka gra nie? Smierc a'la Boromir, ale facjata bardzo taka dunedainowa Uśmiech Gorzej z tym jej Dirhabornem wygladal dosc ekhem cieciowato i przypominal mi Grime.
Janosik zbyt drobny byl, te elfy byly lepsze Uśmiech

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Kasiopea
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 351

Wysłany: 07-12-2009 21:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Marille Undomiel napisał(a) (zobacz wpis):
W końcu Kasiopea też miała w tym swój udział Język

Zupełnie nie pamiętam, czy miałam okazję wypowiadać się w tej sprawie na Forum, więc proszę o wybaczenie, gdym się nieświadomie zdublowała.
Mój "udział" w tym projekcie ograniczył się do kilku szkiców postaci kobiet Dunedainów. Totalny brak czasu sprawił, że się wycofałam i zrobiłam to bez większego żalu, ponieważ już wtedy, na samym początku, nasze wizje zaczęły się rozmijać. Ja, podobnie jak ML, widzę Dunedainów i ich osady na zaściankową modłę, a nie rodem z planu "Robina z Sherwood". Zaprojektowałam wyszukane fryzury, chcąc podkreślić szlachectwo tych kobiet, zaproponowałam kilka sukni. Z tego co widziałam (całego filmu jeszcze nie zdążyłam obejrzeć) żaden z tych szkiców nie został użyty.
Nie wiem dlaczego wciąż wymieniany jest mój udział w tym wydarzeniu w sposób sugerujący moje zaangażowanie (a przynajmniej do niedawna był), choć parę razy pisałam do autorów w tej sprawie - zawsze w próżnię.

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 08-12-2009 18:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ciii, Gwiazdozbiorze nasz utalentowany -reklama dźwignią handlu Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Airafinde
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 31

Wysłany: 09-12-2009 14:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

hmm oglądnąłem i... z jednej strony miło że coś takiego powstaje z drugiej mnóstwo przeszkadzających w oglądaniu zgrzytów... Osady dunedainów wyglądają niezbyt jak dla mnie przekonująco i sami dunedainowie nie wyglądają zbyt "szlachetnie". Gilraena... porażka na calej linii moim zdaniem... glupawa dziewczyna z lasu... a przynajmniej takie wrażenie sprawia, niestety. Walki, no cóż, jest nie odparte wrażenie, że większość biorących udział w walce czeka na swoją kolejkę żeby móc udeżyć :s ale poza tym całkiem fajnie rozwiązane. Elfy gdzieś tam w tłumie ujdą choć troche zbyt "dzikie" jak dla mnie, no i Arathorn... w zasadzie kopia PJowego Aragorna, troche szkoda, bo mógł być ciekawszy. No na minus oczywiście też śmierć boromira w wersji 2.0 kobiecej nie wiadomo po co :/ za to fabuła, gra aktorska (jak na fanfilm), muzyka, pomysł i wykonanie świetne Elfik

no i tych dunedainów w wiosce, to tak maławo jakby było (20?) Język
Powrót do góry

Meril Turingi
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 95

Wysłany: 10-12-2009 20:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kasiopeio, a czy te twoje szkice koncepcyjne sukni i fryzur do filmu można gdzieś obejrzeć? Love (fanka mode-on).
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 31-12-2009 13:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W sieci pojawiły się już napisy angielskie do filmu (np. tutaj: http://www.podnapisi.net/ppodnapisi/podnapis/i/638070 ). Myslę że zainteresują tych, którzy jeszcze mają problem ze słuchaniem angielskiego (np. ja Z przymrużeniem oka ). A może ktos z foruma pokusi się o tłumaczenie? Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 31-12-2009 14:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Forneithel napisał(a) (zobacz wpis):
W sieci pojawiły się już napisy angielskie do filmu (np. tutaj: http://www.podnapisi.net/ppodnapisi/podnapis/i/638070 ). Myslę że zainteresują tych, którzy jeszcze mają problem ze słuchaniem angielskiego (np. ja Z przymrużeniem oka ). A może ktos z foruma pokusi się o tłumaczenie? Proooszę prooooooszę

Angielskie napisy można było włączyć od pierwszego dnia pojawienia się filmu w internecie. Z przymrużeniem oka

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 31-12-2009 14:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kaile napisał(a) (zobacz wpis):
Angielskie napisy można było włączyć od pierwszego dnia pojawienia się filmu w internecie. Z przymrużeniem oka

Nie widziałam jeszcze w ogóle filmu dlatego nie miałam pojęcia o tej możliwosci Uśmiech Dla mnie na przykład te napisy będą pomocne jak będę oglądać już sciągnięty film. I chyba będą bardziej pomocne dla tych, którzy zechcą je sobie przetłumaczyć Język
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: Born of Hope (Strona 6 z 8)

Skocz do: