Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów (Strona 1 z 7)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 08-05-2006 09:52    Temat wpisu: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Serdecznie zapraszam Was na nową stronę: Uśmiech z otwartymi ramionami, i`m all your`s ENNORATH

Jest to witryna, która powstała dzięki współpracy wielu miłośników twórczości Tolkiena z różnych środowisk tolkienowskich, a także osób niezrzeszonych.

Znajdziecie na niej szereg artykułów, m.in.: jak zrobić sobie płaszcz lub kostium tolkienowski, jak wykonać zbroję i łuk, emblemat czy chorągiew. Dowiecie się także jakie są charaktery poszczególnych ras, jak walczyć mieczem, przeczytacie o muzyce, inspirowanej twórczością Tolkiena. Na wyżej wymienionych tekstach zawartość strony się z pewnością nie kończy... Z przymrużeniem oka

Z tego miejsca chciałabym podziękować:

elfy - za pomoc w tworzeniu stronki.

Wspaniałym tolkienistom, którzy podzielili się swoją wiedzą i napisali artykuły:

Adamowi Oberskiemu - 'Adamobowi'
Anicie Weber 'Valhalli'
Bartkowi Amnasowi 'Ossemu'
Belegowi
Bożenie Mitko 'Nellelórë'
Elenwe
Jakubowi Grudzińskiemu 'Boromirowi'
Joannie Drzewnowskiej 'Adaneth'
Karolinie Węgrzyn 'Sirielle'
Katarzynie Staniewskiej 'Elring'
Katarzynie Wojdak 'Avari'
Michałowi Leśniewskiemu 'M.L'
Ringowi

Za tworzenie herbów tolkienowskich dziękuję:

Anicie Weber 'Valhalli'
Karolinie Węgrzyn 'Sirielle' i
Magdalenie Panek 'Falmawen'

Strony, bez których udziału Ennorath by nie powstał:

Kompania Boromira i Bractwo Złotego Drzewa
Redakcja Aiglosa
Elrond- Ostatni Przyjazny Dom
Forum Elendili
Strona Strażników Północy

Zapraszamy:
http://www.tolkien.com.pl/ennorath

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 08-05-2006 10:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Premiera z dawna oczekiwana - tak z czystym sumieniem mogę określić tą chwilę Pserwa Takiej stronki bardzo brakowało środowisku tolkienistycznemu w Polsce. Chylę czoła przed ogromem pracy, jaki włożyli w nią Nifrodel i elfy chwała wam, chylę czoła, dzięki Pomysł i jego realizacja są cudowne Love Jak tylko po raz pierwszy ujrzałam stronkę, zachwycił mnie banner tytułowy - prześliczna grafika, aż sie czuje, że dopływa się do wybrzeży ukochanego Śródziemia...

Zawartość stronki - niesamowita, aż serce rośnie na myśl, że stronka będzie się rozwijać i jej treść będzie jeszcze bardziej bogata Jestem rozwalony Zachwyciły mnie wszystkie artykuły. Aż ciężko wskazać, który z nich jest najlepszy, ale tekst Ringa o tolkienistach jest chyba najbardziej zwariowanym, sfazowanym i jednocześnie prawdziwym tekstem na temat tolkienowskiego fandomu, jaki miałam okazję czytać Love

Mam jeszcze pytanie natury technicznej do Autorów strony - jest szansa dostać coś w rodzaju kodu do bannera? Zamieściłabym go na stronie kompanijnej Z przymrużeniem oka

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 08-05-2006 10:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Banner w załączniku, można podlinkować Z przymrużeniem oka zmniejszać lub powiększać Elfik

Jeśli chodzi o artykuły- to doprawdy nie można pominąć artykułu Valhalli o mieczach, jest po prostu absolutnie wypaśny Język
Bez wczorajszej pracy Valhalli i Fal, nie powstałyby także piękne herby Minas Morgul czy Haradrimów w artykule o heraldyce. Love

Chciałabym jeszcze powiedzieć, że piszą się Z przymrużeniem oka wciąż kolejne artykuły....

Ps. Jeśli chciał(a)byś napisać artykuł uzupełniający zawartość strony, masz zdjęcie w tolkienowskim stroju lub chęć zrecenzowania płyty inspirowanej prozą Tolkiena, zapraszamy do współtworzenia Ennorath Uśmiech

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 08-05-2006 11:01    Temat wpisu: Re: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

elfy - za pomoc w tworzeniu stronki.

Moja pomoc to jakieś 5% dłubania w bebechach Elfik. Całą resztę wielkim nakładem pracy i czasu stworzyła Nifrodel Uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki bukiet dla ciebie, dziękuję Jej dzieło prezentuje się wspaniale Jestem za Strona jest bardzo ładna wizualnie zarówno pod względem kolorystycznym jak i wielu ozdobników wzbogacających wygląd, ma swój klimat Jestem za

Artykuły są świetne (jestem w trakcie czytania Elfik ) a tematyka zróżnicowana Jestem za Każdy znajdzie coś dla siebie Uśmiech
Gratulacje dla autorów tekstów Oklaski Chylę kosmosowego Elfik czoła przed pracą jaką wykonaliście i świetnemu efektowi końcowemu w postaci bardzo ciekawych i oryginalnych artykułów Jestem za No i przed Nifrodel Wałkiem go! która wpadła na pomysł stworzenia takiej strony i poświęciła dużo energii by wszystko zorganizować i połączyć w całość Uśmiech

Smakowitej tolkienistycznej strawy Jestem rozwalony uwarzyliście Elfik Piwko teraz tylko kosztować i delektować się Tort victory

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 08-05-2006 14:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nareszcie się doczekaliśmy Uśmiech
Ale warto było czekać bo im dłużej sie na coś czeka tym wieksza radocha Elfik
Chociaż mniej więcej znałem tematykę strony, nawet nie przypuszczałem, że mozna to tak pieknie wykonać Love . Naprawdę chyle czoła kunsztowi naszych NIfrodel i Elfy chwała wam, chylę czoła, dzięki

A strona jak najbardziej przydatna, bo i za płaszcz się własnie zabieram i opis fechtunku też się wykorzysta przy najbliższym wyjeździe na wieś Śmiech.
Dosłownie wszystko co chce wiedziec tolkienista i wcześniej musiał się nachodzić po witrynach, teraz zebrane jest w jednym miejscu Jestem za . Jeszcze raz chyle czoła chwała wam, chylę czoła, dzięki i wracam do czytania Uśmiech

Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 10-05-2006 12:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Well done!!! Jestem za Oklaski Oklaski Oklaski Spox
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 11-05-2006 09:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Świetna strona wieeeeeeeeeelgachny uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki gdy tylko mam chwilę w norce, zaglądam na Ennorath, żeby poczytać... Uśmiech
Na razie udało mi się pochłonąć tekst Ringa o Tolkienistach wieeeeeeeeeelgachny uśmiech - czyta się go z wieeeelką przyjemnością i niemałym rechotem (zwłaszcza gdy hobbit sam się próbuje podpiąć pod którąś grupę Z przymrużeniem oka ) i z uwagą przeczytałam artykuł Valhalli o fechtunku - świetny tekst i zdjęcia Uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki Na pewno jeszcze wrócę do tego artykułu...

Gratulacje dla grafików za opracowanie wyglądu strony Uśmiech jest po prostu przepiękna Love
Wieczorem wrócę do czytania - jeżeli tylko V Era pozwoli mi wrócić o jakiejś normalnej porze do norki Język

Moje Śródziemie
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 11-05-2006 12:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mONA napisał(a) (zobacz wpis):
Gratulacje dla grafików za opracowanie wyglądu strony Uśmiech jest po prostu przepiękna Love

grafików było bardzo wielu: Nifrodel, Nifrodel, Nifrodel i Nifrodel Z przymrużeniem oka Elfik

Dzisiaj albo jutro dodam żeby rozmiar czcionki był zapamiętywany po zamknieciu przegladarki bo wkurza mnie Elfik ciągłe zmienianie z 11px na 14 Jestem rozwalony Elfik

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów (Strona 1 z 7)

Skocz do: