Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

Temat: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów (Strona 2 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 11-05-2006 19:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wszystkich artykułów jeszcze nie przeczytałam, więc konkretnie warstwy merytorycznej ocenić nie mogę. Ale przede wszystkim moim zdaniem na pochwałę zasługuje sama formuła strony, fakt, że nie jest ona kolejnym portalem o wszystkim i o niczym, gdzie powielane są informacje znajdujące się w setkach innych miejsc, tylko że ma swój własny charakter i cel - wiadomo, po co ktoś miałby tam zaglądać po raz kolejny.

PS. Piszę się na recenzje muzyczne.
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 840

Wysłany: 11-05-2006 21:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elanor napisał(a) (zobacz wpis):

PS. Piszę się na recenzje muzyczne.

Ja sobie rezerwuję album "Let Mortal Heroes Sing Your Fame" Summoninga Love jeżeli chodzi o recenzję Jestem rozwalony Właśnie odświeżyłam sobie słuchanie z podczytywaniem tekstów Jestem rozwalony

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 11-05-2006 21:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja rezerwuję dla się starsze pozycje - "Pierścienie" J. Wanszewicza i płyty The Hobbitons i Lingalad Z przymrużeniem oka

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 222

Wysłany: 12-05-2006 00:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak na razie nie widzę tam recenzji BG, więc zarezerwowałabym sobie "Nightfall in Middle- Earth" Uśmiech Tylko nie w tym tygodniu, a w następnym, w tym mam trzy grafiki do zrobienia do albumu tolkienowskiego...Ale po weekendzie bardzo chętnie zajmę sie guardianami Uśmiech
There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream. People made of smoke, and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there’s injustice, and somewhere else the tea's getting cold.
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 12-05-2006 09:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję za wszystkie miłe słowa kwiatek dla ciebie, dziękuję i ciesze się, że strona się podoba Uśmiech

Mam przyjemność powiadomić, że na stronie Ennorath pojawiły się nowe stroje w galerii: "Nasze kostiumy tolkienowskie". Tym razem prezentują je:

Elfki:

-Maniael,
-Nuavar
i Tindomiel

oraz kobieta z Rohanu - Rodonnil.

Panie należą do Bractwa Złotego Drzewa i Kompanii Boromira.
http://www.tolkien.com.pl/ennorath/kostium/nasze.php

Oprócz tego w działach: Elfy i Ludzie, znajdziecie rozrysowane schematy genealogiczne Eruhíni.

Małe aktualizacje mogą się pojawiać na bieżąco, większe teksty będą pod koniec maja.

Proszę również wszystkich zainteresowanych o rezerwacje recenzji albumów z muzyką w tym temacie (tak jak zapoczątkowała to powyżej Valhalla), aby potem nie było nieporozumień Uśmiech
Jeśli chodzi o inne teksty oraz zdjęcia, zgłaszajcie je na maila: nifrodel@tolkien.com.pl

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 15-05-2006 10:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja w takim razie rezerwuję konretnie pozostałe tolkienowskie piosenki Blind Guradian i z innej beczki album Bilbo (Par Lindh, Bjorn Johanson)
Powrót do góry

Nifrodel

Wysłany: 12-11-2007 01:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na stronie Ennorath nastąpiła długo oczekiwana aktualizacja. Elfik Mam nadzieję, że kolejne będą pojawiać się częściej Uśmiech

Miłośnicy dobrej zabawy mogą się zmierzyć z Gollumem w Turnieju Zagadek, który możecie znaleźć w dziale Fandom. Zagadki napisała Avari.

W dziale Śródziemie pojawiła się kolejna charakterystyka. Artykuł o Entach napisała Hithlome.

Miłośników muzyki inspirowanej twórczością J.R.R Tolkiena z pewnością ucieszą trzy nowe recenzje: http://www.tolkien.com.pl/ennorath/muz.php

Recenzja albumów Blind Guardian napisana przez Elanor.

Recenzja albumu Lingalad "Voci dalla Terra di Mezzo" autorstwa mONY.

Recenzja albumu Summoning - "Let Mortal Heroes Sing Your Fame" pióra Zâir-Ugru-nad.

Zapraszamy z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Każdy, kto chciałby napisać artykuł do Ennorath, lub zrecenzować tolkienowską płytę proszony jest o kontakt mailowy: nifrodel@tolkien.com.pl.

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Nifrodel

Wysłany: 23-06-2008 00:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Boromir bukiet dla ciebie, dziękuję Na stronie Ennorath pojawiła się aktualizacja. Elfik drink palmiasty hurrra!! impreza!! szampan!!

Przygotowaliśmy dla Was dwa nowe działy Juppiiii! Pierwszy z nich powstał dzięki pracy i talentowi Cecylii Buczko 'Avalonne' kwiatek dla ciebie, dziękuję Opracowała ona cykl zajęć z Hobbita dla ambitnych nauczycieli szukających pomysłów na niecodzienne opracowanie lektur szkolnych Rządzę Dziewiętnaście kompleksowo opracowanych lekcji, wraz z quizami wiedzy, sprawdzianem, pomysłami na zajęcia dodatkowe, a nawet teatrzyk znajdziecie w dziale: Dla nauczycieli.

Zainaugurowaliśmy również dział Tolkienistyka, gdzie pojawiło się wiele artykułów. Jest kompleksowe opracowanie historii Easterlingów, autorstwa Michała Leśniewskiego M.L.'a, cykl artykułów o Númenorze, pióra Katarzyny Wojdak 'Avari', oraz streszczenie 12 tomów The History of Middle-earth.

Miłośników muzyki inspirowanej twórczością J.R.R Tolkiena z pewnością ucieszy nowa recenzja, która napisała Anna Milewska 'Elbereth': Recenzja albumu Arturo Stalteri - "The Rings"

Niedługo pojawią się kolejne artykuły mam pomysł!!! Jestem za
Zapraszamy z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Każdy, kto chciałby napisać artykuł do Ennorath, lub zrecenzować tolkienowską płytę proszony jest o kontakt mailowy: nifrodel@tolkien.com.pl.

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów (Strona 2 z 7)

Skocz do: