Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) (Strona 184 z 186)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 183, 184, 185, 186  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 30-03-2015 01:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziś (właściwie już wczoraj) forum powitało mnie informacją, że zostałam wyrzucona i powinnam się skontaktować z administratorem. Wprawdzie udało mi się ustalić, że chodzi "tylko" o IP (pewnie dlatego, że jest dynamiczne) i nikt mi się na konto nie włamał i nie narozrabiał... Ale chwile grozy były i cieszy mnie, że jednak mam dostęp do forum Uśmiech (choć nim ogarnęłam, że wyłączanie routera kulturalnie guziczkiem nie wystarczy do zmiany IP i muszę brutalnie wyjąć mu wtyczkę z gniazdka, zestresowałam się).

O, i dziś moja 10. rocznica dołączenia tutaj będzie Jestem rozwalony Przypadek z tymi problemami, czy jakaś sugestia od Wszechświata? Język
Powrót do góry

ladysherlockian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 119

Wysłany: 30-03-2015 18:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Teraz ja jestem wyrzucona Z przymrużeniem oka w takiej sytuacji pomaga też darmowe proxy, z którego teraz piszę. Ale pamiętam, jak przeżywałam to, gdy przytrafiło mi się pierwszy raz. Swoją drogą, takie zabezpieczenie przed spamerami i zabanowanymi użytkownikami za pomocą adresu IP jest chyba zawodne, skoro "dostaje się" też niewinnym osobom? w końcu u wielu operatorów internetu przyznawane jest w sposób losowy.

"(...)The book of memory
Can still be read but there is nothing more to write."
Jonathan Bate
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 30-03-2015 19:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Skorzystałam z darmowego proxy (dzięki temu + informacjom od Acucha wiedziałam, że nie zostało mi zablokowane konto). Ale wolę nie musieć o tym pamiętać Z przymrużeniem oka
Chyba nie ma idealnej metody na ograniczenie dostępu dla spamerów - a odblokować dostęp kilku niewinnym osobom może być chyba jednak łatwiej niż przestawić się na banowanie "konto po koncie" w przypadku jakichś upartych trolli internetowych. Pewnie też pomaga to przeciw działaniom innego typu niż spamienie, nie znam się na tym (jeszcze), ale jak jest naraz kilkaset wejść na forum bez rejestrowania się nawet, to to też nie robi dobrze Z przymrużeniem oka

Aczkolwiek ze spokojem i dystansem to mogę spojrzeć dopiero teraz, wczoraj wieczorem spanikowałam nieco, bo właśnie pierwszy raz mi się to zdarzyło.
Powrót do góry

Frangern
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 366

Wysłany: 23-07-2015 15:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przyjęto mnie do pracy Yes Yes Yes! .
Wreszcie, po upływie pięciu lat, mam szansę zajmowania się na etacie tym, co jest zgodne z moją pasją Uśmiech , wykształceniem Z przymrużeniem oka, a może nawet powołaniem hmmmm... .
I to właśnie wtedy kiedy już straciłem nadzieję Powstrzymywany płacz , udało się Super śmiech i tak od 1 września będę uczył w pewnym gimnazjum.
Życie jest piękne!

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5710

Wysłany: 23-07-2015 16:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratuluję. I oby pasja okazała się powołaniem, a nadzieja Cię nie zawiodła. Wreszcie by wykształcenie okazało się adekwatne i przygotowało Cię na konfrontację z gimbazą. Uśmiech
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1060
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 23-07-2015 17:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Serdecznie gratuluję! I 3mam za Ciebie kciuki! Uśmiech
Fajnie, że Ci się udało. Jestem za Faktycznie, jeśli chodzi o to konkretne wykształcenie, o pracę w zawodzie niełatwo.

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Frangern
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 366

Wysłany: 24-07-2015 11:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję za dobre słowo chwała wam, chylę czoła, dzięki .
A tak na marginesie, to w chwili obecnej nadal jestem w stanie lekko euforycznym, z przekonaniem, iż gimbaza to też ludzie Z przymrużeniem oka i przy odrobinie wysiłku, nie tylko da się z nimi dogadać, ale i czegoś nauczyć Uśmiech .

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 24-07-2015 15:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo dużo zależy od uczącego, trzymam kciuki! Trzymam kciuki

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 183, 184, 185, 186  Następna

Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) (Strona 184 z 186)

Skocz do: