Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ktoś musi ciągnąć dalej zaczęty wątek." Bilbo, Władca Pierścieni

Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) (Strona 1 z 186)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 184, 185, 186  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 06-05-2006 07:55    Temat wpisu: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No właśnie - skoro powinien powstać taki temat - niechże powstanie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

A skoro powstaje - to będę pierwsza Język
Cieszy mnie, że w Śródziemiu spędziłam z Przyjaciółmi wspaniały weekend, z którego zostały cudowne wspomnienia i jeszcze wspanialsze zdjęcia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Cieszę się, że jest wiosna a jeszcze bardziej się cieszę, że pogoda jest cudnie chłodna Uśmiech

...i tam mogę jeszcze jakiś czas, bo dziś wyjątkowo się wyspałam i nawet mam niezły humor Jestem rozwalony Spox

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Tici
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 490

Wysłany: 10-05-2006 22:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A mnie cieszyło wczoraj, że kilka spraw popchnęlam w pracy do przodu. I dzisiaj mi trochę papierów ubyło...
Jeszcze kilka takich dni i zobaczę blat biurka Jestem rozwalony
Powrót do góry

Mellorn

Wpisy: 590

Wysłany: 19-01-2007 18:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja jestem szczęśliwy, bo jutro z rana wyjeżdżam w góry Super śmiech Choć śniegu brak, to ja wciąż wierzę, że jednak spadnie i uda mi sie poszusować Z przymrużeniem oka

-Albert Einstein
Powrót do góry

Annael

Wpisy: 426

Wysłany: 20-01-2007 19:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mellorn to ja już zaczynam Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę - o ten śnieg Uśmiech

Ale chciałam wyrazić swój zachwyt Nellelórë bo skoro mowa o wierszach i pieśniach, chciałam sie pocieszyć po nieudanych ostatnich odpowiedziach i zajrzałam do Rymowanek Zdziwienie chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
wpadłam w taki zachwyt jak nie przymierzając Elwe gdy ujrzał Melianę Love Oklaski
Cytat:
Jako postanowił, wkrótce czynić zacznie:
Forum w dni niewiele wyglądać tak smacznie
Poczyna, że wabić będzie odtąd gości
Jak te pszczółki małe, co w niecierpliwości,
By je wypróbować, spamią bez frasunku,
Aż elfy wśród potopu słów, myśląc: "Ratunku!",
Porwie swe nożyce i, na nic nie bacząc,
Tnie i rwie na strzępy: "Niech krzyczą, niech płaczą!"
Niechaj się hobbity, elfy, krasnoludy,
Ludzie, orki, nazgule i inne paskudy
Nauczą, że myśleć tu trzeba kruszynkę.
Tak samo traktuje i przyszłą Adminkę...

To tak lekko brzmi chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 222

Wysłany: 20-01-2007 19:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zainstalowałam photoshopa i tym razem komp zgodził się na jego istnienie Uśmiech Teraz mogę spokojnie rozgryzać program... Już po półgodzinie kombinowania i czytania pomocy dowiedziałam się, jak dodać brushes Z przymrużeniem oka Jak na taką debilkę komputerową, która przez rok nie miała pojęcia, jak się dodaje czcionki w wordzie, to naprawdę nieźle Z przymrużeniem oka
Pierwsze wyniki moich zabaw w PS można zobaczyć na DA w postaci
tapety. Proste, ale strasznie przyjemnie się robiło Z przymrużeniem oka

There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream. People made of smoke, and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there’s injustice, and somewhere else the tea's getting cold.
Powrót do góry

Ugrunîlo

Wpisy: 349

Wysłany: 20-01-2007 21:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Śmiech gratulacje Jestem za Z przymrużeniem oka Mam nadzieję, że tzw. "zima" to widzi jest jest jej bezmroźnie głupio. Twoja tapetka powinna jej wśnieżyć na ambicję.

"I choć sami nie wiemy, czy opowieści te są prawdą, to wiemy na pewno, że mądrzy ludzie dawnych czasów uważali je za prawdę."
Snorri Sturluson
Powrót do góry

hithlome
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 171
Nieobecny(a): kiedy świat zewnętrzny wsysa mnie i nie chce oddać ;)

Wysłany: 23-01-2007 14:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wyszłam dzisiaj z samego rana przed dom, i co widzę? ŚNIEEEG! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech W końcu się doczekałam Uśmiech A poza tym niebo było wprost przepiękne: czyste, ciemnogranatowe, na wschodzie przechodzące w ciemny niebieski i turkus. Do tego mnóstwo gwiazd (w które mogę się wpatrywać bardzo długo) Love

Po takim poranku aż chce się żyć, chyba nic nie jest w stanie dziś mi zepsuć humoru Elfik

Nie znający pór roku, zamarły w bezczasie
Powrót do góry

Arfael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 23-01-2007 16:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja się cieszę, że w końcu dokopaliśmy niemcom w piłkę ręczną Jestem za . Co to był za mecz Zdziwienie . Wszyscy przeciwko nam... Jakieś 12 tys. publiczności, no i oczywiście sędziowie... Jestem rozwalony To co wyrabiali woła o pomstę do nieba!!! wściekły 2 minutowe kary za nic, karne z kapelusza... massssssssakra wściekły Ale Polacy mimo wszystko sie podnieśli i pokazali niemaszkom gdzie raki zimują!!!!!!!!!! brawo FORZA POLSKA!!!!!!!!!! Jestem za

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 184, 185, 186  Następna

Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) (Strona 1 z 186)

Skocz do: