Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: Spotkania tolkienologiczne w Warszawie (Strona 3 z 57)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 55, 56, 57  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5816

Wysłany: 03-07-2006 21:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzisiaj zarezerwowalem salę, a w zwiazku z tym moge oficjalnie ogłosic.

Kolejne spotkanie odbędzie się 22 lipca 2006, w tym samym miejscu (sala B w gmachu Instytutu Historycznego UW) i o tej samej godzinie, czyli o 13:00.

tematem tego spotkania będzie: Radość i szczęście w dziełach Tolkiena.

Wszystkich chętnych i zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wpisy: 783

Nieobecny(a): in tenebris

Wysłany: 17-07-2006 08:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Proponowałbym ustalać termin następnego spotkania już na spotkaniu, tzn. mieć przygotowane, powiedzmy, dwie daty, żeby uniknąć sytuacji, że nagle się okaże, iż kilku osobom termin nie odpowiada - vide prywatna korespondencja Uśmiech Tzn. oczywiście, zawsze będzie komuś nie pasował, coś może wypaść itd., ale chyba łatwiej będzie termin ustalać w obecności zainteresowanych, zwłaszcza że to zawsze będzie z 4-6 tygodniowym wyprzedzeniem, i wtedy każdy będzie mógł jakoś sobie czas ułożyć. Tak mi się wydaje.

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5816

Wysłany: 17-07-2006 16:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W sumie słusznie Lomendilu (czy tak odmieniamy??). Tym bardziej, ze powstała pewna mala problema. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Wiem, że kilka osob chciało, zeby kolejne spotkanie odbyło się w sierpniu. Wstepnie pomyślalem o 19 sierpnia, ale ... No wlasnie okaząlo się, że w sierpniu moj Instytut jest zamkniety w soboty. Co gorsze w dni powszednie jest czynny do 15:00. Wiec warto się zastanowic, nad miejscem. Spróbuję się jeszcze nad czymś zastanowic, ale na dzisiaj sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Jeżeli macie inne propozycje jestem na nie otwary. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wysłany: 17-07-2006 17:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
W sumie słusznie Lomendilu (czy tak odmieniamy??). Tym bardziej, ze powstała pewna mala problema. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Wiem, że kilka osob chciało, zeby kolejne spotkanie odbyło się w sierpniu. Wstepnie pomyślalem o 19 sierpnia, ale ... No wlasnie okaząlo się, że w sierpniu moj Instytut jest zamkniety w soboty. Co gorsze w dni powszednie jest czynny do 15:00. Wiec warto się zastanowic, nad miejscem. Spróbuję się jeszcze nad czymś zastanowic, ale na dzisiaj sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Jeżeli macie inne propozycje jestem na nie otwary. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Chyba tak się odmienia Uśmiech
Co do miejsca: gdyby pogoda była sprawą pewną, myślę, że w miesiącu takim jak Urime można by spotkanie zorganizować w plenerze, nie wiem, np. na skarpie za kościołem sakramentek na Nowym Mieście - tylko że nikt z nas nie zagwarantuje, że 19.08 nie będzie padać - nawet ja, chociaż na spotkanie u Ringa przepowiedziałem deszcz, i był deszcz Uśmiech
W razie czego, polecałbym miejsce koło UW, mianowicie herbaciarnię TeaArt, o tej porze roku są tam pustki, a miejsca jest dosyć i duże stoły, obsługa życzliwa, nieraz widziałem tam spore [no, powiedzmy do 10 osób, nas pewnie byłoby więcej...] grupy dosyć głośno rozprawiające.

Mellorn
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 590

Wysłany: 19-07-2006 17:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja, mimo szczerych chęci znów nie jestem w stanie wpaść Smutek
Dziś w nocy wyjeżdżam na Mazury, wracam zaś dopiero 30...
Miłej zabawy i zażartej dysputy! Z przymrużeniem oka

-Albert Einstein
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wysłany: 20-07-2006 05:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ojej, Mellorn, szkoda, bo byś mógł obejrzeć "Finn and Hengest"... może następnym razem. Miłego pobytu na Mazurach [Lomendil, który w tym roku nigdzie nie wyjeżdża...]

Vilva
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 191

Wysłany: 22-07-2006 11:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Właśnie piszę z Wawy w cafe i jadę tam do was, tym razem udało mi się znaleźć czas. Z przyjemnością posłucham i spotkam się z Tolkmaniakami.

Co do kolejnych spotkań, to przecież jest lato i jeśli zgromadzeni nie będą upierać się przy sali uniwersyteckiej, to na tylu uczestników, ilu było poprzednio, można spotkać się np. przy herbatce w jakimś lokalu, lub nawet w plenerze (np. park).

EDIT: właśnie wracam i ponownie piszę z cafe (udało mi się wyprzedzić oficjalną relację), spotkanie było moim zdaniem owocne, choć skręcające w nieoczekiwane strony. Zostały również poczynione wstępne plany na następne dyskusje... ale o tym nie powiem - zostawię tę przyjemność Mumakilkowi.

Lomendil
Strażnik Północy

Wysłany: 22-07-2006 18:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A myślałem, że ja będę pierwszy... Uśmiech Spotkanie odbyło się, było arcyciekawe, nawet upał mu nie przeszkodził, chociaż może nie do końca byłem przytomny w taką pogodę... Opis dyskusji zostawiam mądrzejszym ode mnie Uśmiech tylko wspomnę, że tym razem nie było prezentacji, i tylko domyślam się, że wielu i wiele z was na tym forum istnieje, a ja wciąż nie wiem, kto jest kto...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 55, 56, 57  Następna

Temat: Spotkania tolkienologiczne w Warszawie (Strona 3 z 57)

Skocz do: