Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: Do pianistów i ogólnie grających:) (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hithlome
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 171
Nieobecny(a): kiedy świat zewnętrzny wsysa mnie i nie chce oddać ;)

Wysłany: 05-05-2006 12:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pianistką raczej nie jestem, w podstawówce grałam przez 3 lata, ale zrezygnowałam. Po pierwsze nie zawsze chciało mi się ćwiczyć, lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma po drugie brakowało mi na to czasu - jednak przeważają u mnie zamiłowania plastyczne Język Pianino zostało sprzedane, ale prawdę mówiąc czasami brakuje mi tego, żeby sobie pobrzdąkać. Szczególnie lubiłam grać melodie ze słuchu albo składać własne [nie zawsze udane, ale jaka radocha wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ].
Valhalla napisał(a) (zobacz wpis):

Czasami wychodzi mi granie na nerwach Złośliwy uśmiech Ale to chyba jest wrodzona umiejętność większości z nas Złośliwy uśmiech

I co najdziwniejsze, nie trzeba wiele ćwiczyc, żeby zostać wirtuozem Z przymrużeniem oka Elfik

Nie znający pór roku, zamarły w bezczasie
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 05-05-2006 16:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Po kilku latach (wieku późniszczenięciego Jestem rozwalony ) ćwiczenia mięśni na instrumencie zwanym akordeonem pudło wylądowało w piwnicy.. Potem była gitara - obecnie stoi w szafie - zbuntowała się i nie daje się nastroić wszystko mi się pomieszało
Czasem generuję dźwięki paszczą, co często wychodzi.. hmmm... różnie Jestem rozwalony w każdym razie często koty uciekają Język
Za to spokojnie mogę dołączyć do grona "miłośników" grania na nerwach Złośliwy uśmiech Nieźle mi to, niestety, wychodzi...

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 05-05-2006 22:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mONA napisał(a) (zobacz wpis):
Potem była gitara - obecnie stoi w szafie - zbuntowała się i nie daje się nastroić wszystko mi się pomieszało

Uprzejmie protestuję Język przecież mi się udało ją nastroic chyba ze 2 razy przy którychs odwiedzinach w Shire Złośliwy uśmiech A to, że nikt z nas w końcu tak naprawdę nie pograł i się tam (i) z powrotem rozstroiła w szafie... nio cóż... widać to faktycznie hobbicka gitara Jestem rozwalony .
Powrót do góry

Airis
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 42

Wysłany: 07-05-2006 00:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pora się przyznać, że w bardzo młodym wieku (czyli nie tak dawno Z przymrużeniem oka ) męczyłam sie przez ponad 6 lat w szkole muzycznej. Grałam oczywiście na fortepianie Jestem rozwalony. Niestety, uczyłam sie pod przymusem, co skutecznie zabiło jakąkolwiek sympatię dla tego instrumentu.
Obecnie męczę gitarę, mniej lub bardziej regularnie. A skutek ... to juz inna sprawa Śmiech.
Czasami marzy mi się harfa (przewiduje nagły wybuch śmiechu u tych, którzy mnie znają Elfik ), a już najbardziej odpowiadały by mi wszelkiego rodzaju flety czy fletnie Z przymrużeniem oka. Ale to na razie tylko marzenia.

Valhalla napisał(a) (zobacz wpis):
Czasami wychodzi mi granie na nerwach Złośliwy uśmiech Ale to chyba jest wrodzona umiejętność większości z nas Złośliwy uśmiech

To też, a jakże Złośliwy uśmiech.
Ostatnio nawet regularnie ćwiczę w pewnych miejscach...

Gilya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 54
Nieobecny(a): jestem w odwiedzinach u elfów

Wysłany: 28-03-2014 21:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja gram na pianinie od 6 lat, jakoż, że chodzę od szkoły muzycznej. I muszę przyznać, że od kiedy zaczęłam grać utwory z Władcy sprawia mi to większą przyjemność Pserwa
Do perfekcji ciągle zdążam.

MAGLOR I MAEDHROS ŻYJĄ!!!!
Powrót do góry

Milosniczka Legolasa
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 15-11-2014 18:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja od siedmiu lat gram na pianinie plus na gitarze, flażolecie, ukulele i djembe (rodzaj bębna). Przez ok. miesiąca próbowałam też na skrzypcach, ale coś mi nie szło Nie Nie

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Do pianistów i ogólnie grających:) (Strona 2 z 2)

Skocz do: