Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith (Strona 15 z 16)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tici
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 490

Wysłany: 10-02-2010 23:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niestety, muszę się do tego przyznać, że pomiędzy szafami Biblioteki kryją się jakieś drobne, a żarłoczne istotki, które pożerają odpowiedzi autorów.
I niestety, ale polowanie na nie, jak na razie pozostaje bezskuteczne.

Być może tym razem się Elfemu uda... Z przymrużeniem oka

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 10-02-2010 23:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Widzę oczami wyobraźni te komnaty biblioteki w Minas Tirith, po których uwijają się dwie bibliotekarki, i rzędy półek na wszelkie zwoje, oprawione księgi i inne pergaminy, a każdy regał podpisany piękną wykaligrafowaną (przez Alqualaure, oczywiście Śmiech ) literą... Pomiędzy literą A a literą F uwija się Alqualaure, a pomiędzy regałem z literą G a regałem Z uwija się Tici, i obie wybijają jakieś kwadratowe czarne (mordorskie na pewno) insekty ze znakiem zapytania na pancerzykach... Tylko, że okazało się, że pomiędzy zwojami i rulonami mieszkają jeszcze jakieś inne niezidentyfikowane żyjątka, które pożerają słowa z pergaminów! Ratujcie bo go pobiję Dlatego bibliotekarki postanowiły zawezwać Naczelnego Dezynsekatora, który ma doświadczenie w tego typu sprawach przekraczających możliwości zwykłych mieszkańców Minas Tirith...
Powrót do góry

ladysherlockian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 119

Wysłany: 19-12-2013 13:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czy strona Biblioteki Minas Tirith jest jeszcze aktywna? Jakiś czas temu wrzuciłam fanfik, a wczoraj jeszcze jeden, na razie żaden nie ukazał się na stronie, bo czekają na zatwierdzenie przez administratora. Jak długo mniej więcej może to trwać? Czy też strona jest właściwie archiwum już umieszczonych na niej opowiadań, ale nie ma sensu publikować nowych? Dzięki za radę Uśmiech

"(...)The book of memory
Can still be read but there is nothing more to write."
Jonathan Bate
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 19-12-2013 15:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Strona jest jak najbardziej aktywna chociaż w 2014 czekają ją zmiany (na lepsze Z przymrużeniem oka) Widziałem, że dodałaś fanfiki kilka dni temu (mniej więcej).

Tici lub inna adminka powinna je wkrótce zaakceptować a jeśli nie to ja to zrobię Z przymrużeniem oka

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 14-01-2014 00:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Aiya, i ja ostatnio zaglądam do Biblioteki, nawet pisałam maila ze strony WBMT przez formularz "kontakt", ale chyba gdzieś zapadł się w jakieś otchłanie, bo jak pytałam ostatnio Tici, nie dostała go.
Bardzo się cieszę, że Bibliotekę czeka remont, bo zauważyłam w niej coś takiego (to ta sprawa, o której próbowałam jakiś miesiąc temu pisac przez formularz kontaktowy):

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

W niektórych seriach poginęły tytuły, a tym samym linki, za pomocą których można było serię otworzyć. Takiej serii bez tytułu nie da się otworzyć, by zobaczyć, z jakich tekstów się składa. Próbowałam do swojej serii dodać tytuł, niestety się nie zapisuje.

Ale jeśli na ten rok planowana jest przebudowa strony, to spokojnie można ten temat odłożyć w czasie Uśmiech

Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 14-01-2014 09:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki Miriel Uśmiech Spoko, zgłaszajcie tutaj usterki itp.
Remont będzie bo jest poczebny Z przymrużeniem oka tak jak było w przypadku Gospody. W tym roku malowanie ścian i porządki pomieszczeń Z przymrużeniem oka Na pewno wrócimy wtedy do tego tematu, wygląda na to, że autorzy będą musieli w odnowionej BMT przejrzeć swoje fanfiki i poprawić niektóre "techniczne" ustawienia.

ladysherlockian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 119

Wysłany: 17-07-2014 20:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Księga życzeń i zażaleń to tu? Dzisiaj próbowałam się zalogować na konto w Bibliotece Minas Tirith, jednak za każdym razem wyskakuje komunikat, że taka strona nie istnieje:

Cytat:

Not Found

The requested URL /user.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Czy to znaczy, że moje konto zostało usunięte?

"(...)The book of memory
Can still be read but there is nothing more to write."
Jonathan Bate
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 17-07-2014 23:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie. To oznacza problemy z Biblioteką. Żadne fanfiki nie zostały utracone ale dach się zawalił...

Trzeba będzie zrobić remont.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następna

Temat: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith (Strona 15 z 16)

Skocz do: