Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith (Strona 1 z 16)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 21-12-2005 20:56    Temat wpisu: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Uwaga: Boromir

Dzisiaj swoje podwoje otwiera strona z fanfikami tolkienowskimi
czyli

Biblioteka Minas Tirith Z przymrużeniem okaElfik

Każdy wielbiciel dzieł Kronikarzy Śródziemia może ją zwiedzić i przeczytać zamieszczone na niej utwory Książka . A są tam skarby bezcenne Elfik

Już w tej chwili znajduje się tam 20 przeróżnych opowiadań, pisanych ręką Ludzi i Elfów mam pomysł!!! . Opowiadań dodam Uśmiech Saurona ;D , godnych najwyższej uwagi Oko Rycerz .
Wszystkie, które dotychczas przeczytałam okazały się jeśli nie mistrzowskie, to przynajmniej bardzo dobre Rządzę . To naprawdę kuźnia talentów Uśmiech Jestem za

Swoje fanfiki zamieściła tam nie tylko Kasiopea (której najnowsze opowiadanie pt. Dlaczego, ma swóją premierę właśnie w bibliotece Minas Tirith, ale także wschodzące gwiazdy tolkienowskich fanfików:
MumakiL (czyli M.L. Elfik) Tici, Nilcamiel, Pellamerethiel i Pantera Uśmiech

Polecam serdecznie wszystkie opowiadania, każde jest inne, ale każde wciągające. Książka z otwartymi ramionami, i`m all your`s Naprawdę spędziłam tam czas bardzo miło - i mogę powiedziec jedno - uwielbiam biblioteki Z przymrużeniem oka

Każdy miłośnik fanfików, może się zarejestrować na stronie. Dostanie swoje własne konto, możliwość komentowania i głosowania na najlepsze opowiadania, możliwość dodawania zarówno autorów jak i fanfików do swoich ulubionych, dzięki czemu łatwiej będzie można je odnaleźć, kiedy zbiory będą rosnąć Idea

Każdy kronikarz, po rejestracji może dodać swoją opowieść do archiwum biblioteki Uśmiech

Administratorkami tej strony są:

Nilcamiel - administrator główny

Thingrodiel

Pellamerethiel

Pantera

Tici

Sophrosyne

Zapraszam serdecznie: z otwartymi ramionami, i`m all your`s

http://fanfiki.tolkien.com.pl

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 22-12-2005 00:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo przyjemna stronka Uśmiech Jestem za Fajne kolorki i dobrze, że nie za dużo ich, że jest więcej białego. Jestem za Dziś się zarejstrowałam, ale na razie wątpie czy brak czasu i niestarczająca znajomość śródziemiowych realiów pozwolą mi cokolwiek skrobnąć, a zresztą są lepsi specjaliści Rządzę od pisania fanfików. Ja bym tylko mogła wrzucić kilka swoich tłumaczeń, o ile archiwum przyjmuje takowe? I tylko jeden mały kiks widze - czcionki sa tak małe, że płakać się chce - wszystkim okularnikom Uśmiech Ale podoba mi sie bardzo, że ktos wreszcie pomyślał o dużym składowisku, ssssmakowitych, polsssskich, fanfików, sssskarbie, bo my bardzo lubimy pyszne, polsssskie fanfiki, sssskarbie Śmiech Love
poz
tal

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 22-12-2005 00:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tal, możesz przecież zmienić wielkość czcionki Uśmiech Nad każdym opowiadaniem jest przecież:

Cytat:
Wielkość tekstu + std 2 4 6 8

Więc możesz powiększyć na maxa (8 Uśmiech Saurona ;D ). Klikaj na poszczególne cyferki przy czytaniu Uśmiech

Wrzucaj, wrzucaj swoje fanfiki, chętnie poczytam Uśmiech Jestem za A jesli chodzi o tłumaczenia, pytaj administratorek Uśmiech Może Nilcamiel jutro zabierze głos, jak się wyśpi Z przymrużeniem oka Język

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Ring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 617
Nieobecny(a): Operacja Tolk Folk 2012 może...

Wysłany: 22-12-2005 00:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Też się dotoczyłem. Uśmiech Nifrodel, jeśli to jest przedsmak tego, o czym Ty wiesz, a ja wiem od Ciebie, to zabawa z dawna oczekiwana zapowiada się bardzo eruwiasto. Uśmiech Szkoda tylko, że miejsca na wierszydła nie przewidzieliście. Smutek BTW stronki strasznie krzaczą się pod Operką. Sssskarbie, czy już na zawsze będę skazany na IE? Elfy radźcie. Uśmiech
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 22-12-2005 01:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ring napisał(a) (zobacz wpis):
BTW stronki strasznie krzaczą się pod Operką. Sssskarbie, czy już na zawsze będę skazany na IE? Elfy radźcie. Uśmiech

W trakcie testów kilka osób również nam to zgłaszało, ale pechowo nie jestem w stanie tego na razie stestować bo jakimś dziwnym trafem na moim komputerze na Operze 8.5 nic sie nie rozjeżdża, podobnie na jeszcze jednym. Pod MSIE i FF jest w porządku. Jak dorwę na dłużej jakiś komputer na którym w Operze występuje ten sam problem to będzie szansa na poprawki.

Nellelórë

Wpisy: 450

Wysłany: 22-12-2005 01:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Strona wygląda pięknie Uśmiech Drzewa Valinoru Rogera Garlanda na górze nie tylko wspaniale migoczą, ale i nad wyraz trafnie kojarzą się z drzewem opowieści. Z przymrużeniem oka

TallisKeeton napisał(a):
ale na razie wątpie czy brak czasu i niestarczająca znajomość śródziemiowych realiów pozwolą mi cokolwiek skrobnąć, a zresztą są lepsi specjaliści od pisania fanfików.

Chwileczkę, Tallis Patrzeć spode łba,podejrzliwie - czytałam swego czasu kilka Twoich miniaturek na Stopklatce, są piękne, poetyckie, oryginalne Love, uważam, że zdecydowanie powinny się tam znaleźć Jestem za Uśmiech a tłumaczenia to inna sprawa i też bardzo dobry pomysł. Uśmiech

Mam nadzieję, ze strona będzie się pięknie rozwijać. Życzę jej tego gorąco z otwartymi ramionami, i`m all your`s Kilka zamieszczonych tam opowiadań znałam wcześniej z innych miejsc, więc wiem, że są wyśmienitej jakości Jestem za Uśmiech
Powrót do góry

Mellorn

Wpisy: 590

Wysłany: 22-12-2005 09:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cóż ja mogę jeszcze rzec? Język Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisali moi przedmówcy.
Po pierwsze strona jest śliczna, staranie wykonana, a skórka Valinor robi wrażenie.
Po drugie było duże zapotrzebowanie na taką stronę. Fakt była (i jest) strona Kasiopeii, ale jak sama nazwa wskazuje są tam jej teksty. Teraz wielu innych zdolnych pisarzy bezie mogło pokazać swój kunszt.

Wielkie dzięki dla Twórców jak i Pisarzy chwała wam, chylę czoła, dzięki Uśmiech

-Albert Einstein
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 22-12-2005 10:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę jeeeeej! skaczę z radości No, wreszcie mamy swoje własne fanfiction.net!
Lecem siem zapisać!

po chwili: oprawka graficzna kapitulna, przypomina mi kolorystycznie Jesień z Foruma (Jesień rulezuje Jestem za Język )
Mam nadzieję, że działy zamknięte nie są i że pojawią się nowe. Ring zauważył słusznie (Piwko dla tego pana Jestem rozwalony ), że powinno być miejsce na wierszydła i rymowanki. Ja od siebie dorzucę jeszcze jumor -niektórzy lubią się pośmiać, a za leniwi są żeby przeglądać cały spis treści, coby kategorię z humorem znaleźć. Na razie się da, bo początki, ale co będzie, jak archiwum spuchnie do kilkuset pozycji? wszystko mi się pomieszało (muszę w tych sprawach mailka do adminki wysmażyć Jestem rozwalony ).

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następna

Temat: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith (Strona 1 z 16)

Skocz do: