Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Sny (Strona 19 z 19)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saundarya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 62

Wysłany: 02-04-2016 12:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ELF W CZASACH ZOMBIE-APOKALIPSY

Ostatnio miałam dość specyficzny sen, tylko nie wiem, czy można go podpiąć pod ,,sny o Śródziemiu".
Mianowicie:
śniło mi się, że obudziłam się ( Jestem rozwalony ) jako elf w dziwnym pomieszczeniu bez drzwi. Było tam jedynie łóżko, jakieś biurko z krzesłem obok i pochodnia. Przez dłuższą chwilę ziejący czernią próg nie bardzo mnie kusił, ale jednak ciekawość zwyciężyła. Zdjęłam tą pochodnię i wyruszyłam na ,,zwiad". Wyszłam na ogromny korytarz i szłam przed siebie, aż w końcu ujrzałam widok skrajnie nieprzyjemny. Była tam ogromna ,,pieczara" wypełniona przez wielkie jezioro, z kamienistym brzegiem. Po drugiej stronie - dobrych parę metrów wspinaczki - widniało wyjście. I co tym nieprzyjemnego? Otóż zarówno na brzegu jak i w wodzie było mnóstwo martwych ciał...nie mam pojęcia czy elfich, czy ludzkich.
Mimo tych ciał zdecydowałam się przepłynąć na drugą stronę, wspiąć i stąd wyjść, bo innej drogi nie było.
Pochodnia w zęby i jedziemy.
Niestety, po drodze zombie się obudziły i wciągnęły mnie pod wodę coś strasznego... boje się . Pochodnia zgasła, a ja utopiłam się zanim mnie rozszarpały.
Obudziłam się w tym samym pomieszczeniu. Ilekroć z niego wychodziłam, ginęłam przez te zombie i budziłam się znowu tam.
W końcu się wk...khem...zirytowałam i postanowiłam ugryźć to inaczej - wywabiłam je do korytarza. Mój plan miał lukę: zombie wypełniły całą jego szerokość.
I cóż w takim przypadku robi każdy rozsądny elf?
WPIE******Y SIĘ W SAM ŚRODEEEEEK!!
Wpadłam między zombie wywijając pochodnią. Oczywiście skończyło się to rozszarpaniem przez zombiaki i obudzeniem w tym samym pokoju. Po czym...wyszłam i zrobiłam dokładnie to samo.
Ale hej! Do parunastu razy sztuka. Bo po tych parunastu razach i zdemolowaniu po drodze ze złości całego pokoju Furia wściekły wal głową w ścianę udało mi się w końcu przebić na drugą stroną fali zombie.
Tylko nie wiem, czy wyszłam z jaskini, bo się obudziłam...

Everything a wish for the night"

Nightwish - Dead Boy's Poem
Powrót do góry

Rhunadan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 21

Wysłany: 02-04-2016 14:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mi się śniło że jestem giermkiem króla Elassera i zamawiamy 500 włóczni i nagle przychodzi Arwena.

Rhunadan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 21

Wysłany: 02-04-2016 14:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Albo to że byłem członkiem Drużyny Pierścienia i walczyłem z orkami na Amon Hen krzycząć Za Polskę. Uśmiech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Temat: Sny (Strona 19 z 19)

Skocz do: