Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Sny (Strona 1 z 19)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicja
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Nieobecny(a): Pisze tylko wtedy gdy bede miala co napisac :)

Wysłany: 08-12-2005 09:46    Temat wpisu: Sny Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cześć! Wpadłam na pomysł żebyśmy pisali tutaj najbardziej fascynujące(i te głupie)sny ze Śródziemiem związane Uśmiech
a to mój co mi się dzisiaj śnił Z przymrużeniem oka

śniło mi się że byłam 20-paro latką i chodziłam na studia, po zajeciach zostałam z moją koleżanką w pracowni i kusiło nas żeby otworzyc taką puszke .otwieranie puszki było zabronione.Otworzylam i po calej Częstochowie rozległ się oggggrrrromnyyy huk i zrobilo sie ciemno!okazalo sie ze światy (Śródziemie i nasz swiat) pomieszały się. Uciekłam z moja koleżanką do małego domku (opuszczonego),spotkałyśmy tam Rohirimów (nie trudno bylo poznać) hełmy mieli takie jakie są w filmie ale reszta była inne czyli byli ksiażkowi :)dowodził im Eomer(ksiażkowy),był ranny.Rohirimowie chcieli Mu jakoś pomóc ale nic się nie udawało(pewnie cos ich zaatakowało w 'naszym' świecie) ja znałam sie na medycynie wiec szybko opatrzyłam rane.Przeczekalismy to wszystko na rozmowach.Eomer powiedzial nam że Gandalf też jest w tym świecie i musimy go odnaleźć żeby wrócić do domu.Nic się nie odzywałam bo strasznie mi sie Eomer podobał,i nie chciałam żeby odjechał.Zrobiło się jasno.Rohirimowie pożegnali się z nami i odjechali. Eomer za pomoc dał mi medlaion : był zloty, a w sirodku była namalowana głowa konia.Ja dalam Mu na pamiatkę mój medalik z serduszkiem.Odjechali szukać Gandalfa.Długo na ławce rozmawiałam o tym zdarzeniu z przyjaciółką.Po pewnym czasie poszłyśmy do mojego domu.Po chwili wyszłam na balkon i spojżałam na medalion akurat pod moim blokiem przejeżdżał Eomer, też oglądał łańcuszek,miał na twarzy uśmiech(czyżbym mu się spodobała ? oops, zawstydzenie ) światło słoneczne odbiło się od mojego medalionu i padło na wisiorek z serduszkiem .Przeznaczenie –pomyślałam. I wydal mi się to śmieszne - Eomer wszedł po balkonach na mój balkon ( Śmiech Super śmiech Pserwa Jestem rozwalony )i zaczął mówić :
-Jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby jakaś kobieta tak mi się spodobała i była mi przeznaczona.
-myślę to samo.
Wpadliśmy sobie w ramiona.( och czemu te sny są jak telenowele? Super śmiech ale jakie pięknę! uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy ) spytałam się czy mogę z nim jechać do Rohanu. Odpowiedział 'Tak' Z przymrużeniem oka
i w tej chwili mój głupi braciszek mnie obudził wal głową w ścianę Oh nie! Furia głową w mur złościć się, pokazywać kły Bang! Młotkiem go! Młotkiem go! Młotkiem go! Płacz osz..o nie! tylko nie to! wściekły Przekleństwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale zapewne odnaleźliśmy Gandalfa i pojechałam z Eomerem do Rohanu.

ten sen jest naprawde "porąbany" hhehhehehe i kto mówił że nie mam chorej wyobrażni? Jestem rozwalony
Pozdrowionka!
Powrót do góry

Slawin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 123

Wysłany: 08-12-2005 17:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hmmm... To się nazywa tolkienizm absolutny Jestem rozwalony A tak na marginesie, zdarza się wam miewać takie tolkienowskie sny? Może komuś śni(ą) się po nocach syn(owie) Gondoru? Elfik Ja już i takie "schizy" miewałam... wszystko mi się pomieszało Jestem rozwalony Uśmiech Saurona ;D

Alicja
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Nieobecny(a): Pisze tylko wtedy gdy bede miala co napisac :)

Wysłany: 08-12-2005 18:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

hmmmmmmm syn(owie) Gondoru? Język raz jeden Boromir ale niestety tylko raz Język czesciej mieszanki wybuchowe Z przymrużeniem oka jak takie o Rohanie i Gondorze i o elfach Uśmiech
Powrót do góry

Serie
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74

Wysłany: 09-12-2005 20:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hmm, cóż, mnie się kiedyś śnił Elrond grający u mnie w pokoju na pianinie Preludium Deszczowe Chopina a Pippin i Merry poszli do kuchni narzekając na hałas Język
Far beyond the battle blood shall fall like a hard rain.
Powrót do góry

Belethrond
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 23

Wysłany: 15-03-2006 14:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To ja miałem jeszcze lepiej:
śniło mi sie, że moją szkołę oblężyła armia Mordoru Ork , wszędzie chaos, uczniowie biegają z mieczami, i nagle huk, sforsowano bramę
(eee...drzwi) i wpada do środka oddział Haradrimów, broniliśmy się zaciekle, ale musieliśmy wykonać odwrót, zabarykadowaliśmy się w szkolnym sklepiku ( który na żywo przypominała gospodę) szpiegować, chować się i czekaliśmy na ostatnią samobójczą obronę, nagle drzwi się otworzyły i zaczęła się walka, pamiętam, że chwyciłem szablę i rozcięłem wrogowi głowę Młotkiem go! (błeee)
a potem..... wstałem i musiałem iść do szkoły

Raz też śniło mi się, że uciekam i kryję się przed Nazgulem...

Mauhur
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 05-04-2006 11:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niedawno śniło mi się, że Sauron (jako wirus) zainfekował sieć komputerową i chciał zapanować nad światem...

Celebrían

Wpisy: 298

Wysłany: 05-04-2006 11:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Serie napisał(a) (zobacz wpis):
Hmm, cóż, mnie się kiedyś śnił Elrond grający u mnie w pokoju na pianinie Preludium Deszczowe Chopina a Pippin i Merry poszli do kuchni narzekając na hałas Język

To wszyscy wiedzą że mój ukochany mąż tak beznadziejnie gra? A tak to ukrywaliśmy Jestem rozwalony

Pamiętam tylko jeden sen w Śródziemiu. Byłam z moimi siostrami (sztuk 2) w Śródziemiu i nie wiem czemu Nazgule nas ścigały. Oczywiście uciekałyśmy, ale Anka musiała pogadać z koleżanką przez telefon (jak to ona XD) i Nazgule ją dopadły. A mówiłyśmy jej żeby tyle nie gadała. Ha! Potem się obudziłam. Dzięki czemu nie doświadczyłam na własnej cennej skórze jak to jest być u Nazguli w niewoli Złośliwy uśmiech

Then Celegorm no more would stay,
and Curufin smiled and turned away."
Powrót do góry

Elbereth

Wpisy: 330

Wysłany: 09-04-2006 14:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kiedyś już gdzieś opisywałam ten sen, niepotrzebnie zresztą, więc tym bardziej chciałabym to zrobić tutaj... Silmarillion ma od wielu lat wielki wpływ na moje życie. Zwłaszcza jego pierwsze rozdziały. Aby nie zmieniać tematu, powiem tylko tyle, że kiedyś przyśniła mi się Varda. I był to o tyle dziwny sen, że w nim umierałam, w wypadku tramwajowym. Leżałam na torach i wyszłam z ciała. Gdzieś "u góry" ujrzałam Jej twarz przed sobą. Całą swą istotą chciałam do Niej polecieć, ale Ona odrzekła, że jeszcze nie teraz. I że moja droga do niej będzie bardzo bolała. Obudziłam się z tym bardziej bolesną tęsknotą w sercu.
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następna

Temat: Sny (Strona 1 z 19)

Skocz do: