Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Nowości tolkienistyczne na aukcjach w sieci (Strona 6 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 10-05-2009 20:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Forneithel napisał(a) (zobacz wpis):
Nareszcie mogę odpowiedzieć Uśmiech

Zdecydowałam się - jednak kupiłam książki w tej aukcji. Sprzedawca zapewnił mnie, że jedyną wadą książek może być długie leżenie w księgarni. Innych uszkodzeń typu brak stron, odwrócone okładki itp. ma nie być.

Ring napisał(a) (zobacz wpis):
Tym bardziej, że według prawa masz jako klient sklepu internetowego (bo to on jest sprzedawcą, Allegro to tylko pośrednik) 10 dni od otrzymania towaru na jego zwrot w sytuacji gdy sprzedający ustawił sztywną cenę (opcja Kup Teraz), co akurat ma w tym przypadku miejsce.

Z wyłączeniem aukcji gdzie odbywa się licytacja między uczestnikami i w przypadku rzeczy używanych. Wtedy to prawo nie obowiązuje. Ale to tylko na marginesie Z przymrużeniem oka

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 14-05-2009 22:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Książeczki dotarły Uśmiech i to bardzo szybko, zaledwie po 2 dniach od wpłaty.
Są w świetnym stanie, nawet nie ma nigdzie żadnych zadrapań i uszkodzeń, przed którymi ostrzegał sprzedawca. Tak więc opłacało się podjąć ryzyko Uśmiech Saurona ;D

Idę się jeszcze nimi nacieszyć Love (mimo że jest już późno a mi się strasznie chce spać) Elfik
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 18-11-2009 23:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To dopiero aukcja Zdziwienie

http://www.allegro.pl/item817189835_zdobiony_tolkien_tloczona_okladka_t om_1.html

Pierwszy raz widzę takie wydanie. Cena niestety, zaporowa. Może bym nawet nabyła, gdyby nie onaż wściekły
Choć wnętrze ciekawe, sądząc po przedstawionych zdjęciach.

Czy ktoś już to widział i wie, kto wydał i dlaczego tak drogo. (jeszcze nie zdążyłam się skontaktować ze sprzedawcą - z czystej ciekawości)
Powrót do góry

Apokalipsa
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 99

Nieobecny(a): Gdzieś

Wysłany: 19-11-2009 00:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ooo...naprawdę piękne wydanie...
Pierwszy raz widzę takie cudeńko...
Drogo bo własnoręczna robota z tego co przeczytałem w aukcji.
Kto wydał...cóż chyba trzeba poczekać na odpowiedź sprzedawcy, próbowałem znaleźć coś w galerii jako że są pierwsze strony, ale tam niestety nic nie znalazłem.
Mnie osobiście zabiła z lekka pewna grafika:

Nieee no Jestem rozwalony.
Powrót do góry

Aegnor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 50

Wysłany: 19-11-2009 01:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zwróciłem uwagę na aukcje tego allegrowicza już jakiś czas temu, szukając książek Lovecrafta. Te wydania to zapewne garażowa robota, nielicencjonowana, z pogwałceniem praw autorskich spadkobierców twórcy i tłumacza. Zresztą, jak widać po tytule, mamy tu do czynienia z wersją tekstu sprzed kilkunastu lat.

Okładki, nie przeczę, wyglądają świetnie, ale wnętrze można było IMHO skomponować dużo estetyczniej. Chętnie oprawiłbym tak najnowsze wydanie Skibniewskiej, dodając przy okazji ilustracje Alana Lee z wydania Frąców. Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 19-11-2009 21:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dunadan Strider napisał(a) (zobacz wpis):

Mnie osobiście zabiła z lekka pewna grafika.

A mnie zachwyciła z kolei ta grafika. Bardzo jestem ciekawa, czyjego są autorstwa.
http://picasaweb.google.pl/Marcin.Komix.Kaleta/TolkienTom1Wyprawa#53961 95036937065314

Liczę po cichu, że jednak uda się odkryć, kim są tajemniczy (jak dotąd) twórcy Elfik .

Aegnor napisał(a) (zobacz wpis):

Te wydania to zapewne garażowa robota, nielicencjonowana, z pogwałceniem praw autorskich spadkobierców twórcy i tłumacza.

Chyba jeśli do stu egzemplarzy, to wtedy wszystko jest OK. Tak chyba kiedyś słyszałam, ale nie jestem pewna Język . W każdym razie niezmiernie interesujące przedsięwzięcie.
Pozdr. Marille
Powrót do góry

Matpollo
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 34

Wysłany: 20-11-2009 08:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Aegnor oj czepiasz sie to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę
Wydanie jest piękne jak dla mnie.Zdobienie jest,takie hmm Śmiech
Marille,ja słyszałem coś że nie wolno sprzedawać takich własnych robótek.

– Zaś bym śmiał – odrzekł stary krzyżując ręce na piersiach i skłaniając głowę – jeno się tam tak dziwnie miasteczka nazywają."
Powrót do góry

Elbereth
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 330

Wysłany: 20-11-2009 09:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Spokojnie - mieliśmy w sprzedaży Antologię Fanfików wydaną przez Mumakil Fandom Press i wszystko było ok Śmiech Ta praca, Marille, faktycznie jest niesamowita - gdzie to znalazłaś?
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: Nowości tolkienistyczne na aukcjach w sieci (Strona 6 z 8)

Skocz do: