Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Nowości tolkienistyczne na aukcjach w sieci (Strona 1 z 8)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ithildin_2
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 20

Wysłany: 30-03-2005 21:41    Temat wpisu: Listy Tolkiena Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wydawnictwo ZYSK ma wyczerpane zasoby "Listów", a wznowienia nie planuje. W żadnej księgarni w moim mieście nie można ich kupić, antykwariaty świecą pustkami, a znajomi takowej książki nie posiadają. Poszukiwania internetowe (aukcje, księgarnie) nie dały rezultatów, znalazłam nawet antykwariat internetowy, gdzie owa książka była, ale się spóźniłam. Byłabym wdzięczna za radę, pomoc, może chęć odsprzedania Język

P.S. Jeżeli jest możliwość przesunięcia tego tematu w odpowiedniejsze miejsce, to bardzo proszę, nie miałam czasu zastanawiać się nad jego umieszczeniem, pozdrawiam

Ithildin
Powrót do góry

Seregon
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 502

Wysłany: 13-01-2008 00:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pojawiły się dwie aukcje z listami:
http://www.allegro.pl/item292221162_j_r_r_tolkien_listy_unikat_ksiazka_ niedostepna.html (koniec aukcji za 11 godzin)
http://www.allegro.pl/item294502467_j_r_r_tolkien_listy_wroclaw.html (koniec aukcji za cztery dni)

Choć nie mam listów, nie kupię, bo dla mnie to za drogo, a ciągle pełno lektur do przeczytania i delektuję się jeszcze "SOLL".

Może ktoś się skusi, bo wiem, że nie wszyscy mają jeszcze listy...

Ze zdziwieniem przeczytałam wpisy w tym temacie o kilku sztukach "Listów" po 15 zł w księgarni. Ech, czasy, wróćcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Seregon

Wysłany: 13-01-2008 00:36    Temat wpisu: KZO/Ostatnie legendy Śródziemia/HoME Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tworzę ten temat dla wszystkich poszukujących wyżej wymienionych. Jeżeli temat jest niepotrzebny, proszę o skasowanie. W temacie planuję zamieszczać linki do aukcji, na których wystawiane są KZO/Ostatnie legendy Śródziemia/HoME lub jeśli pojawią się inne możliwości ich kupna. Ja na razie nie poszukuję wyżej wymienionych z powodu braku funduszy, ale myślę, że innym taki temat się przyda. Istnieje już temat o "Listach", a właśnie "KZO" jest drugą po "Letters" najtrudniej dostępną w polskiej edycji z ogólnie znanych książek Tolkiena.

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 13-01-2008 00:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Połączone.

Seregon

Wysłany: 14-01-2008 14:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

[del]

Ostatnio zmieniony przez Seregon dnia 14-01-2008 19:54, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 14-01-2008 16:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Seregon napisał(a) (zobacz wpis):

Linki są ogólne, więc powinny działać wiecznie. Uśmiech

Tylko po co taki post... hmmmm... Na Allegro nie trzeba się rejestrować, żeby korzystać z wyszukiwarki.

Moje Śródziemie
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 06-02-2008 17:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

na allegro pojawił się komplet (ale sprzedawane egz. pojedynczo) Aiglosów

Tyelpe
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 21-02-2008 16:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Absolutny unikat, czyli mapa do Hobbita wraz z książką, wydana lata temu przez Zysk i s-ka.
http://www.allegro.pl/item316493843_mapa_do_hobbita_unikat_tolkien_hobb it.html
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: Nowości tolkienistyczne na aukcjach w sieci (Strona 1 z 8)

Skocz do: