Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

Temat: www.wladca.pl (Strona 3 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 15-12-2007 15:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Na naszych Ścianach Pamięci pojawiły się nowe prace.

Fajna byłaby możliwość (na przykład za pomocą linków: poprzedni, następny) przeglądania kolejnych prac autora bez konieczności cofania się do widoku wszystkich miniaturek z jego albumu.

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 15-12-2007 17:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wiem, wiem - męczę o to Mithrandira od dawna, już ponoć miał jakiś skrypt do zainstalowania... Trzeba będzie go znowu pomęczyć. Złośliwy uśmiech

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 21-02-2008 11:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Cenne uwagi, niestety download - Dom Mathom - przestał istnieć po kolejnych aktualizacjach kodu tudzież przeprowadzkach serwerowych. Prawdopodobnie z czasem powróci.

Jak widać nie były to słowa rzucone na wiatr. Jestem za

Mam jednak w związku z downloadem pewien problem. Otóż, kiedy ściągam grę "Hobbit" wszytsko jest w porządku, ale kiedy chcę ją zainstalować nic się nie dzieje, a w katalogu docelowym nie pojawiają się żadne pliki. Grę niby da się uruchomić, ale nie wyświetla się nic prócz przycisków (ok, dalej, wyjdź itp.). Ciągle wyskakuje komunikat "brak pliku jakiegośtam w C:/Hobbit". A bardzo chętnie zagrałby sobie w tę grę (lubię platformówki Język ), lecz nie mogę.
Czy ktoś, po umieszczeniu gry w downloadzie, sprawdzał, czy po sciągnięciu działa ona prawidłowo? Czy nie brakuje jakiegoś pliku? Czy może wymagany jest jakiś specjalny program istalacyjny, którego nie posiadam? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Acha, jeszcze jedni: w Amon Sul -> Wolne chwile -> Gry, kiedy klikniemy na grę, wyskakuje bład 404. To samo tyczy się programów tamże.

To by było z grubsza na tyle jęczenia Meldagora. Jestem rozwalony
Powrót do góry

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 13-02-2009 00:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dawno mnie tu nie było - i od razu kilka małych nowości:
1. Przenieśliśmy forum na inny serwer. Dla większości użytkowników oznacza to dokładnie tyle, że jest teraz szybciej i sprawniej.

2. Trwają prace nad stroną Fornostu, który w tym roku będziemy organizować już po raz drugi. Info o stronie jeszcze się tu pewnie pojawi kilka razy. Na pewno dzięki tym pracom będzie można obejrzeć w jakiś sensowny sposób fotki z zeszłorocznego konwentu.

3. Trwają przygotowania do nowej gry przez forum, którą będziemy organizować (mam nadzieję, że Elfy ani Piękna Nif mnie za to nie zlinczują, że tu taką prywatę odstawiam Proooszę prooooooszę ). Turin napisze coś więcej jak już coś będzie wiadomo.

Czyli trochę się dzieje, ale na efekty trzeba będzie poczekać. Ale warto przypomnieć, że jest sobie taka stronka jak nasza i przejrzeć czy na pewno pamiętamy co kryje się w jej zakamarkach Z przymrużeniem oka

Opar
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74

Wysłany: 14-02-2009 10:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To i ja dodam od siebie, że wczoraj, po niemałych problemach(13 piątek) musiałem zamknąć forum, ale dziś już jest otwarte!
To tak w ramach walentynkowego prezentu Super śmiech

Forum prócz nowego wyglądu zyskało tez kilka nowych funkcji!
A co najważniejsze, każdy, który był już zarejestrowany nie musi tego robić ponownie!
Wszystkie dane i posty są na nowym forum!
A dostępne jest ono pod starymi adresami!
Tak więc zachęcam do kontynuowania dyskusji i zapraszam do rozpoczynania nowych!

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 17-07-2009 10:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pojawił się nowy dział w Domu Mathom (download). Dział poświęcony jest śpiewnikom. Na początek wylądawały tam piosenki od Smoczycy, śpiewnik TeeFowy 2009 (może niektórzy mieli okazję go zobaczyć na TolkFolku w tym roku) oraz Fornostowy 2009 (są już żale Bilba). Dwa ostatnie są wygodne do złożenia (wydrukować dwustronnie, złożyć - książeczka gotowa).

Pliczki do ściągnięcia są tutaj: http://www.wladca.pl/Shire/dom-mathom/spiewniki. Prosiłbym osoby zainteresowane o rozpropagowanie tej informacji do odpowiednich wątków Z przymrużeniem oka

Ostatnio zmieniony przez Mithrandir_RotN dnia 18-07-2009 13:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 17-07-2009 10:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

popraw powyższy link, Mith -powinien wyglądać tak: http://www.wladca.pl/Shire/dom-mathom/spiewniki
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 17-07-2009 12:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Najładniejsze jest w "Marszu Entów":
"kamieniem go w oko - Orthank bedzie nasz Pserwa" Super śmiech

Cóż Język Na spektaklu "Szajba" członkowie organizacji terrorystycznej mówili <bo był mówiony, no Język> w swoim hymnie "Ref - Kujawy moje Kujawy..." więc wierzę, że wszystko da się zaśpiewać Śmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: www.wladca.pl (Strona 3 z 4)

Skocz do: