Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: www.wladca.pl (Strona 1 z 4)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 17-07-2005 09:35    Temat wpisu: www.wladca.pl Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziwne, że jeszcze tutaj nie ma linku do nas.

Niektórzy twierdzą, że wszyscy znają tą stronę, jednak ja nie jestem taki pewien. Dlatego zamieszczam tutaj link.

Stronka jest w tym momencie w newralgicznym momencie, ale miejmy nadzieję, że wygra rozwój a nie likwidacja. Właśnie otworzyliśmy nowy dział, w którym będziemy zamieszczać relacje i informacje o imprezach w których Rangers of the North brali udział.

Na początek oczywiście relacja z VII TolkFolku (obecnie tylko filmik CodY, ale teksty i inne są już w drodze).

Na stronie można znaleźć więcej materiałów, myślę, że osoby, które nigdy tam nie były, mogą przeżyć tutaj jeszcze kilka miłych chwil. A i dla stałych bywalców myślę nie jest to taka paskudnie wynudzona strona Z przymrużeniem oka

Zapraszam więc

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 17-07-2005 10:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zaglądam, zaglądam Jestem rozwalony
Fakt, że zajmuje trochę czasu (zanim się człek przyzwyczai) zorientowanie się, co schowaliście pod odnośnikiem "Szara Przystań", co pod "Shire" a co pod "Minas Tirith" Super śmiech ale jest fajnie Jestem za
Muszę zmienić u siebie w linkach opis waszego bannerka (bo gry jush nima Złośliwy uśmiech ) - przy okazji miniprośba chwała wam, chylę czoła, dzięki o wyodrębnienie Rozbrykanego z odnośnika do Endore, bo już tam nie działa Język

Powrót do góry

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 22-07-2005 18:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ponieważ obiecałem Achice, wystawiłem jej zdjęcia. Są dostępne jak zawsze w Królewskich Archiwach. Kolejność całkowicie przypadkowa, zero segregacji. Bardzo za to przepraszam, ale to wynika z braku czasu - grunt żeby na razie było, a może potem się przerobi to według uwag zainteresowanej Z przymrużeniem oka

Co do formy wystawienia, to jeszcze przeproszę, bo w obecnej chwili nie mamy żadnej galerii zainstalowanej, ale pracujemy nad tym, i mam nadzieję, że już niedługo coś będzie. Wtedy nieco inaczej będzie wygląać takie przeglądanie zdjęć Z przymrużeniem oka Mam nadzieję (głupi jestem?)

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 09-04-2006 14:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elfik Miło mi ogłosić, że po miesiącach prac udało nam się reanimować naszą stronę.

Przeprowadziliśmy małe porządki, poznikały pewne działy, praktycznie zniknął download (w wyniku usunięcia niekoniecznie legalnych zasobów), ale strona działa po raz pierwszy od wakacji (wtajemniczeni w php mogą się domyślać, że chodziło o tajemnicze zmiany związane z przechowywaniem danych w sesji - od kiedy php team zmienił politykę nasza strona była martwa).

Zapraszamy wszystkich - krytyczne uwagi mile widziane. W związku z nową formułą (i silnikiem) strony, zapraszamy też wszystkich chętnych do współpracy.

Na koniec dodam, że pojawił się nowy dział - Mroczna Puszcza, który będzie dotyczył tego, czym się obecnie RotN zajmuje - czyli gier RPG. W przebudowie jest galeria (Ściany Pamięci w Rivendell), a w Minas Tirith pojawił się już na stałe dział (Królewskie Archiwa) poświęcony archiwalnym materiałom z imprez, na których byli Strażnicy, Szeryfowie bądź ich znajomi Z przymrużeniem oka Oczywiście tyczy to imprez tolkienistycznych Z przymrużeniem oka

No... zapraszamy Z przymrużeniem oka

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 19-04-2006 00:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Garść nowości na stronie:

Wznowiliśmy download (skromnie bo skromnie, ale za to legalnie)

W dziale poświęconym RPG (Mroczna Puszcza) znajdziecie informacje o TolkFolku i planowanym przez nas Larpie - być może pojawią się też informacje o LARPie hobbystycznym by Kristof Język

Pojawił się nowy "bajer" w postaci chata flashowego, konieczne jest posiadanie konta na naszym forum.

Przed świętami w galerii ukazało się trochę obrazków - dzięki mozolnej pracy Hathor.

I jeszcze jeden bajer - możecie komentawać Uśmiech Praktycznie wszystko Uśmiech (obrazki, teksty, newsy) Co prawda moderujemy komentarze, ale myślę że i tak będzie z tego chyba sporo frajdy.

Staramy się by stronka się cały czas rozwijała - może nie zawsze mamy na to czas, ale staramy sie starać Z przymrużeniem oka. Jeżeli ktoś byłby chętny do pomocy, to gorąco zapraszamy Uśmiech

Przy okazji wspomnę tutaj o tym, że logowanie się w tym momencie na stronie jest niemożliwe z powodów technicznych Smutek

Na wszelki wypadek przypominam adres Uśmiech www.wladca.pl

Belethrond
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 23

Wysłany: 19-04-2006 13:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam jeszcze pytanie odnośnie do downloadu: macie zamiar go powiększać ? Interesują mnie mapy do WIII, które mimo że są wpisane do downloadu, jest ich...zero,no ale wogóle więcej gier by się przydało,filmów i filmików też Elfik
PS. I wyrażam nadzieję, że po reaktywacji strona będzie sie prężnie rozwijać, choć i bez tego jesteście u mnie jednymi z najlepszych chwała wam, chylę czoła, dzięki
Acha jeszcze mały peesik dla Adiemusa: Wcale nie masz tak tragicznego głosu (Boromir blues), nie słyszałeś jeszcze mnie Jestem rozwalony

Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 19-04-2006 18:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oczywiście, że będzie się powiększał, ale (nie)stety jedynie o legalne elementy. Mapy do Warcrafta akurat są, tylko mały problem techniczny (bardzo mały, po prostu osoby odpowiedzialne za to nie znalazły czasu by to poprawić) powoduje, że wyświetlane jest "0".

W najbliższym czasie przewiduję, że pojawi się w downloadzie trochę materiałów dostępnych już w Królewskich Archiwac w Minas Tirith, a z kolei w Minas Tirith powinno się pojawić trochę jeszcze nie opublikowanych elementów (filmiki, mp3 itd)

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 19-04-2006 20:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Caly czas rozbudowuje galerie na stronie, zapraszam do Ścian Pamięci w Rivendell Elfik

Edit. Poprawilam link.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe

Ostatnio zmieniony przez Sirielle dnia 28-04-2006 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Temat: www.wladca.pl (Strona 1 z 4)

Skocz do: