Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"W tej stronie, wysoko nad sterczącym szczytem górskim biała gwiazda wyjrzała właśnie spośród rozdartych chmur. Gdy ją tak ujrzał zagubiony w przeklętym wrogim kraju, wzruszyło go jej piękno, a nadzieja wstąpiła znów w jego serce. Jak chłodny, jasny promień olśniła go bowiem nagle myśl, że bądź co bądź Cień jest czymś małym i przemijającym; istnieje światło i piękno, którego nigdy nie dosięgnie." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

Temat: Gdzie kupic HoME? (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 08-05-2005 20:53    Temat wpisu: Re: Gdzie kupic HoME? / tolkiensklep.pl - opuszczony sklep? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hathor napisał(a) (zobacz wpis):
Troche dziwna nazwa tematu, ale chodzi mi o obie sprawy.
Mianowicie zamowilam HoMe na www.tolkiensklep.pl i nigdy nie otrzymalam ani przesylki, ani info ze strony sklepu. Na szczescie platnosc przy odbiorze, wiec niewielka strata. To samo przydarzylo sie znajomemu.

O, to widze, że nie tylko mnie sie tak trafiło. Skrzywienie W tolkiensklepie, zadowolona z dostarczenia poprzedniego zamówienia, zamówiłam
12 tom HoMa. Ale to było 31 marca, wiec troche czasu juz minęło. wściekły Akurat teraz siedzę w 5 tomie, a w Toruniu udało mi się dostać tomy
8 i 9, za całkiem fajną cenę 43 zł za tom. Podczas gdy u nas HoME bywa w księgarniach językowych po 63 - 65 zł.
poz
tal

Elanna
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 08-05-2005 21:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej,
to pewnie bardzo Ci nie pomoże ale komplet HoMe stoi w Krakowie w Księgarni Hetmańskiej przy Rynku. W Empiku jest kilka tomów, są też pojedyncze tomy z tego wcześniejszego wydania (wcześniejszego niż "czarne") w księgarni językowej na Grodzkiej przy Wawelu. Nie pamiętam cen, ale nie ma jakichś specjalnych wahań między poszczególnymi księgarniami (ok 62-65 zł)
Pomyślnych łowów!

Ukłony,
Elanna

Sarnond
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 495

Wysłany: 08-05-2005 23:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Goku napisał(a):
Sarni jak był we Wrocku w ich kanciapie Z przymrużeniem oka to mówił że na półkach walają się spoko wszystkie tomy HoME.

Jutro będę we Wrocku. Podejdę do kanciapy (całę półtora na dwa metry) i zsumuję te trzy ostatnie tomy. Columbus ma ten plus (yoł, heh Język), że dla studentów jest 10 percent ulgi, co przy trzech książkach et łans może być nawet warte uwagi (!) Język.

Wpiszę tu to, co mi wyszło z tego sumowania i jeśli byłabyś zainteresowana, to doliczymy jeszcze te 7 zł kosztem paczki priorytetowej i będziesz miała HoME jeszcze w tym tygodniu. O ile ofkoz nie znajdziesz lepszej oferty, bo może się taka pojawić np na jakiejś wyprzedaży, czy choćby allegro, jeśli niekoniecznie priorytetem jest idealny, sklepowy stan książek.

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3827

Wysłany: 09-05-2005 00:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sarnod, nie bedzie lepszej oferty Jestem za Jak tylko sprawdzisz, daj mi znac Elfik

Goku - dziekuje za linki i podpowiedzi Uśmiech

Dziekuję również pozostałym za pomoc Uśmiech

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Sarnond

Wpisy: 495

Wysłany: 09-05-2005 15:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Byłem. Niestety spośród poszukiwanych obecnie "na składzie" mają "jedynie" Morghot's Ring i War of the Jewels. Nie ma People..., z tego co wiem po dostawę jeżdżą raz na trzy miesiące, więc niewykluczone, że już na dniach się pojawi.

"Morghot's Ring" kosztuje 41 PLN, War of the Jewels - 38 PLN. W sumie jest to 79 PLN, a po odliczeniu 10% zniżki studenckiej robi się 71 PLN.

Pozdrawiam,
Sarn.

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3827

Wysłany: 09-05-2005 16:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziekuje za info Uśmiech Ja znizki studenckiej nie mam, ale i tak oferta jest bardziej atrakcyjna niz w skleptolkien.pl Jestem za (ktory to odbija maile i calkiem chyba zniknal...).

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Mellorn

Wpisy: 590

Wysłany: 20-05-2005 11:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

TallisKeeton napisał:
Cytat:
O, to widze, że nie tylko mnie sie tak trafiło. W tolkiensklepie, zadowolona z dostarczenia poprzedniego zamówienia, zamówiłam
12 tom HoMa. Ale to było 31 marca, wiec troche czasu juz minęło. Akurat teraz siedzę w 5 tomie, a w Toruniu udało mi się dostać tomy
8 i 9, za całkiem fajną cenę 43 zł za tom. Podczas gdy u nas HoME bywa w księgarniach językowych po 63 - 65 zł.
poz
tal

A możesz bardziej sprecyzować nazwe adres itp. ksiągarni w której książkę dostałeś. Gdyż ja mam rodzinke w Toruniu i niedługi sie tam wybieram Elfik i przy okazji kupił bym sobie taki mały prezęcik.

-Albert Einstein
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 21-05-2005 19:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:

A możesz bardziej sprecyzować nazwe adres itp. ksiągarni w której książkę dostałeś. Gdyż ja mam rodzinke w Toruniu i niedługi sie tam wybieram i przy okazji kupił bym sobie taki mały prezęcik.

Wychodzilam od rynku i znalazlam ulice z paroma ksiegarniami.
Oj, wiem tylko, ze to byla mała ksiegarnia językowa, troche wieksza,
jak wroclawski Columbus, na, typowo handlowym bulwarze, tuz obok Empiku i blisko McDonalda. Empik byl w srodku, miedzy rozwidleniem drog-uliczki byly w takie 'y', a ta jezykowa byla na prawej scianie od Empiku. I chyba posrodku rozwidlenia byla fontanna albo moze studnia.
A btw to maly ten torunski empik jest.
poz
tal

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: Gdzie kupic HoME? (Strona 2 z 3)

Skocz do: