Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Gdzie kupic HoME? (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mellorn
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 590

Wysłany: 21-05-2005 19:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

TallisKeeton napisał:
Cytat:
Wychodzilam od rynku i znalazlam ulice z paroma ksiegarniami.
Oj, wiem tylko, ze to byla mała ksiegarnia językowa, troche wieksza,
jak wroclawski Columbus, na, typowo handlowym bulwarze, tuz obok Empiku i blisko McDonalda. Empik byl w srodku, miedzy rozwidleniem drog-uliczki byly w takie 'y', a ta jezykowa byla na prawej scianie od Empiku. I chyba posrodku rozwidlenia byla fontanna albo moze studnia.
A btw to maly ten torunski empik jest.
poz
tal

Dzieki WIELKIe Uśmiech wiem o którą księgarnie ci chodzi, gdyż znam Toruń dośc dobrze (jestem tam conajmniej dwa razy do roku Z przymrużeniem oka )

Rzeczywiście widziałem już większe empiki. Raz jeszcze dzięki Uśmiech Pozdrawiam

-Albert Einstein
Powrót do góry

Mellorn
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 590

Wysłany: 18-07-2005 14:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Goku napisał(a) (zobacz wpis):
Ale lepiej zadzwonić bo często jest tak, że sklepy zaniedbują aktualizacje strony www. Ta sieć sprzedaje też w zwykłych księgarniach (z tego co wiem w 3). Książki z HarperCollins mają po bardzo niskich cenach. Można też u nich zamówić daną pozycję której nie mają na składzie. Sarni jak był we Wrocku w ich kanciapie Z przymrużeniem oka to mówił że na półkach walają się spoko wszystkie tomy HoME.

Goku też tak myślałem, lecz gdy zamówiłem 11 tom HoME to od razu przyszło mi potwierdzenie zamówienia (było to podajże w środę) i już dziś, dosłownie pare minut temu przyszła paczka a tam nowiutkie War of the Jewels, nie pozostaje mi nic jak tylko czytać. Uśmiech I jeszcze dzięki za linka Elfik

-Albert Einstein
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Gdzie kupic HoME? (Strona 3 z 3)

Skocz do: