Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Dawniej myślałem, że dzielni bohaterowie legend specjalnie owych przygód szukali, że ich pragnęli, bo są ciekawe, a zwykłe życie bywa trochę nudne, że uprawiali je, że tak powiem, dla rozrywki. Ale w tych legendach, które mają głębszy sens i pozostają w pamięci, prawda wygląda inaczej." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

Temat: Gdzie kupic HoME? (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3827

Wysłany: 08-05-2005 15:01    Temat wpisu: Gdzie kupic HoME? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Troche dziwna nazwa tematu, ale chodzi mi o obie sprawy.
Mianowicie zamowilam HoMe na www.tolkiensklep.pl i nigdy nie otrzymalam ani przesylki, ani info ze strony sklepu. Na szczescie platnosc przy odbiorze, wiec niewielka strata. To samo przydarzylo sie znajomemu. Ale...

Gdzie w takim razie kupic HoME? Poza zachodnimi sklepami online, gdzie bez karty kredytowej ani rusz. A ja takowej nie posiadam. Slyszalam co prawda, ze ktorys bank oferuje wirtualna karte kredytowa do robienia zakupow w sieci i to bedzie ostateczne wyjscie, ale mam nadzieje ze jest jakies prostsze.

Szukalam HoME na miejscu w Szczecinie, w ksiegarniach jezykowych, ktore zamawiaja podreczniki. Ponoc pytali w hurtowni w Oxfordzie i HoME tam nie ma (!?).
Bylam tez w EMPiKu - nie ma HoME w calosci, ale mozna zamowic u nich KZO (oryginal, oczywiscie). Koszt 1 tomu to o ile dobrze pamietam 62zl. Tyle, ze ja szukam trzech ostatnich tomow, KZO 2 jest nizej na mojej liscie poszukiwanych Spox

Jakies podpowiedzi? Czeka mnie wyprawa do Niemiec (blisko w sumie)? Tez nie wiadomo czy tam HoME zalega na polkach, a moze do innego miasta? Od roku wybieram sie do Poznania, moze tam w swietnej ksiegarni na rynku, ktorej nazwy nie pamietam jest wiekszy wybor? hmmmm...

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Elring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 284

Wysłany: 08-05-2005 15:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hathor - może trafiłaś ze złożeniem zamówienia na zły moment. Ja też wysłałam tam maila z zamówieniem na 4 tomy HoMe, czekałam, czekałam, i już straciłam nadzieję. A potem dostałam odpowiedź od prowadzącego sklep, że przeprasza za zwłokę, bo miał poważny wypadek i spędził parę miesięcy w szpitalu... I niedługo potem dostałam wszystkie książki. Może spróbuj jeszcze raz?
Jeśli chodzi o księgarnie, zdarzają się dziwne rzeczy. Np. w jednym z warszawskich Empików ni stąd ni zowąd pojawiły się dwa tomy HoMe - Sauron Defeated i War of the Ring. Ale tylko w jednym hmmmm...
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 08-05-2005 17:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Porównywałem kiedyś ceny z tolkiensklep.pl z innymi. Dziwię się, że tam ktokolwiek coś kupuje ale spoko jest wolny rynek i wolny wybór Uśmiech

Hathor, sprecyzuj Uśmiech Szukasz całości HoME czy tylko 3 ostatnich tomów?

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 08-05-2005 18:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W tej chwili tylko 3 ostatnich tomow - War of Jewels, Morgoth's Ring i People of Middle-earth. Z czasem KZO.

A gdzie jest taniej niz w tym sklepie?

Ostatnio zmieniony przez Sirielle dnia 08-05-2005 18:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Pantera
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 65

Wysłany: 08-05-2005 18:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Można poszukać po księgarniach językowych. Czasami trafiają się tam pojedyńcze tomy. Warto popytać sprzedawców. Może będą mogli ściągnąć interesujące Cię pozycje? Ceny są całkiem przystępne (jak na HoME oczywiście) ok. 50-60 zł.

Smoki w dużej ilości...

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wysłany: 08-05-2005 18:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wlasnie pytalam - jak pisalam, powiedzieli ze w hurtowni w Oxfordzie nie ma Jestem rozwalony

Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 08-05-2005 18:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hathor napisał(a) (zobacz wpis):
W tej chwili tylko 3 ostatnich tomow - War of Jewels, Morgoth's Ring i People of Middle-earth. Z czasem KZO.

A gdzie jest taniej niz w tym sklepie?

Na przykład w księgarni Columbus.

X 43 zł http://columbus.com.pl/url.shtml?extend=1350684&raw=1
XI 37 zł http://columbus.com.pl/url.shtml?extend=1350680&raw=1

Ale lepiej zadzwonić bo często jest tak, że sklepy zaniedbują aktualizacje strony www. Ta sieć sprzedaje też w zwykłych księgarniach (z tego co wiem w 3). Książki z HarperCollins mają po bardzo niskich cenach. Można też u nich zamówić daną pozycję której nie mają na składzie. Sarni jak był we Wrocku w ich kanciapie Z przymrużeniem oka to mówił że na półkach walają się spoko wszystkie tomy HoME.

Telefony do księgarń:
Gliwice 32 2317183
Wrocław 71 3418067
Kraków 12 4312098

Pantera
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 65

Wysłany: 08-05-2005 18:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hathor napisał(a) (zobacz wpis):
Wlasnie pytalam - jak pisalam, powiedzieli ze w hurtowni w Oxfordzie nie ma Jestem rozwalony

Zonk? Jestem rozwalony
Ale jeżeli jest u Ciebie na miejscu jakaś księgarnia językowa, która ma filie w innych miastach, to może mogliby w miarę możliwości ściągnąć z którejś z nich książki, jeżeli mają jeszcze jakieś na składzie?
Ale z drugiej strony to nie EMPiK i mogą w ogóle nie zgodzić się na takie kombinacje. Nie Nie

Smoki w dużej ilości...

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: Gdzie kupic HoME? (Strona 1 z 3)

Skocz do: