Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Mapa Śródziemia po czesku :) (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 17-02-2005 10:35    Temat wpisu: Mapa Śródziemia po czesku :) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Natrafiłem przypadkiem na dużą, ręcznie rysowaną mapę Śródziemia po czesku Uśmiech Fajnie jest sobie porównać niektóre nazwy Pserwa Jestem rozwalony
Link: http://klobouk.fsv.cvut.cz/~vrf/stredozem/stredozem.html

btw: jakiś czas temu dowiedziałem się, że tworzenie własnych map Śródziemia, ich publikacja oraz umieszczanie w Internecie jest łamaniem praw autorskich posiadanych przez Bang! Tolkien Estate Bang! i jako takie zakazane Jestem przeciw oraz ścigane przez ich prawników Notka Balrog Notka

Kicha Jestem przeciw

Pantera
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 65

Wysłany: 17-02-2005 15:55    Temat wpisu: Re: Mapa Śródziemia po czesku :) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O, nawet nieźle zrobiona. Ktoś włożył w to trochę pracy Uśmiech Nie wiem jak z dokładnością, bo nie sprawdzałam z oryginałem, ale na oko Uśmiech Saurona ;D wygląda całkiem dobrze (na niektórych mapach to bywa i tak, że np. Isengard leży w Dunlandzie Jestem rozwalony)

Goku napisał(a) (zobacz wpis):

btw: jakiś czas temu dowiedziałem się, że tworzenie własnych map Śródziemia, ich publikacja oraz umieszczanie w Internecie jest łamaniem praw autorskich posiadanych przez Bang! Tolkien Estate Bang! i jako takie zakazane Jestem przeciw oraz ścigane przez ich prawników Notka Balrog Notka
Kicha Jestem przeciw

Faktycznie do kitu.
I jak tu się twórczo spełnić Pserwa skoro można za to wezewanie do sądu dostać...?

Smoki w dużej ilości...

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Mapa Śródziemia po czesku :) (Strona 1 z 1)

Skocz do: