Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Bądźcie odważni, lecz i ostrożni! Zachowajcie wesele w sercu i jedźcie na spotkanie swego losu." Tom Bombadil (żegnając się z hobbitami), Władca Pierścieni

Temat: Polskie Centrum MECCG (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1146

Wysłany: 22-01-2005 04:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heh Elfik Już dawno tego tematu nie aktualizowałem Elfik

Mam przyjemność zakomunikować Z przymrużeniem oka że na Hobbitonie w dniu dzisiejszym pojawił się nowy dział:

Jest on w całości poświęcony karciance

Znajduje się w nim Polskie Forum MECCG założone oraz zarządzane przez kfiada Piwko i rozwijane wraz z grupą innych pasjonatów Jestem za Spox tej wspaniałej gry karcianej Uśmiech

Mamy ambicje Z przymrużeniem oka Super śmiech wkrótce rozwinąć ten dział i wzbogacić o różnorakie materiały i artykuły, wszystko co związane z MECCG Uśmiech

Adres strony/forum to http://meccg.tolkien.com.pl/forum

Jeśli interesujesz się karcianką MECCG lub masz ochotę zacząć Elfik Jeżeli rozumiesz następujący tekst "...no więc ja tapuję Aragorna i pomagam Arwenie, czarodziejem rzucam Marvels Told do zdjęcia Wake of War, ale nie robię korupcji dzięki The Friend or Three, nikt się nie tapuje do przyjęcia automatic-attacku bo teraz wilki mają 5 prowess i zagrywam Dagger of Westernesse..." Elfik lub nic z niego nie pojmujesz to również Elfik zapraszamy do Centrum MECCG Elfik

Gdy chcesz się wymienić kartami, poznać nowych graczy, spotkać na turnieju, zagrać w Lidze, wyjaśnić nękające Z przymrużeniem oka Cię zawiłości reguł gry to "Centrum rządzi, Centrum radzi, Centrum nigdy Cię nie zdradzi" Z przymrużeniem oka

Pozdrawiam
Elfik Elfik Elfik

kfiadeg
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 22-01-2005 13:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam serdecznie!

Niech moja buzia na avatarze nikogo nie przestraszy - przyszedłem w pokoju! Jestem rozwalony

Oto - dzięki uprzejmości (i pomysłowi) elfów, pod skrzydłami serwisu tolkien.com.pl, startuje (a raczej kontynuuje swoją burzliwą działalność) Polskie Forum MECCG , które w przyszłości ma być intergalną częścią Polskiego Centrum MECCG, czyli swojego rodzaju kompedium wiedzy na temat wspaniałej gry karcianej, jaka niewątpliwie jest Middle-earth Collectible Card Game, w skrócie MECCG wszystko mi się pomieszało

Forum już się trochę rozwinęło - ma swoich stałych "pisaczy" i choć na pierwszy rzut oka do pięt nie dorasta temu tutaj, to możemy się już pochwalić dwoma poważnymi TURNIEJAMI zorganizowanymi dzięki zapałowi naszych forumowiczów. Turnieje były jak najbardziej poważne - ludzie aby zagrać zjeżdżali się z całej Polski, były też nagrody, puchary, darmowe kostki Z przymrużeniem oka i ogólnie rozumiana bardzo bardzo miła atmosfera.

Nasze Forum mile (choć bez wodotrysków) powita każdego, kto chciałby zagrać, wymienić się, sprzedać lub kupić karty, przedyskutować niejasne (ale nasze ukochane) zasady, umówić się na partyjkę (także przez internet), zapisać do Ligi, zorganizować wspólne kupowanie kart z zachodu (gdzie jest ich jeszcze stosunkowo dużo), czy też poznać ludzi mu podobnych - być może z jego własnej okolicy, a których w inny sposób nie dałoby rady znaleźć...

Wierzę, że maniaków takich jak my jest w Polsce wiele wiele więcej, a zespolenie z tym ogólnopolskim serwisem miłośników twórzczości Tolkiena może przynieść tylko korzyści Uśmiech

Zapraszam(y) serdecznie!
(a ja pędzę układać talię) Gandalf na Cienistogrzywym

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Polskie Centrum MECCG (Strona 1 z 1)

Skocz do: