Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Umarli nie mogą być przyjaciółmi żywych ani obdarzać ich podarkami." Ghan-buri-Ghan, Władca Pierścieni

Temat: GWAIHIR magazyn tolkienowski Śląskiego Klubu Fantastyki (Strona 6 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 25-04-2013 23:34    Temat wpisu: Re: Które to numery Gwaihira? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

rudzik21 napisał(a) (zobacz wpis):
Hej, może mi ktoś pomóc i napisać (jeśli wie Uśmiech) które to numery Gwaihira? W środku w 3 numerach podane są jedynie daty wydań.

1. brak daty
2. 1985
3. 1986
4. 1986

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Pierwszy nr też jest z 1985 Z przymrużeniem oka Zawiera wzmiankę o niedawnym utworzeniu Sekcji Tolkienowskiej ŚKF. Język Na stronie Galadhorna (http://www.elvish.org/gwaith/shop.htm) widnieje informacja o roku 1984, ale to pewnie pomyłka.

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 25-07-2014 20:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kupiłem właśnie czwarty nr Gwaihira z 1986r. Jest w dobrym stanie. Mógłby ktoś opowiedzieć mi o nim? Czy 22zł to dobra cena za niego? Czy ten numer jest rzadki?

Antares
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 294

Wysłany: 25-07-2014 22:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

KacperP napisał(a) (zobacz wpis):

Kupiłem właśnie czwarty nr Gwaihira z 1986r. Jest w dobrym stanie. Mógłby ktoś opowiedzieć mi o nim? Czy 22zł to dobra cena za niego? Czy ten numer jest rzadki?

Wczesne numery Gwaihira są stosunkowo rzadkie. Sam mam niestety tylko jeden numer z 1986 roku. Myślę, że 22 złote (wliczając stan i rocznik) to bardzo dobra cena. Za Gwaihira z tego roku dałbym tyle bez zastanowienia Z przymrużeniem oka Niezła rzecz w tolkienowskiej kolekcji.
Powrót do góry

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 26-07-2014 11:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki za odpowiedź. Zbieram tolkienalia od listopada 2013r. i to chyba jeden z najlepszych okazów w kolekcji (mam około 35 książek Tolkiena i okołotolkienowskich).

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Temat: GWAIHIR magazyn tolkienowski Śląskiego Klubu Fantastyki (Strona 6 z 6)

Skocz do: