Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Oficjalna strona Kasiopei (Strona 1 z 61)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 02-10-2004 23:19    Temat wpisu: Oficjalna strona Kasiopei Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Od dzisiaj możecie oglądać w sieci oficjalną stronę Katarzyny Kariny Chmiel Uśmiech , wspaniałej ilustratorki i rysowniczki Uśmiech

Kasiopea Art

Pozdrawiam i Zapraszam Uśmiech
Elfik Elfik Elfik

Elenai
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 535

Wysłany: 03-10-2004 00:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piękna ta strona Jestem za Uśmiech Ciekawa, prosta forma, ładna i oryginalna graficznie, a przy tym nie przeładowana. Rozbroił mnie 'kontakt' Z przymrużeniem oka Super śmiech Szczególnie podobały mi się ilustracje do kabaretów. Z tolkienowskich ilustracji chyba najbardziej urzekła mnie:
http://www.tolkien.com.pl/kasiopea/strony/High-Warden.htm
Na pewno bede odwiedzać Uśmiech

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 03-10-2004 00:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenai napisał(a) (zobacz wpis):
Piękna ta strona Jestem za Uśmiech Ciekawa, prosta forma, ładna i oryginalna graficznie, a przy tym nie przeładowana.

Mi też się bardzo podoba Uśmiech Wygląd to wynik burzy mózgów mam pomysł!!! Kasiopei i Nif (która wykonała stronę Idea Notka Jestem za chwała wam, chylę czoła, dzięki Uśmiech )

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5709

Wysłany: 03-10-2004 01:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Że tak powiem niezwykle oryginalnie Język Pserwa . Stronka jaka jest każdy widzi, lub może zobaczyć. Mi też się podoba prosta forma, przejrzysta, nieprzeładowana ozdobnikami, natomiast przeładowana tym co trzeba, czyli treścią. Jest kilka drobnych błędów w podpisach (nie byłbym sobą Super śmiech ), ale jestem pewien, że szybko zostaną usunięte. Tak czy inaczej, Nifcia wykonała kawal solidnej roboty, i chwała jej za to. chwała wam, chylę czoła, dzięki
i S-ka jest urocze, a komentarze do zwierzątek przezabawne.
Grafiki tolkienowskie no comments bo i po co. Ulubionych mam kilka, ale o tym może kiedy indziej.
Ale i tak zabiła mnie ilustracja nietolkienowska Darth Vader z królikiem , to starcie po prostu musiało byc brzemienne w skutki, musze się tylko zastanowić jakie. Super śmiech

Ogolnie rzecz biorąc. Kasiopea, jak zawsze The Best, a Nifcia znowu mnie zaskoczyła i zadziwiła. Śmiech Love

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 03-10-2004 10:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie też powalił Vader z królikiem Jestem rozwalony
Tak się zastanawiam -warto chyba uzupełnić "bibliografię" ("ilustrotekę"? Uśmiech Saurona ;D ), no wiadomo, że chodzi o "Dorobek" -uzupełnić o wydawnictwo i rok wydania. Bo może ktoś zechce poszukać tych pozycji w księgarni/necie, aby postawić na regale "zebrane dzieła Kas"? -a takiej "Ani z Zielonego" jest na rynku różnych wydań sporo...

Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 03-10-2004 13:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pięknie zrobiona strona chwała wam, chylę czoła, dzięki
Do łez rozbawiła mnie S-ka (kurcze, czytając słyszałam głos Kasiopei Śmiech )
Oglądanie galerii zajmie mi sporo czasu - wspaniale spędzonego czasu. Na razie powaliła mnie jedna rzecz - z "kabaretu" rysunki kota - taż to moja Brennil Beruthiel wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ta ciemna mordeczka, te arystokotyczne pozy... Love

Wyrazy podziwu dla Nifci za świetną robotę chwała wam, chylę czoła, dzięki a moje uwielbienie dla Twórczości Kasiopei jeszcze wzrosło Love chwała wam, chylę czoła, dzięki Love

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 03-10-2004 14:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pieknie i oryginalnie wykonana strona Jestem za Gratuluje Elfik

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 450

Wysłany: 03-10-2004 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Strona wygląda przepięknie uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy a zawartość po prostu zapiera dech. Niektóre nowe obrazy tolkienowskie to najwspanialsze przedstawienia tragicznych elfów, jakie widziałam... "Rudości", "Feanor" albo "Maitimo" - coś niezwykłego. Elfie spojrzenie w tym pierwszym przenika widza (przynajmniej w mojej osobie Z przymrużeniem oka) do szpiku kości Uśmiech W dziale ze Star Wars natknęłam sie na niespodziankę: już bardzo dawno, ładnych parę lat temu widziałam rysunek małego Anakina schowanego w zbroi Vadera, i umierałam ze śmiechu nad komentarzem, ale dopiero teraz odkryłam, że to Kasiopea jest autorką Śmiech

Ciekawa jestem, czy wszyscy zauważyli, że zwierzaki w dziale S-ka ruszają się, gdy się na nie najedzie kursorem? Ten rusza ogonkiem, tamten łapą, jeszcze inny dziobem czy uszami, a jeden nawet skacze Śmiech Sama odkryłam to całkowicie przypadkiem i nie od razu - po prostu cudowny pomysł Jestem za Elfik

Wspaniała strona z otwartymi ramionami, i`m all your`s chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następna

Temat: Oficjalna strona Kasiopei (Strona 1 z 61)

Skocz do: