Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: Oficjalna strona Kasiopei (Strona 1 z 61)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 02-10-2004 23:19    Temat wpisu: Oficjalna strona Kasiopei Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Od dzisiaj możecie oglądać w sieci oficjalną stronę Katarzyny Kariny Chmiel Uśmiech , wspaniałej ilustratorki i rysowniczki Uśmiech

Kasiopea Art

Pozdrawiam i Zapraszam Uśmiech
Elfik Elfik Elfik

Elenai
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 535

Wysłany: 03-10-2004 00:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piękna ta strona Jestem za Uśmiech Ciekawa, prosta forma, ładna i oryginalna graficznie, a przy tym nie przeładowana. Rozbroił mnie 'kontakt' Z przymrużeniem oka Super śmiech Szczególnie podobały mi się ilustracje do kabaretów. Z tolkienowskich ilustracji chyba najbardziej urzekła mnie:
http://www.tolkien.com.pl/kasiopea/strony/High-Warden.htm
Na pewno bede odwiedzać Uśmiech

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 03-10-2004 00:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenai napisał(a) (zobacz wpis):
Piękna ta strona Jestem za Uśmiech Ciekawa, prosta forma, ładna i oryginalna graficznie, a przy tym nie przeładowana.

Mi też się bardzo podoba Uśmiech Wygląd to wynik burzy mózgów mam pomysł!!! Kasiopei i Nif (która wykonała stronę Idea Notka Jestem za chwała wam, chylę czoła, dzięki Uśmiech )

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5674

Wysłany: 03-10-2004 01:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Że tak powiem niezwykle oryginalnie Język Pserwa . Stronka jaka jest każdy widzi, lub może zobaczyć. Mi też się podoba prosta forma, przejrzysta, nieprzeładowana ozdobnikami, natomiast przeładowana tym co trzeba, czyli treścią. Jest kilka drobnych błędów w podpisach (nie byłbym sobą Super śmiech ), ale jestem pewien, że szybko zostaną usunięte. Tak czy inaczej, Nifcia wykonała kawal solidnej roboty, i chwała jej za to. chwała wam, chylę czoła, dzięki
i S-ka jest urocze, a komentarze do zwierzątek przezabawne.
Grafiki tolkienowskie no comments bo i po co. Ulubionych mam kilka, ale o tym może kiedy indziej.
Ale i tak zabiła mnie ilustracja nietolkienowska Darth Vader z królikiem , to starcie po prostu musiało byc brzemienne w skutki, musze się tylko zastanowić jakie. Super śmiech

Ogolnie rzecz biorąc. Kasiopea, jak zawsze The Best, a Nifcia znowu mnie zaskoczyła i zadziwiła. Śmiech Love

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 03-10-2004 10:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie też powalił Vader z królikiem Jestem rozwalony
Tak się zastanawiam -warto chyba uzupełnić "bibliografię" ("ilustrotekę"? Uśmiech Saurona ;D ), no wiadomo, że chodzi o "Dorobek" -uzupełnić o wydawnictwo i rok wydania. Bo może ktoś zechce poszukać tych pozycji w księgarni/necie, aby postawić na regale "zebrane dzieła Kas"? -a takiej "Ani z Zielonego" jest na rynku różnych wydań sporo...

Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 03-10-2004 13:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pięknie zrobiona strona chwała wam, chylę czoła, dzięki
Do łez rozbawiła mnie S-ka (kurcze, czytając słyszałam głos Kasiopei Śmiech )
Oglądanie galerii zajmie mi sporo czasu - wspaniale spędzonego czasu. Na razie powaliła mnie jedna rzecz - z "kabaretu" rysunki kota - taż to moja Brennil Beruthiel wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ta ciemna mordeczka, te arystokotyczne pozy... Love

Wyrazy podziwu dla Nifci za świetną robotę chwała wam, chylę czoła, dzięki a moje uwielbienie dla Twórczości Kasiopei jeszcze wzrosło Love chwała wam, chylę czoła, dzięki Love

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 03-10-2004 14:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pieknie i oryginalnie wykonana strona Jestem za Gratuluje Elfik

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 450

Wysłany: 03-10-2004 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Strona wygląda przepięknie uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy a zawartość po prostu zapiera dech. Niektóre nowe obrazy tolkienowskie to najwspanialsze przedstawienia tragicznych elfów, jakie widziałam... "Rudości", "Feanor" albo "Maitimo" - coś niezwykłego. Elfie spojrzenie w tym pierwszym przenika widza (przynajmniej w mojej osobie Z przymrużeniem oka) do szpiku kości Uśmiech W dziale ze Star Wars natknęłam sie na niespodziankę: już bardzo dawno, ładnych parę lat temu widziałam rysunek małego Anakina schowanego w zbroi Vadera, i umierałam ze śmiechu nad komentarzem, ale dopiero teraz odkryłam, że to Kasiopea jest autorką Śmiech

Ciekawa jestem, czy wszyscy zauważyli, że zwierzaki w dziale S-ka ruszają się, gdy się na nie najedzie kursorem? Ten rusza ogonkiem, tamten łapą, jeszcze inny dziobem czy uszami, a jeden nawet skacze Śmiech Sama odkryłam to całkowicie przypadkiem i nie od razu - po prostu cudowny pomysł Jestem za Elfik

Wspaniała strona z otwartymi ramionami, i`m all your`s chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następna

Temat: Oficjalna strona Kasiopei (Strona 1 z 61)

Skocz do: