Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie kraina Manwego sprawia, ze jej mieszkańcy są nieśmiertelni, lecz nieśmiertelność tych, co tam mieszkają, uświęciła krainę. Wy byście tam prędzej zwiędli i znużyli się życiem jak ćmy w za silnym i jednostajnym świetle." Posłowie Valarów do Numenorejczyków, Silmarillion

Temat: Jesień rulezuje! - a może nie:P (Strona 2 z 20)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który styl forum najbardziej Ci się podoba?
wiosna
9%
 9%  [ 9 ]
lato
11%
 11%  [ 11 ]
jesień
14%
 14%  [ 14 ]
zima
4%
 4%  [ 4 ]
earendil
8%
 8%  [ 8 ]
czarny
7%
 7%  [ 7 ]
mithrim
13%
 13%  [ 13 ]
eryn lasgalen
19%
 19%  [ 19 ]
smocza
13%
 13%  [ 13 ]
Oddano głosów : 98

Autor Wiadomość
Avari
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 566

Wysłany: 07-04-2004 20:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piękne skórki, wprost urocze Love Nif się napracowała niemiłosiernie, ale...
dla mnie Forum, to Forum w kolorze silver i chyba tak u mnie pozostanie Elfik

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Sarnond

Wpisy: 495

Wysłany: 07-04-2004 22:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Muszę się zgodzić ze Smoczkiem Uszatkiem* - u mnie jesień w środku kwietnia. Wiosna będzie po jesieni (czyli gdzieś w okolicach lata Jestem rozwalony), a na jesień będę wypartywał Earendila. Jestem za Spox Grunt to dobry plan!

*) patrz Diablotopic Spox

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 07-04-2004 23:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na Forum przebywam nocami, po prawej mam okno, a za nim (jeśli chmury nieba nie zasnuwają jak dziś) świeci mi Gwiazda Earendila. No to jaką inną skórkę mogłabym wybrać Śmiech ? Przynajmniej mając gwiazdy przed sobą będę wpatrywać się w ekran, a nie tęsknym wzrokiem po niebie wodzić.
Powrót do góry

Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 08-04-2004 07:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Lato IMHO ma najgorsze zestawienie kolorystyczne (Nif, nie bij Jestem rozwalony ): gryzą mnie w oczy ten brązowy koło niebieskiego, a jeszcze bardziej ta zielona beleczka na górze (czasami dole) tabeli.
Jesień ma zdecydowanie najlepiej dobraną kolorystykę -nie ma sie czego czepnąć. W schematach typu "earendil" czy "czarny" jakoś razi mnie kontrast między tekstem a podkładem. Jak się domyślę, dlaczego, to dopiszę.
No, ale rozumiem, że komuś może się to podobać.

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 08-04-2004 10:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Villentretenmerth napisał(a) (zobacz wpis):
Lato IMHO ma najgorsze zestawienie kolorystyczne (Nif, nie bij Jestem rozwalony ): gryzą mnie w oczy ten brązowy koło niebieskiego, a jeszcze bardziej ta zielona beleczka na górze (czasami dole) tabeli.
Jesień ma zdecydowanie najlepiej dobraną kolorystykę -nie ma sie czego czepnąć. W schematach typu "earendil" czy "czarny" jakoś razi mnie kontrast między tekstem a podkładem. Jak się domyślę, dlaczego, to dopiszę.
No, ale rozumiem, że komuś może się to podobać.

No przecież pisałam, że lato pozmieniam, to może podsuniesz jakieś propozycje dla odmiany? Uśmiech
Kontrast być musi, żeby treść forum była czytelna Uśmiech Saurona ;D

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Ancestor
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 136

Wysłany: 08-04-2004 11:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Nio przecież pisałam, że lato pozmieniam, tio może podsuniesz jakieś propozycje dla odmiany? Uśmiech
Kontrast być musi, żeby treść forum była czytelna Uśmiech Saurona ;D

Nio, jeśli sami się proszą. Język Uważam, że generalnie we wszystkich schematach poza jesienią (nio subSilver Jestem rozwalony ) tło powinno IM-not-so-HO mniej wybijać się na pierwszy plan, być bardziej matowe, stonowane i rozmyte Uśmiech. Nie przeszkadza mi wcale w czytaniu (bo i tak widać je głównie na samym dole i samej górze) ani nie zmniejsza czytelności, ale jednak nieco irytuje. hmmmm... Tło powinno być, jak muzyka w filmie Elfik : tworzyć klimat, ale samo pozostawać niezauważalne i nie rozpraszać uwagi. Z przymrużeniem oka Zreszta dobór obrazków jest dobry, są jedynie nieco zbyt wyraziste właśnie. Uśmiech
Powrót do góry

Ugrunîlo

Wpisy: 349

Wysłany: 13-04-2004 16:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elfik nie mogę się oprzeć i Wam napiszę, że od 2 dni odkrywam uroki Earendila Jestem rozwalony Pserwa
Love schemat jest tak wspaniały, że im dłużej go mam tym bardziej mi sie podoba wieeeeeeeeeelgachny uśmiech jak prawdziwy elf mam oczy pełne gwiazd.. gdy czytam Forum wieeeeeeeeeelgachny uśmiech robienie pieknych oczek

Cio do lata, to przyszo mi do głowy ostatnio, że moze by fajnie wyglądał zachód słońca w Szarej Przystani...? Cio sądzicie?..takie ciepłe kolorki i odpływajacy statek.. Wszystko takie troszkę mgliste i delikatne, żeby nie gryzło w oczy te.. co ty nie powiesz.., tia.. marudy Język cio im sie tu łezki zakręcały na widok schematów i sie nie połapały, że tio ze wzruszenia Język Jestem rozwalony Pserwa

"I choć sami nie wiemy, czy opowieści te są prawdą, to wiemy na pewno, że mądrzy ludzie dawnych czasów uważali je za prawdę."
Snorri Sturluson
Powrót do góry

vivid
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 34

Wysłany: 13-04-2004 17:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Do tej pory na miom ekranie królowało Subsilver,ale...no cóż...kobieta zmienną jest Język
A poza tym ostatnio ulegam wiosennym nastrojom Z przymrużeniem oka
Nie to co ty Anonymous Śmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następna

Temat: Jesień rulezuje! - a może nie:P (Strona 2 z 20)

Skocz do: