Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Jesień rulezuje! - a może nie:P (Strona 1 z 20)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który styl forum najbardziej Ci się podoba?
wiosna
9%
 9%  [ 9 ]
lato
11%
 11%  [ 11 ]
jesień
14%
 14%  [ 14 ]
zima
4%
 4%  [ 4 ]
earendil
8%
 8%  [ 8 ]
czarny
7%
 7%  [ 7 ]
mithrim
13%
 13%  [ 13 ]
eryn lasgalen
19%
 19%  [ 19 ]
smocza
13%
 13%  [ 13 ]
Oddano głosów : 98

Autor Wiadomość
Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 07-04-2004 15:27    Temat wpisu: Jesień rulezuje! - a może nie:P Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ciekawe, kto jeszcze oprócz mnie wybrał na stałe tego nowego skina Super śmiech od Foruma? Może pospieramy się o "wyższości Świąt Wielkanocy nad..." (a, nie, to nie ta bajka Pserwa ) o "wyższości jednej skórki nad inną"?
Anonymous, jakie widzisz zady, a jakie walety swojego wybranego Forumowego Tematu?
Gustibus są disputandum Jestem rozwalony

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

Adan
Homo sapiens mediterralis

Wpisy: 727

Wysłany: 07-04-2004 15:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dopiero co wiosna cieżko z nasionek kiełkuje, a mu sie już zachciewa jesieni Zdziwienie Pserwa . A gdzie czas na lato?
A ja i tak wolę rozgwierzdzone niebo. Swoją drogą od pewnego czasu można podziwiać Earendila i jego statek na zachodnim niebie nawet na długo po zachodzie słońca

Night of fears.
Finding my way through the dark black forest,
Where the sun never shines,
Dew is the sweat of the nightingales,
Toiling all night, singing.
Powrót do góry

Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 07-04-2004 15:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jesień wyglada najbardziej elegancko i kto wie czy nie najpiękniej, lato najcieplej i od dzisiejszej pierwszej rano do 11 przed południem miałam upalne Forum ;P, czarna jest mrocznie pociagajaca, ale za mroczna na świetowanie, gwiazdka Earendila nigdy nie zagaśnie Jestem rozwalony więc i na nią czas przyjdzie Piwko Język, zima a feee Ble Ble ;D ... a z czystej niecierpliwości kiedy wreszcie będzie słonecznie i zieloniutko mam wiosnę wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
I tak to ja do Ciebie Anonymous przdisputandowałam moje gustibusy.

wiosenne pozdrowionka! Kwiatek

"I choć sami nie wiemy, czy opowieści te są prawdą, to wiemy na pewno, że mądrzy ludzie dawnych czasów uważali je za prawdę."
Snorri Sturluson
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 07-04-2004 16:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

U mnie rulezuje wiosna Rządzę dlaczego? chiba Laiquendi nie musi tłumaczyć Elfik
Zaraz potem jesień ofkoz Język ( może w jesieni zmienię zielone klimaty Pserwa na beże Język ) Dalej earendil (planuję na lato bo latem można się włóczyć do późna w ciepłe noce pod gwiazdami uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy a w dodatku w upały nic tak nie chłodzi jak morze wieeeeeeeeeelgachny uśmiech)
a czarny zostawiam sobie na czarne nastroje Spox
Najmniej podoba mi się lato i chyba je jeszcze pozmieniam, bo mi kolorki nie leżą Ratujcie bo go pobiję , niby są żywe, ale to jednak nie to jeszcze Nie Nie co myślisz Anonymous, może więcej żółtego?? hmmmm... bardziej a la słoneczna plaża? hę? czy może zachód słońca z czerwieniami? nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj
Tak czy siak, w wolnej chwili jeszcze z latem pomieszam, więc czekam na Wasze propozycje. z otwartymi ramionami, i`m all your`s
Jakie kolory (których nie ma w innych schematach) kojarzą Wam się z latem? (byle nie różowy Jestem rozwalony różowego nie zdzierżę Ratujcie bo go pobiję )
No i ostatnie miejsce w tej ankiecie Z przymrużeniem oka daje zimie bo JUŻ TAK SERDECZNIE MI SIĘ ZNUDZIŁA ŻE NIE MOGĘ NA NIĄ PATRZEĆ!!! Elfik
( i nie chcę słyszeć o bugach kolorystycznych w tym schemacie Z przymrużeniem oka Pserwa Język )

Ps. Zima do domu Wałkiem go! Spox

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Lasselanta
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 10

Wysłany: 07-04-2004 16:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

o ja, faktycznie, są nowe wersje! Zmieniłam oczywiście- nawet nie wiecie, jak się świetnie smok komponuje!
oczywista że jesień rulezuje Uśmiech
Powrót do góry

Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 07-04-2004 17:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja natomiast, o dziwo wybrałam sobie niemalże najciemniejszy wystrój, czyli Earendila. Moim pierwszym odruchem była wiosna, ale tam zbyt wyraźny jest obrazek na tle. W lecie z kolei kolorki gryzą mnie w oczy, no a sepii nie lubię. I tak zostało niebko...

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 07-04-2004 18:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Nio i ostatnie miejsce w tej ankiecie Z przymrużeniem oka daje zimie bo JUŻ TAK SERDECZNIE MI SIĘ ZNUDZIŁA ŻE NIE MOGĘ NA NIĄ PATRZEĆ!!! Elfik
( i nie chcę słyszeć o bugach kolorystycznych w tym schemacie Z przymrużeniem oka Pserwa Język )

Ps. Zima do domu Wałkiem go! Spox

Ja tylko na słówko Elfik bo takiej prowokacji Z przymrużeniem oka nie mogłem zostawić bez odzewu Elfik

!!! ZIMA RULEZ !!! (wszyscy Zimowaci śpiewają razem "singu dan, singu dan, lalalala" o tak, zagłuszmy tych zgodnych z naturą Z przymrużeniem oka) i jeszcze wszyscy Kolorowaci Ble Ble ;D zatęsknią do niej gdy za oknem będzie 49 stopni Selsjusza Jestem rozwalony

P.S. a na razie mam Earendila bo mnie skusił Język

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 07-04-2004 19:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

czemu wszysyc cios do mnie pisza?? Z przymrużeniem oka chodzi o te skorke?? Uśmiech sam sie ustawila, choc chyba ja zostawie, bo mi bardzo przypadla do gustu (w koncu wiosenny chlopak jestem - 3.04 Z przymrużeniem oka ) przetestuje dzis wszystkie dostepne skorki jak tlyko sie zorientuje jak sie je zmienia i dopisze do posta, ktora najlepsza w mojej hamblej opinii Język.

dop. 8.04
------------
Jesień rulez Pserwa

Ostatnio zmieniony przez Thoronnil dnia 08-04-2004 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następna

Temat: Jesień rulezuje! - a może nie:P (Strona 1 z 20)

Skocz do: