Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Rasa w profilu (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samwise
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 161

Wysłany: 01-03-2004 15:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fajny pomysł. Watcher też sie przeraziłem ale nie jest tak źle. Jezeli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko. Mój login mówi sam za siebie - kim może być Sam Gamgee? Krasnoludzicą Diabelski uśmiech ? A może Entowa żoną Szok ? A może obstawić na orka Jestem rozwalony ? Hi hi ale bredze - to po tym oscarowym szaleństwie. Super śmiech
Powrót do góry

Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 01-03-2004 15:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a):
Czy jest dobry i warto go wprowadzić w życie, niech forumowicze się wypowiedzą (jeśli ich to interesuje).

mnie bardzo nie.. ja nie wiem co wpisać.. półelfka? półelfina? półsmoczyca? Złośliwy uśmiech i co z tymi drugimi "pół"? co ja jestem? jeden i jedna druga?? Jestem rozwalony
a tak poważnie to niedługo będziemy czytać napisy dookoła emblematów tak jak posty Jestem rozwalony (oj to nie było tak poważnie)
nie no ja jestem przeciw Ble Ble ;D i tak wiadomo kto jest kto Pserwa , a strach sie bać podziałów rasowych Język
F.
P.S. Co do lig, to przepraszam bardzo ale była taka jedna bardzo bezpieczna i przyjacielska... i można było "do serca przytulić smoka" ... Język

"I choć sami nie wiemy, czy opowieści te są prawdą, to wiemy na pewno, że mądrzy ludzie dawnych czasów uważali je za prawdę."
Snorri Sturluson
Powrót do góry

Serie
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74

Wysłany: 01-03-2004 15:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a):
Mnie za to ciekawi jakbyś np nazwał:
hobbit - hobbitka
elf - elfka
mężczyzna - kobieta
krasnolud - ????
ent - ??? (encica? )
itd.....

Nie rozumiem problemu Skrzywienie , przecież miałabyć rasa a nie płeć, osobiście gdyby ktos mnie spytał o rasę to bym odpowiedziała "człowiek" a nie kobieta Język
Poza ty co zrobic z mieszańcami (zwłaszcza tak namieszanymi że miejsca nie starczy na wymienianie) i jak ich napisać, to problem większy niż jak zapisać płeć, bo np. jak: Pół-ork-pół-człowiek, ćwierć-ork-cwierć-elf-pół-człowiek, czy orko-elfo-człowiek? Język
A płeć i tak wcześniej czy póżniej wyjdzie w postach Uśmiech
Powrót do góry

Samwise
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 01-03-2004 15:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Offtopic:

Falmawen napisał(a):

P.S. Co do lig, to przepraszam bardzo ale była taka jedna bardzo bezpieczna i przyjacielska... i można było "do serca przytulić smoka" ... Język

Ja tam smoka przytulać bym nie chciał - no może olifanta Śmiech każdy wie dlaczego... Samwise The Brave!
Powrót do góry

Gothmog
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 52

Wysłany: 02-03-2004 07:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No dobra... byłem człowiekiem. Tera jestem upiorem Pierścienia. Zresztą rasy widać po imionach i emblematach (no może nie Elanor, ona jest... kwiatkiem? Jestem rozwalony ) Na emblemacie Mony jest, zdaje się hobbicka norka, zgadłem? Ana moim je Nazgul Język A na Gloina (emblemacie) je góra, wiadomo że krasnolud Elfik Avari- elf, Nifrodel- elf, Elfy-elf Uśmiech

Sevolas
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 127

Wysłany: 02-03-2004 08:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gothmog napisał(a):
Ana moim je Nazgul Język A na Gloina (emblemacie) je góra, wiadomo że krasnolud Elfik Avari- elf, Nifrodel- elf, Elfy-elf Uśmiech

A niektórzy ponadto są "członkami...", jak głosi podpis pod nickiem. Uśmiech

Avari
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 566

Wysłany: 02-03-2004 09:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Falmawen napisał(a):
(...) a tak poważnie to niedługo będziemy czytać napisy dookoła emblematów tak jak posty Jestem rozwalony (oj to nie było tak poważnie)
nie no ja jestem przeciw Ble Ble ;D i tak wiadomo kto jest kto Pserwa ...

Popieram Jestem za
Fal mądrze mówi - dać jej... (co się daje półsmoczycy/półelfce hmmmm... hę? ) ... wiem! mam pomysł!!! Dać jej lembasa!!! Smażenie lembasa Elfik jeeeeej! skaczę z radości

Nie ma co pisać rasy koło emblematu, jesli ktoś potrzebuje być rozpoznawalny pod tym względem, to zwykle sam o to zadba - po to są emblematy i podpisy. A jeśli komuś nie zależy lub jeszcze się nad tym nie zastanawiał, to będzie miał problem i zagwostkę, a po co mu to? Ble Ble ;D

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Samwise
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 02-03-2004 10:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No właśnie na naszym forum nie ma przynajmniej jaki takich ograniczeń w w wielkości loga bo na innych forach to przeważnie może być 40x40 i 4kb. A u nas na 130x160 i 10kb można duzo przekazać innym forumowiczom. Nie wydaje mi się aby "rasowanie" było potrzebne Elfik A jak ktoś ma na to ochote to sobie może napisać na emblematku... no...
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: Rasa w profilu (Strona 2 z 3)

Skocz do: