Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Korzenie gór to najwspanialsze z korzeni. Z pewnością kryją się pod nimi zagrzebane tajemnice, których nikt jeszcze nie odkrył od początku świata." Gollum, Władca Pierścieni

Temat: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P (Strona 2 z 83)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 81, 82, 83  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nenya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 146

Wysłany: 26-02-2004 12:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja tio z kotów lubię tylko Garfielda Język Jakoś nie cierpię, kiedy taki futrzak się łasi... brrr... kotowstręt Uśmiech

Cytat:
Parę razy też wyskakiwał przez okno - na szczęście mieszkmy na parterze...

O! Kotek mojej znajomej też tak zrobił. Tylko, że ona mieszka na drugim piętrze. Na szczęście spadł na drzewo i oprócz podrapań nic mu się nie stało. Teraz zamykają wszystkie okna, albo chowają go do łazienki, kiedy chcą wywietrzyć w mieszkaniu Elfik
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 26-02-2004 12:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nenya napisał(a):
Ja tio z kotów lubię tylko Garfielda Język Jakoś nie cierpię, kiedy taki futrzak się łasi... brrr... kotowstręt Uśmiech

Nenya, zapraszam do siebie Z przymrużeniem oka , kociowstręt szybko by Ci przeszedł Śmiech (a także fretkowstręt i psowstręt Oczko ). Nie ma nic przyjemniejszego od mruczącego, ciepłego kota leżącego na wyciągnięcie ręki... no i znowu się rozmarzyłam... a tu do wieczora jeszcze tak daleko... no nic.. kota poczeka Śmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Xulime
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 26-02-2004 12:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nenya napisał(a):

Eee, to się tak mówi, a potem człowiek się w kotku "zakochuje", jak mój teść. Też miał "kotowstręt". Zawsze mówił, że on to by wszystkie koty Młotkiem go!.
Maluśkiego, chorusianego kotka do domu przyniesiono cichcem, kurowano i odkarmiano w wielkiej konspiracji, którą udało się zachować przez 2 tygodnie, w 45metrowym mieszkanku!!! I stało się: któregoś dnia teść stanął oko w oko z maleńką, czarną kulką, która to kulka nie czekając bezceremonialnie wpakowała się teściowi na kolana, ułożyła okrągłym brzuszkiem do góry i zasnęła z rozłożonymi we wszystkie strony świata łapkami. A ten "tępiciel kotów" siedział cierpliwie 2 godziny, bo mu żal było malucha budzić /nie wiedział jeszcze, że mały kotek śpi twardo/. I tak się stało, że teść tego kota uwielbiał, a kot go traktował wyjątkowo: wspólne śniadanka i obiadki /kot: szyneczka, teściu: kaszaneczka/, wspólne czytanie, wspólne mycie /np. obaj pod prysznicem w wannie - widok...boki zrywać/ itd. - nas tolerował, teścia obdarzał wieloma łaskami.
Sama zawsze chciałam mieć psa, ale inne obowiązki nie pozwalają, więc mamy w domu koty.
Mój mąż też jest alergikiem, ale to w niczym nie przeszkadza: koty mają zakaz wstępu do sypialni, mąż bierze loratadynę i raczej się z nimi nie "pieści" i jest OK.
Powrót do góry

Adunaphel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 44
Nieobecny(a): Pochlonela mnie piekielna ameba

Wysłany: 28-03-2004 16:32    Temat wpisu: Szlone koty Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wszystkim, milosnikom kotow i tym cierpiacym na "kociowstret" polecam ten krotki, zabawny filmik zatytulowany
"Szalone koty"
Wielbiciele tych slodkich siersciuchow wrecz musza go zobaczyc. Jest przezabawny! Super śmiech

Czekaliśmy tu, na tej górze, przez całe nasze życie na kogoś, kto zapaliłby tamten stos...nareszcie nasze istnienia mają sens!

---------
Podziękowania dla Pippina od straży wzgórz sygnałowych
Powrót do góry

Nieninque
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 12-04-2004 22:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tu kolejna kociara! Wiem, ze mam gdzies na pewno kilka wesolych kotkow (obrazkow), ale nie bardzo mi sie chce ich teraz szukac... Wybaczcie, moze nastepnym razem!

Daisy, Adunaphel - gramy w jednej drużynie. Mnie też - już kilka lat temu - zniknął kot (i to na moje urodziny! Spazmy dokładniej grzeczna i śliczna (tricolor!!) kotka... na szczęście został mi jej syn... który (zresztą) przywodzi mi na myśl Garfielda - jest cudowny: cały rudy, nieszczupły (delikatnie mówiąc...), śpi prawie non stop (to 'prawie' wynika z tego, że jak nie śpi to je... co kogoś zobaczy to MIAU, MIAU - że niby nikt mu od tygodnia jeść nie dał; co gorsza, wszyscy mu dają "bo jest taki biedny i słodki"...).

I jeszcze jedno, Adunaphel, nie dość, że ten kot-fan WP na obrazku od ciebie to właśnie fan, to jeszcze rozpowszechnia twórczość Tolkiena w świecie kotów! No bo przecież wyraźnie podaje koledze/koleżance te plytę (popycha łapką i pewnie mruczy: "Obejrzy, świetne! Tylko uważaj i mi oddaj...") Pserwa

A tak w ogole ubolewam, że tak późno tu trafiłam Smutek bo odnośniki do stron już nie chodzą ("Strona o podanym adresie nie istnieje") i nie moge zobaczyc tego, co tak na początku się wszystkim spodobało... Spazmy

Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 20-04-2004 17:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wczoraj znalazłam cioś dla miłosników diabląt Balrog a dziś dla miłośników koteczków... czarnecoś Z przymrużeniem oka... ze szczególnymi pozdrowieniami dla takich cio jak ja... tylko z takim kotkiem mogą sie pobawić... dla takich cio też jak ja Jestem rozwalony za późno tu zaglądnęli by sznurki działały wieeeeeeeeeelgachny uśmiech i z najszczególniejszymi pozdrowieniami dla mONI Lubimy się bukiet dla ciebie, dziękuję

P.S. dla wiarygodnosci Język dopsie włączyć głosniczki...

"I choć sami nie wiemy, czy opowieści te są prawdą, to wiemy na pewno, że mądrzy ludzie dawnych czasów uważali je za prawdę."
Snorri Sturluson
Powrót do góry

Adan
Homo sapiens mediterralis

Wpisy: 727

Wysłany: 20-04-2004 20:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czemu ten kot nie miałczy tylko jakoś tak burczy? Może to jest mruczenie, ale mnie to tak nie brzmi. Może tylko u mnie tak jest? Jak jest u was?
Night of fears.
Finding my way through the dark black forest,
Where the sun never shines,
Dew is the sweat of the nightingales,
Toiling all night, singing.
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 20-04-2004 21:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To burczenie to jest mruczenie małych kociaków - dorosłe koty mruczą potem delikatniej.

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 81, 82, 83  Następna

Temat: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P (Strona 2 z 83)

Skocz do: