Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Myślę, że najlepiej jest, kiedy po prostu kocha sie to, do czego serce samo od urodzenia ciągnie." Merry, Władca Pierścieni

Temat: Radio Rivendell (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Preciousss
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 128

Wysłany: 05-02-2004 15:07    Temat wpisu: Radio Rivendell Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

http://www.radiorivendell.com/

Aż się dziwię, że jeszcze nie został tu podany ten link Język Po raz pierwszy natknęłam się na niego na czatowniku Złośliwy uśmiech

Radio nadaje 24h na dobę. Uśmiech Można usłyszeć między innymi muzykę z LOTR Uśmiech Ale i kilka utworów Blackmore's Night, muzykę z innych filmów, a nawet z gier (zauważyłam z Diablo2 i Warcraft3 Język )

Naprawdę warto posłuchać Jestem za

"As for the future: I'll go on believing there is one - maybe even a happy one.Who's to say there is nothing waiting for me around the corner?(...)Whatever it may be, one thing is for sure - this adventure is not over."
Lauren Bacall
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 05-02-2004 16:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wszystko pieknie, tylko ostatnio chyba skopał im się serwer. Skrzywienie Na początku wszystko wspaniale działało, radio rzeczywiście rewelacyjne Jestem za ale dziś wyświetla mi komunikat:
"Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku. Plik jest uszkodzony lub jego format nie jest obsługiwany przez program." Smutek

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 643

Wysłany: 06-02-2004 01:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ee tam, na winampie gra Uśmiech I to całkiem ciekawie... Uśmiech

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Powrót do góry

Preciousss
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 128

Wysłany: 06-02-2004 03:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a):
Wszystko pieknie, tylko ostatnio chyba skopał im się serwer. Skrzywienie

Skopał im się, tzn właściwie to wyłączył parę dni temu i nie działał do (chyba Język ) środy - Elrond tłumaczył, że prawdopodobnie była u niego w mieszkaniu przerwa w dostawie prądu, jak wrócił z wakacji zastał wyłączony serwer. Ale teraz już działa Uśmiech

Cytat:
Na początku wszystko wspaniale działało, radio rzeczywiście rewelacyjne Jestem za ale dziś wyświetla mi komunikat:
"Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku. Plik jest uszkodzony lub jego format nie jest obsługiwany przez program." Smutek

Ach ten Małomiękki Złośliwy uśmiech zawsze jakiś błąd znajdzie Z przymrużeniem oka przerzuć się na winampa Uśmiech

"As for the future: I'll go on believing there is one - maybe even a happy one.Who's to say there is nothing waiting for me around the corner?(...)Whatever it may be, one thing is for sure - this adventure is not over."
Lauren Bacall
Powrót do góry

Nifrodel

Wysłany: 06-02-2004 12:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Preciousss napisał(a):
Skopał im się, tzn właściwie to wyłączył parę dni temu i nie działał do (chyba Język ) środy - Elrond tłumaczył, że prawdopodobnie była u niego w mieszkaniu przerwa w dostawie prądu, jak wrócił z wakacji zastał wyłączony serwer. Ale teraz już działa Uśmiech

Jak to brzmi Super śmiech Elrondowi zabrakło prądu Jestem rozwalony

Cytat:
Ach ten Małomiękki Złośliwy uśmiech zawsze jakiś błąd znajdzie Z przymrużeniem oka przerzuć się na winampa Uśmiech

Przerzuciłam się Elfik Dzięki Jestem za Już gra Love (trochę się muli ale o tej godzinie nie ma się co dziwić Z przymrużeniem oka )

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 24-02-2004 18:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bardzo fajne radyjko Jestem za . Tylko że coś mi się chrzani w wnampie, nie wiem co się dzieje, ale przerywa od czasu do czasu nadawanie i jakiś buffer (nie wiem co to jest) musi mi się od nowa ładować. Może to normalne, ale ja niewiem (dotychczas nie korzystałem z radja w internecie oops, zawstydzenie ).

P.S. Może to ten sam problem co twój Nifrodel?

Nifrodel

Wysłany: 24-02-2004 18:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

gloin napisał(a):

P.S. Może to ten sam problem co twój Nifrodel?

Chyba tak. To wina łącza często - im masz większa przepustowość, tym lepszy (przynajmniej teoretycznie Język ) transfer. W praktyce różnie bywa Uśmiech (dostawcy internetu to temat - rzeka Elfik )
U mnie też się rwie co kilka minut, jeśli Cię to pocieszy Z przymrużeniem oka

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 25-02-2004 00:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Radio Rivendell od jakiegoś czasu siedzi u mnie w "Ulubionych" i wyrzucać go stamtąd nie zamierzam uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy. Dobrze jest, pisząc posta, słuchać sobie czegoś w podobnym klimacie (od razu natchnienie przychodzi) victory.
A na buforowanie rada jest jedna: potraktować jak szumy w eterze, zagłuszanie Wolnej Europy UWAGA, UWAGA !!!, dysonanse Melkora czy coś w tym stylu Cool 3. Piękna muza i brak zakłóceń? - za dużo szczęścia na raz.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Radio Rivendell (Strona 1 z 2)

Skocz do: