Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: LotR: Najbardziej...obrzydliwa scena w filmie. (Strona 5 z 9)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czibiak
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 37
Nieobecny(a): Olsztyn, Warmia i Mazury...

Wysłany: 06-06-2006 18:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dla mnie najobrzydliwsza jest ta scena z FOTR,w ktorej rodzi sie,powstaje nowy Uruk-Hai Skrzywienie Ta cala plazma i sluz i przebicie sie przez nie... Bleee... Ble Ble ;D

Mirieel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 19

Wysłany: 19-06-2006 12:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Najgorsz scena jak dla mnie to była ta w jaskini Szeloby( jak ja nie cierpię pająków)a tak poza tym to chyba już nic mnie nie ruszałoUśmiechUśmiechUśmiech
ja nie wiem
wierzyłem i
kochałem
i byłem tym kim chciał bym był

trudno nie wierzyć w nic....
Powrót do góry

Dessann
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 18-09-2006 16:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już tyle filmów oglądałem, że ciężko byłoby mnie czymś obrzydzić Uśmiech. Jednak ten ściekający obiad po brodzie namiestnika, był ble Język

EmmaScyther
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 64

Wysłany: 18-09-2006 20:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Najobrzydliwsza scena? Rzecznik Saurona. Nie ze względu na strzałę w plecy, tylko na jego wygląd. Te paskudne usta. Te zęby. Ten mlaszcząco-ssąco-obleśny głos, niski jak strop w kopalni.
Ponadto: scena śmierci trolla w Morii (ohydny dźwięk umierającego, krew płynąca z ust) i umierający Frodo w czasie pogoni Nazguli (zzieleniała skóra pod oczyma, bielmo na źrenicach, aaa!).

"Belkar is a horrible, loathesome, supremely selfish creature who behaves contemptibly, laughs at the pain of others, has no manners whatsoever, and whose mental acuity would be compared unfavorably to that of a table."
Powrót do góry

Mauhur
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 18-09-2006 21:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Nie ze względu na strzałę w plecy

Jaką strzałę? Czy ja o czymś nie wiem? Język Przecież Rzecznik został pozbawiony głowy przez Aragorna, a nie zastrzelony...

EmmaScyther
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 64

Wysłany: 19-09-2006 07:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To się tak ładnie mówi teraz Uśmiech Chodziło mi o sam akt ataku na nieuzbrojonego wasala, bądź co bądź, jaki by obrzydliwy nie był. Nieco nie w stylu Aragorna, aye?
Dodam jeszcze, że do paskudniejszych scen należą Martwe Bagna, blade twarze w wodzie i otwierające się nagle, pokryte bielmem oczy umarłego Ratujcie bo go pobiję Okropne.

"Belkar is a horrible, loathesome, supremely selfish creature who behaves contemptibly, laughs at the pain of others, has no manners whatsoever, and whose mental acuity would be compared unfavorably to that of a table."
Powrót do góry

Arfael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 20-09-2006 14:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

IMHO każda scena w której widać obgryzione paznokcie Elijaha Wooda!!!
A inne rzeczy po obejrzeniu "Piły" i innych "dzieł w tym guście mnie nie ruszają....
Powrót do góry

Angband
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 55
Nieobecny(a): górskie wędrówki

Wysłany: 25-02-2007 22:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gollum i rybka to scena nie do pobicia Ratujcie bo go pobiję sama przemiana Smeagola pod wpływem Pierścienia (w wersji rozszerzonej) też nie należy do najciekawszych widoków... poza tym... zrzucanie na Minas Tirith głów poległych w walkach o Osgiliath Ratujcie bo go pobiję boję się pająków, ale większe wrażenie wywarła na mnie sama jaskinia Szeloby i resztki jej "posiłków" Ratujcie bo go pobiję
"(...) dochodzę do wniosku, że w każdym większym skupisku ludzkim istnieje podświadoma dążność do wleczenia pod pręgierz "opinii publicznej" przychwyconych na gorącym uczynku ofiar, aby się tym tanim kosztem nieco samemu wybielić."
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Temat: LotR: Najbardziej...obrzydliwa scena w filmie. (Strona 5 z 9)

Skocz do: