Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: LotR: Najbardziej...obrzydliwa scena w filmie. (Strona 3 z 9)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bregalad
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 02-09-2005 13:13    Temat wpisu: Były sceny brzydkie ale żeby już obrzydliwe? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dla mnie nie było scen że nie mogłem np. patrzeć na ekran. Ale nie zjadł bym dobrze obiadu oglądając golluma i "ssssoczystą rybkę". Była też jedna scena kiedy orkowie po ataku na Bród na Anduinie ostrzelali głowami tam poległych wojowników móry Minas Tirith . szpiegować, chować się Przepraszam za offtopic ale Jak jesteśmy przy Minas Tirith to mi się Denethor nie podobał Rządzę !
Powrót do góry

Marta
Urodzony na Ardzie

Nieobecny(a): Nima mnie.

Wysłany: 21-09-2005 19:24    Temat wpisu: Przecież nic tam nie ma!!! Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przecież nic obrzydliwego nie ma na tych filmach!!! Wymieniacie trzy te same odpowiedzi: orki, Seloba (nie moge zapamiętaj jej imienia) Ratujcie bo go pobiję i Golum zjadający rybe. A jak oglądacie zwykły film? W zwylkejszych filmach jest dużo więcej odrażających scen, już nie będę przytaczać bo to forum jest o WP Z przymrużeniem oka
No tak jak mówie to dla mnie tam nie było nic odrażającego.
A może tak jest dlatego, że lubie horrory i akurat te sceny nie zrobiły na mnie największego wrażenia... Skrzywienie

szalcia
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 133

Wysłany: 23-10-2005 10:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

brn powiedział(a):
Cytat:

- Frodo po dziabnięciu Szeloby ( pfuj, ta piana w ustach )

Też mi się to nie podobało Ratujcie bo go pobiję . Samo zawijanie w kokon nawet nie ale ta piana... to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę - to nie było za fajne.

LOLFY !!! Płacz 3 W sumie to nie jakaś wybrana scena, ale naprawdę mi się nie podobali.

Obiadek Denethora Jestem za . Normalna rzecz jak na władcę Gondoru Super śmiech .

No ale muszęwymienic jedną scenę, która bardzo wychoanym i kulturalnym osobom nie powinna przypaść do gustu: posiłek Gimliego w Edoras. Śmiech Dla mnie to było śmieszne, ale koleżnkom z okolicy nie bardzo. Mówiły coś w stylu: " O Boże, jakie bydle! Jaki on nie wychowany!" A ja się z tego wszystkiego śmiałem w żywe oczy Super śmiech .

Pozdrowienia Elfik

...
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz wróci na stolicę."

† Arek Gołaś †
Powrót do góry

tsu
Urodzony na Ardzie

Wysłany: 01-11-2005 18:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

przelatujące w tle jelito grube jednego z orków pod Fangornem.

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 01-11-2005 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pająki lubię Ungolianta, piana na ustach kojarzy mi się z mydłem do golenia, maniery Denethora przy jedzeniu... Nic to w porównaniu z moją pierwszą próbą konsumpcji bolońskiego spagetti Zawstydzenie. Za najbardziej obrzydliwe uważam widziane z bliska buziaczki zaprawionych w bojach orkowych wojowników Wykrzyknik
Porozszarpywane małżowiny uszne, niezagojone lub paskudnie zagojone rany. wszystko mi się pomieszało Moje typy to "miłośnik piercingu" z Isengardu (ten, który pyta Sarumana o rozkazy z Mordoru) - Wiśniewski wysiada Ble Ble ;D - oraz dowodzący jeźdźcami na wargach uruk. Czuję się niewyraźnie, kiedy patrzę na te nieudolnie "zalutowane" szramy na twarzy, odsłaniające leżące pod skórą tkanki. A już scenka, kiedy krztusi się własną, czarną krwią... Brrr!
Powrót do góry

Hobbit Frodo
Urodzony na Ardzie

Nieobecny(a): Nie ma mnie ale będę.

Wysłany: 01-11-2005 21:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W pierwszym filmie najochydniejsze były narodziny orków. Te wszystkie...blleee Skrzywienie Drugi Film? Duszenie Golluma i jego rybka. Nic nowego . A w trzecim? Szeloba, Cirith Ungol.

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 01-11-2005 23:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie jestem zwolenniczka filmow gore (tak sie to pisze?) i paskudztw zalewajacych ekran, ale biorac pod uwage nature zla w Tolkienowskim swiecie i jego obrzydliwosc sama w sobie, zlo na filmie bylo pokazane w formie zlagodzonej, dostosowanej do odbiorcy, nic obrzydliwego. Orkowie wrecz mogliby byc mniej zabawni.
Generalnie nie widze w tym filmie niczego obrzydliwego, IMHO wszystko ma swoje uzasadnienie.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 02-11-2005 07:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elenwe napisał(a) (zobacz wpis):

oraz dowodzący jeźdźcami na wargach uruk. Czuję się niewyraźnie, kiedy patrzę na te nieudolnie "zalutowane" szramy na twarzy, odsłaniające leżące pod skórą tkanki. A już scenka, kiedy krztusi się własną, czarną krwią... Brrr!

Mała poprawka. Dowódca jeźdzców był orkiem (podobnie jak wszyscy jeźdzcy na wargach). Miał na imię Sharku. Ale fakt mina piękna Jestem rozwalony Jestem rozwalony Jestem rozwalony .

Co do tematu kiedy pierwszy raz zauważyłem Gothmoga to aż sie wzdrygłem. Także troll z Fotra był niczego sobie, ale ogólnie uważam że film nie był za bardzo obfity w obrzydliwe sceny.

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Temat: LotR: Najbardziej...obrzydliwa scena w filmie. (Strona 3 z 9)

Skocz do: