Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 13 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meph1k
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 10

Wysłany: 12-07-2009 19:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piszę od czasu do czasu, gdyż lubię pogadać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach do moich Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

klemenko
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 370

Wysłany: 12-07-2009 20:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czytam, bo chcę się czegoś dowiedzieć o Tolkienie i o tym, co myślą inni.

Piszę, żeby zadać pytania, a czasem podzielić się swoją skromną wiedzą.

Ireth Vardamir
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 14-08-2009 11:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piszę...bo lubię pisać.
Chcę się też dowiedzieć, co myślą inni miłośnicy Tolkiena na ciekawiące mnie tematy, a wśród moich znajomych zbyt wielu miłośników Mistrza nie ma. Smutek
Piszę, bo dowiaduję się tu mnóstwa rzeczy.
Piszę,bo nie znam innych ludzi, którzy interesują się Tolkienem i jego książkami w takim stopniu co ja.
I wreszcie piszę, bo lubię wymieniać poglądy z inteligentnymi ludźmi.

Wcześniej tylko czytałam, teraz mam wakacje i mogę pisać.
Powrót do góry

Golden
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 72

Wysłany: 28-01-2010 13:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Głównie wertuje forum i czytam, a że w pracy mam sporo czasu, więc czytam i co chwila dowiaduje się nowych ciekawostek. A jako że od dawna fascynuje mnie świat stworzony przez Tolkiena to miło porozmawiać z ludźmi o takich samych zainteresowaniach Uśmiech Więc to tu, to tam wdam się w jakąś dyskusję Uśmiech
Podsumowując cieszę się że tu jestem i mam prawo głosu !

Thuringwethil
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 164

Wysłany: 29-03-2010 13:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dlaczego tu piszę, ech.
Lubię to forum! Nie wiem dlaczego. Ma fajne tło i działy, mnie się to tło strasznie podoba! Nie jak w innych forach:czarne tło, jak ja nie lubię, chyba 20 działów, nic znaleźć nie można, Ratujcie bo go pobiję . Acha no i wy Uściski .
Jestem tu od niedawna, przyznaję się, piszę czasem z sensem, czasem kompletnie bez (i już raz czy dwa mi się za to dostało Nie powiem,buzia na kłódkę ) zakładam tematy. Kocham zakładać tematy, o, właśnie, muszę sobie parę pozakładać.
No i nie jestem tylko gościem, nienawidzę być gościem nie ma mowy .
Tak jak w ksiązce Tolkiena: ludzie są tylko gośćmi, obcymi Spazmy . A elfy mieszkają tu naprawdę.
Hurra, jestem elfem robienie pieknych oczek ! E nie raczej majarem.
Poza tym wolę do końca życia pisać na jednym forum niż np. co miesiąc zaglądać na jakieś 30 forów Tiaaaa .
Powrót do góry

Oelk
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 8

Wysłany: 09-07-2010 17:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja piszę dlatego, że chcę poznawać ludzi z podobną do mojej pasją (książki Mistrza jakby ktoś nie pokapował jeszcze).
Powrót do góry

Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 426

Wysłany: 21-09-2011 20:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeszcze tu nic nie napisałam? Lubię to Forum. Jeśli szukam jakiejś informacji to głównie tu. Mam zaufanie do wielu osób tu od początku piszących. Nie zawsze mam czas, nie zawsze też dostęp do internetu - zdarza się. To właściwie tak jakby wybrać się w podróż po Śródziemiu - są miejsca gdzie ocieram się o mądrość, są miejsca gdzie rozlega radosny śmiech czy to Elfów, czy Hobbitów, czasami bywają i potyczki, no są i tacy co monosylabami odpowiadają - ale życie biegnie różnorakimi ścieżkami. Szukam sobie tej ścieżki co do krainy Elfów wiedzie, a poza tym lubię czytać Śmiech
Powrót do góry

Niofo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 180

Wysłany: 22-09-2011 17:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hm, ja piszę, gdyż mam swoje zdanie i się z nim zgadzam (tak, ten tekst jest dla mnie niemal kanoniczny... Używam go gdy tylko pozwana mi kontekst), a także zamierzam propagować owo zdanie po innych osobach.
Czytam, ponieważ interesuję się światem Miszcza, a znajdzie się wielu, co mają wiedzę większą od mojej. Poza tym niektóre posty są tu wybitnie zabawne, a nawet poważny noldo potrzebuje się od czasu do czasu uśmiechnąć (choćby i pod nosem i tak, coby inni nie widzieli).
Dodam, że czasem zwyczajnie muszę sobie porozmawiać z kimś o Tolkienie i jego dziełach, gdyż w najbliższym otoczeniu tolkienistów mam sztuk dokładnie jeden, a z Findziem, (mimo wielu jakże niekłamanych zalet tego osobnika, jak chociażby przenośne stoisko z podręcznikami od polskiego, matmy, geografii, historii i whatev., czasami nie idzie się dogadać, jak chociażby czyja śmierć była bardziej godna podziwu i czy Finrod był samobójcą).
A dlaczego akurat TO forum - po prostu pierwsze wyświetliło się w googlach, a jak już się zalogowałam, to co będę się po innych szwędlić.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następna

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 13 z 14)

Skocz do: