Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 14 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 19-10-2011 07:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dlaczego? No jak to dlaczego? Jestem rozwalony
Powodów jest masa, ale najważniejsze to:
- Bo lubię poznawać nowych ludzi o ciekawych zainteresowaniach, a wy niewątpliwie takimi jesteście. I chociaż nigdy się z wami nie spotkałam, to do wielu odczuwam już sporą sympatię. Jesteście moimi "wirtualnymi znajomymi". Uśmiech Saurona ;D I lubię z wami porozmawiać, powymieniać się opiniami; nawet o tych moich gadach i płazach; powiem wam, że wśród moich realnych znajomych znalazłoby się nie za wielu miłośników tych uroczych stworzonek; to znaczy większość akceptuje, ale nie ma prawdziwych miłośników. A tu wiem już przynajmniej o kilku z nich. Z przymrużeniem oka
Tutaj można oderwać się od rzeczywistości wśród ludzi, którzy myślą podobnie. I widzę, że jest tu więcej osób, które twierdzą, że "fajne życie" to nie tylko włóczenie się po knajpach, ludzi, którzy doceniają ciekawe zainteresowania i sami mogą się nimi poszczycić. Z przymrużeniem oka

- Bo lubię z kimś podyskutować, a nawet pokłócić się, zaprezentować różne punkty widzenia, posłuchać opinii innych, spojrzeć na coś z innej perspektywy...
Bez tego nie byłoby zabawy. Śmiech

- Bo to forum miłośników twórczości Tolkiena, a ja jestem miłośniczką twórczości Tolkiena, więc to raczej odpowiednie miejsce dla mnie. Z przymrużeniem oka Można pogadać o Silmie, poczytać i popisać w ciekawych tematach, a także dowiedzieć się więcej o Ardzie i w ogóle. Uśmiech

Dziękuję wam, że jesteście i znosicie dzielnie moją obecność. Złośliwy uśmiech

Co tu dużo gadać, po prostu Lubię to forum! Śmiech
Powrót do góry

Caranthir.
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 143

Wysłany: 05-04-2012 14:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z kilku powodów:

, bo chcę podzielić się moją malutką wiedzą z otwartymi ramionami, i`m all your`s ,
napisać b. dużo wpisów Notka ,
, bo lubię to forum Love ,
chcę bardziej poznać Mistrza i jego dzieła raz, dwa, raz, dwa, tempo! ,
, bo lubię wypełniać ankiety i tworzyć tematy Zdziwienie ,

,,Dość tego! Jakim prawem synowie Finarfina kręcą się tam i siam, żeby swoje bajdy pleść temu Ciemnemu Elfowi w jego jaskiniach? Król im pozwolił rokować z Thingolem w naszym wspólnym imieniu? Prawda, są w Beleriandzie, niech wszakże nie zapominają, że ojcem ich jest władca Noldorów, chociaż matka pochodzi z obcego szczepu.'' Super śmiech
Powrót do góry

Gilya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 54
Nieobecny(a): jestem w odwiedzinach u elfów

Wysłany: 08-10-2013 20:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kocham to forum Love głównie dlatego, że to forum o twórczości Tolkiena,(którego uwielbiam Serce tak jak wszyscy tutaj). Dzień bez wejścia na forum jest na prawdę stracony, a myśl, że wieczorem siądę przed komputerem i sprawdzę co się dzieje w Śródziemiu Z przymrużeniem oka jest jak gorzałka z Imladris, zapewnia mi energię na cały dzień. Poza tym człowiek podobno przez cała życie się uczy, a nauka czegoś co sprawia mi przyjemność jest wspaniała(szkoda, że nie uczą o Tolkienie w szkole). Dowiaduję się tu na prawdę dużo nowych informacji o moim ukochanym świecie. Wiem też, że otaczają mnie tu ludzie o podobnych zainteresowaniach co jest wspaniałe, bo większość z moich koleżanek Tolkien nie interesuje.
Dzięki temu forum cały czas jestem w świecie Tolkiena.

Do perfekcji ciągle zdążam.

MAGLOR I MAEDHROS ŻYJĄ!!!!
Powrót do góry

noleme
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 29-03-2016 21:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dlaczego piszę na forum: dlatego że mam nadzieję, że kiedyś będę mogła pisać o dziełach JRRT po polsku, jak teraz mogę pisać po angielsku. I chciałabym też spotkać innych fanów i fanek Tolkiena. lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 14 z 14)

Skocz do: