Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 1 z 14)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 18-01-2004 20:58    Temat wpisu: Dlaczego piszecie na forum? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Umieściłem ten post tutaj, ponieważ chciałbym wiedzieć dlaczego piszecie na tym oto wspaniałym bukiet dla ciebie, dziękuję ,szlachetnym kwiatek dla ciebie, dziękuję , mądrym Jestem za i nieobliczalnym forum chwała wam, chylę czoła, dzięki ? Ja piszę victory z dwóch powodów.
1. Chcę zgłębiać tajemnice dotyczące mistza i jego twórczości.
2. Nudzi mi się Można zasnąć... !!!

P.S. Ciekawe czy admini przykleją ten temat?

Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 18-01-2004 21:03    Temat wpisu: Re: Dlaczego piszecie na forum? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

gloin napisał(a):

1. Chcę zgłębiać tajemnice dotyczące mistza i jego twórczości.

Popieram
Cytat:
2. Nudzi mi się Można zasnąć... !!!

Nudzić się? A co to znaczy...?

Dodaję swoje:

3. Jestem uzależniona od Forum
4. Bez Forum czuję się, jakbym nie wiedziała, co dzieje się na świecie
5. Muszę ekspić sobie ilość notek Diabelski uśmiech

Cytat:

Ciekawe czy admini przykleją ten temat?

To zależy od ilości głupich odpowiedzi, jakie się tu pojawią.

Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 18-01-2004 21:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z mojego punktu widzenia "nudzić się" znaczy nie mieć co do roboty, więc żeby mieć co do roboty piszę na forum Ble Ble ;D .

Elanor

Wpisy: 365

Wysłany: 18-01-2004 22:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

gloin napisał(a):
Z mojego punktu widzenia "nudzić się" znaczy nie mieć co do roboty, więc żeby mieć co do roboty piszę na forum Ble Ble ;D .

No i właśnie o to mi chodziło... Ja mam zwykle tyle roboty, zarówno takiej typowo obowiązkowej (czytaj: nauka) jak i różnych rzeczy, które sobie sama wymyślę, że dziwię się, jak jeszcze mogę tu siedzieć i czytać te wszystkie notki Uśmiech .

Misiek_h

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 18-01-2004 23:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż, u mnie sprawa jest prosta. Wyrobiłem sobie takie przyzwyczajenie, że jak włączam kompa to pierwsze co robie to uruchamia IE i w "Ulubionych" klikam na Forum dyskusyjne etc etc Uśmiech
A jak zobaczę temat który mnie zaciekawi i w którym mam coś do dodania, to piszę Z przymrużeniem oka

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 19-01-2004 11:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja nie muszę szukać w Ulubionych. Forum to mam ustawione jako stronę startową IE.
Forum to uzależnienie (i to okropny nałóg - dzień bez Forum to dzień stracony). Piszę, bo mam taką ochotę, bo sprawia mi to przyjemność. (i mam nadzieję, że moje wypociny Język inni w miarę toleują Super śmiech ).

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Lastiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 19-01-2004 16:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jest kilka powodów:
-bo lubie i sprawia mi to przyjemność, a sens życia to nic innego jak żyć przyjemnie i wygodnie i zaspokajać swoje potrzeby
-bo jak każdy człowike mam potrzebe kontaktu z innym człowiekiem, potrzebe dialogu ale takze potrzebe czucia ze się przynależy do jakieś grupy i ze stanowi sie jej integralną część.

Cały czas pilnowałem się żeby to forum nie przeszło w swojego typu uzależnienie. Papieros dla osoby uzaleznionej smakuje powiedzmy sobie srednio, dal osoby podchodzącej do palenia z dystansem smakuje lepiej. Ta sama zasada tyczy sie forum, osby uzaleznione piszą zauważyłem gługie teamty polemiki diolagi i wogle, a chodzi o to zeby nie było przerostu formy nad treścią. Bałem się uzależnienia bo boje się pisania bez sensu.

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 19-01-2004 17:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kiedy zobaczyłam ten temat w PRK uśmiechnęłam się i pomyślałam

-bo lubię Uśmiech

Ale jak się zastanowić głębiej, dlaczego lubię? robienie pieknych oczek To czuję się bardzo wdzięczna temu forum, dzięki niemu poznałam prawdziwą miłość Miłość i bukiet dla ciebie, dziękuję wspaniałych przyjaciół Pocałunek Piwko na których wiem, że moge liczyć Rycerz - już tyle wystarczyłoby, żeby czuć do tej strony sentyment... Uśmiech Saurona ;D
Ale czasem zdarza się, że przeczytam w starych tematach swoje pierwsze wpisy i ogarnia mnie rozżewnienie Zakręcony Język (ale kiedyś zadawałam pytania i udzielałam odpowiedzi Zawstydzenie Super śmiech) Wspominam forumowiczów, którzy nigdy już nic nie napiszą Niebieski ze smutku Róża ...a tu pozostał po nich ślad i wystarczy kliknąć , aby przywołać wspomnienia... ech...
Forum zainspirowało do wielu, wielu przemyśleń - co znów zaowocowało paroma opracowaniami, esejami...To forum bardzo wiele dla mnie znaczy.

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następna

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 1 z 14)

Skocz do: