Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 1 z 14)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 18-01-2004 20:58    Temat wpisu: Dlaczego piszecie na forum? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Umieściłem ten post tutaj, ponieważ chciałbym wiedzieć dlaczego piszecie na tym oto wspaniałym bukiet dla ciebie, dziękuję ,szlachetnym kwiatek dla ciebie, dziękuję , mądrym Jestem za i nieobliczalnym forum chwała wam, chylę czoła, dzięki ? Ja piszę victory z dwóch powodów.
1. Chcę zgłębiać tajemnice dotyczące mistza i jego twórczości.
2. Nudzi mi się Można zasnąć... !!!

P.S. Ciekawe czy admini przykleją ten temat?

Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 18-01-2004 21:03    Temat wpisu: Re: Dlaczego piszecie na forum? Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

gloin napisał(a):

1. Chcę zgłębiać tajemnice dotyczące mistza i jego twórczości.

Popieram
Cytat:
2. Nudzi mi się Można zasnąć... !!!

Nudzić się? A co to znaczy...?

Dodaję swoje:

3. Jestem uzależniona od Forum
4. Bez Forum czuję się, jakbym nie wiedziała, co dzieje się na świecie
5. Muszę ekspić sobie ilość notek Diabelski uśmiech

Cytat:

Ciekawe czy admini przykleją ten temat?

To zależy od ilości głupich odpowiedzi, jakie się tu pojawią.

Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 18-01-2004 21:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z mojego punktu widzenia "nudzić się" znaczy nie mieć co do roboty, więc żeby mieć co do roboty piszę na forum Ble Ble ;D .

Elanor

Wpisy: 365

Wysłany: 18-01-2004 22:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

gloin napisał(a):
Z mojego punktu widzenia "nudzić się" znaczy nie mieć co do roboty, więc żeby mieć co do roboty piszę na forum Ble Ble ;D .

No i właśnie o to mi chodziło... Ja mam zwykle tyle roboty, zarówno takiej typowo obowiązkowej (czytaj: nauka) jak i różnych rzeczy, które sobie sama wymyślę, że dziwię się, jak jeszcze mogę tu siedzieć i czytać te wszystkie notki Uśmiech .

Misiek_h

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 18-01-2004 23:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż, u mnie sprawa jest prosta. Wyrobiłem sobie takie przyzwyczajenie, że jak włączam kompa to pierwsze co robie to uruchamia IE i w "Ulubionych" klikam na Forum dyskusyjne etc etc Uśmiech
A jak zobaczę temat który mnie zaciekawi i w którym mam coś do dodania, to piszę Z przymrużeniem oka

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 19-01-2004 11:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja nie muszę szukać w Ulubionych. Forum to mam ustawione jako stronę startową IE.
Forum to uzależnienie (i to okropny nałóg - dzień bez Forum to dzień stracony). Piszę, bo mam taką ochotę, bo sprawia mi to przyjemność. (i mam nadzieję, że moje wypociny Język inni w miarę toleują Super śmiech ).

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Lastiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 19-01-2004 16:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jest kilka powodów:
-bo lubie i sprawia mi to przyjemność, a sens życia to nic innego jak żyć przyjemnie i wygodnie i zaspokajać swoje potrzeby
-bo jak każdy człowike mam potrzebe kontaktu z innym człowiekiem, potrzebe dialogu ale takze potrzebe czucia ze się przynależy do jakieś grupy i ze stanowi sie jej integralną część.

Cały czas pilnowałem się żeby to forum nie przeszło w swojego typu uzależnienie. Papieros dla osoby uzaleznionej smakuje powiedzmy sobie srednio, dal osoby podchodzącej do palenia z dystansem smakuje lepiej. Ta sama zasada tyczy sie forum, osby uzaleznione piszą zauważyłem gługie teamty polemiki diolagi i wogle, a chodzi o to zeby nie było przerostu formy nad treścią. Bałem się uzależnienia bo boje się pisania bez sensu.

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 19-01-2004 17:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kiedy zobaczyłam ten temat w PRK uśmiechnęłam się i pomyślałam

-bo lubię Uśmiech

Ale jak się zastanowić głębiej, dlaczego lubię? robienie pieknych oczek To czuję się bardzo wdzięczna temu forum, dzięki niemu poznałam prawdziwą miłość Miłość i bukiet dla ciebie, dziękuję wspaniałych przyjaciół Pocałunek Piwko na których wiem, że moge liczyć Rycerz - już tyle wystarczyłoby, żeby czuć do tej strony sentyment... Uśmiech Saurona ;D
Ale czasem zdarza się, że przeczytam w starych tematach swoje pierwsze wpisy i ogarnia mnie rozżewnienie Zakręcony Język (ale kiedyś zadawałam pytania i udzielałam odpowiedzi Zawstydzenie Super śmiech) Wspominam forumowiczów, którzy nigdy już nic nie napiszą Niebieski ze smutku Róża ...a tu pozostał po nich ślad i wystarczy kliknąć , aby przywołać wspomnienia... ech...
Forum zainspirowało do wielu, wielu przemyśleń - co znów zaowocowało paroma opracowaniami, esejami...To forum bardzo wiele dla mnie znaczy.

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następna

Temat: Dlaczego piszecie na forum? (Strona 1 z 14)

Skocz do: