Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 8 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 505

Wysłany: 30-12-2012 15:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie chciałabym trafić na orków, ich okrucieństwo mnie przeraża. Poza tym śmierć z ręki orka do chwalebnych nie należy - bałabym się tej niepewności, co do ''metody'' mojego zgonu. Najgorsze byłoby dla mnie pożeranie żywcem Ratujcie bo go pobiję albo powolna śmierć i zmasakrowanie mojego ciała, tak jak Jeźdźców pod Helmowym Jarem Nie Nie

Najbardziej jednak przeraziłoby mnie spotkanie z pająkami, choćby to było jakieś mikroskopowe, słabe genetycznie potomstwo Szeloby Z przymrużeniem oka - zło to zło a pająki niewątpliwie nim są, przynajmniej w świetle arachnofobii. Może nie są aż tak brutalne jak orkowie, ale ich wygląd przyprawia o zawał - jedno co dobre: szybka śmierć Z przymrużeniem oka

Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Powrót do góry

Ashke Verasca
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 145

Wysłany: 30-12-2012 17:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zgadzam się, orki należą do najpaskudniejszych stworzeń i na pewno śmierć z ich rąk byłabym co najmniej nieprzyjemna.

Pajączki...mam co prawda arachnofobię, ale orki przerażają mnie bardziej. Balrog? Nie boję się go teraz, ale może dlatego, że nie wyobrażam sobie spotkania z nim. Całe szczęście siedzi głęboko pod ziemią ^^

Nutriasobolowa
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 254

Wysłany: 30-12-2012 17:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Biedne pająki. Są chyba najbardziej nienawidzone Z przymrużeniem oka . Ja tam lubię pająki - im większe i bardziej włochate, tym lepiej! Tarantule są ładne, jeśli Ungolianta i potomstwo było podobne, to nie mam nic przeciwko spotkaniu... aczkolwiek tylko takiemu, gdybym nie skończyła jak mucha Jestem rozwalony

Co do orków, to się zgadzam. Wolę nie myśleć, co zostałoby zjedzone najpierw, gdyby orki zgłodniały Śmiech .

Drift as the chocolate sea's ablaze
Will the moon return my gaze?
The snow makes him quiver, shake and fall
But it's magic traps us all

Thingol żyje!
Powrót do góry

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 135

Wysłany: 31-12-2012 12:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja na pewno nie chcialabym spotkac Szeloby. Niewazne, czy z bliska, czy z daleka. Balroga tym bardziej... Brr... Ale spotkanie ze Smaugiem nie byloby zle, ale tylko pod warunkiem, ze by mnie nie usmazyl Język A co powiedzielibyscie na spotkanie z Radagastem (mam na mysli filmowego, z Hobbita) Jestem rozwalony
Powrót do góry

maciekplp
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 13

Wysłany: 19-02-2013 20:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zależy w jakich warunkach (znaczy się z jakim sprzętem w ręku) Elfik Ale najgorzej- Morgoth czyste złe zło, nie chciałbym spotkać jakiegokolwiek stworzenia, którego sama obecność napawałaby przytłaczającym strachem nie ma mowy Ale tak z orkiem sam na sam (z mieczem w dłoni)... Można to potraktować jak wyzwanie Z przymrużeniem oka

Fornadan
Powrót do góry

Frodowa
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 37
Nieobecny(a): Kiedy wybieram się do gospody ,,Pod Zielonym Smokiem"

Wysłany: 20-04-2013 21:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Osobiście, ja bym zniosła nawet Saurona i Morghota wraz z orkami, trollami itd., ale Szeloby w życiu nie chciałabym spotkać! Szeloba Jest okropna, napawa mnie lękiem i przerażeniem, a jej wygląd mówi sam za siebie. To nie jest mały pajączek, którego można zabić kapciem, nie, nie...
Powrót do góry

Legolas 2931
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106
Nieobecny(a): zdecydowanie (a). Zazwyczaj duchem

Wysłany: 27-04-2013 20:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Właściwie to mnie więszość postaci jak Sauron, Szeloba czy Glaurung fascynuje.
Ze wszystkich osób ''złych'' najbardziej nie chciałabym spotkać orków - z tych samych powodów co Ellena. Niepewnośc co do losu, ale przede wszystkim niechlubna śmierć i obrzydzenie. Jak czytam rozdziały o niewoli Merry'ego i Pippina i orków to aż mi się czytać dalej nie chce. Skrzywienie

~Nindë
---
Kham wciąż żyje!
---
Szczerba Maglora - bo LOS tak chciał
Powrót do góry

Valinohtar
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 27-08-2013 15:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Szeloba, brrr wyobraźcie sobie coś takiego:
W nocy budzi cie jakiś szelest. Patrzysz, a tu przez drzwi przeciska się gigantyczne owłosione cielsko z czterema parami nóg i ośmioma malutkimi oczkami. Potwór zbiża się do ciebie i obnaża swoje kły jadowe. Jest tuż nad tobą i nagle wbija się w twój brzuch. Czujesz straszliwy ból, widzisz jak obok spada kawał twojego ciała, a ona owija cię pajeczyną i przesuwa swoim odwłokiem po twarzy. Koszmar. Szczerze współczuje Frodowi

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 8 z 10)

Skocz do: