Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 1 z 10)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 18-01-2004 18:26    Temat wpisu: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

...gdybyście mieszkali na terenach śródziemia w trzeciej erze? Muszę przyznać, że nigdy nie chciałbym się spotkać z szelobą Szeloba . Zawsze jakoś bałem się pająków. Nie mam powodu, po prostu boję się ich. A szeloba była ogromna i obrzydliwa. Serdecznie współczuję Samowi i Frodowi, że mieli z nią do czynienia. A wy?

Misiek_h
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 18-01-2004 18:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja też bym nie chciał spotkać Szeloby. Nienawidzę pająków i się ich boję. A Szeloba to uosobienie i pomnik arachnofobii Z przymrużeniem oka.

Za to chciałbym mieć okazję pogadania ze Smaugiem jak Bilbo Uśmiech.

ereinion
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 32

Wysłany: 18-01-2004 21:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

nie chciałbym spotkac Czarnoksiężnika Diabelski uśmiech . Boję się że miał dośc nieświezy oddech a jego sama obecnośc grozila powaznymi szkodami na ciele (vide czarny dech)

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 18-01-2004 22:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Będę wyjątkiem. Lubię pająki. Naprawdę Elfik Język. I choć bliskie spotkanie trzeciego stopnia z Szelobą niezbyt by mi się uśmiechało (nie z powodu jej przynależności gatunkowej, ale dlatego że śmierdzi, paskuda Ble Ble ;D ), głosuję na Glaurunga.
Glaurung to uosobienie przewrotności Morgotha. Jego hipnotyczne zdolności czynią go bodaj najniebezpieczniejszym ze stworzeń. Urocza, inteligentna gadka jak ze Smaugiem nie wchodzi tu w grę. Strach pomyśleć, że stanięcie z nim oko w oko mogłoby się skończyć podobną tragedią jak w przypadku losów Túrina i Nienor.
Powrót do góry

Lorraine
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 11

Wysłany: 19-01-2004 12:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym nie chciala spotkac Balroga bo jakos nie przepadam za siedzeniem za blisko ogniska [lub zamego ognie Uśmiech] Diabelski uśmiech Ale wlasciwie to by musialo zalozec od tego JAKIE to by bylo to spotkanie Uśmiech Bo jakbym naprzyklad tylko go mogla zabaczyc z odleglosci nie mniejszej niz 200m. to bym z checia na niego popatrzala... Ale jakbym miala stanac z nim oko w oko to bym uciekla gdzie pieprz rosnie Język No.. chyba zebym niezdazyla Jestem rozwalony
a deszcze bez rynien nieczęsto padają
między nimi."
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 19-01-2004 13:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdecydowanie nie chciałabym się spotkać z którymkolwiek ze smoków. Zawsze bałam się takiego Inteligentnie Przewrotnego Zła. O ile można przewidzieć postępowanie reszty 'paskud' - raczej mało inteligentych, tak IMO zachowanie się smoków jest nieprzewidywalne - słodkie, czarujące, niesamowite, a jednak trujące od środka i prowadzące do zguby i zniszczenia...

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Sevolas
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 127

Wysłany: 19-01-2004 13:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja jakoś nie przepadam za psami i, jak sądzę, za wilkami. Dlatego swój głos oddaję na Draugluina. Zdecydowanie wolałbym nawet Szelobę.

Nenya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 146

Wysłany: 19-01-2004 14:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Szeloba... Brrr! Szeloba Jak ja nienawidzę pająków! Elfik

Czasami po prostu ciałem moim wstrząsa swojego rodzaju "dreszcz" kiedy widzę nawet małego krzyżaka w ogrodzie.

A wielkie, napuchnięte, włochate cielsko Szeloby... te jej osiem... brrr... nóg... i te paskudne nogogłaszczki i szczękoczułki...

Dobrze, że takich pająków nie ma Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 1 z 10)

Skocz do: