Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 7 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avalonne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 153
Nieobecny(a): Niech łaska Valarów cię prowadzi!

Wysłany: 19-04-2007 23:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ups... Elfik
Bezmyślne w porównaniu z innymi, może wyraziłam się niezbyt jasno... Ratujcie bo go pobiję
z Balrogiem to rzeczywiście się zagalopowałam Jestem rozwalony , ale Czatownik kojarzy mi się ze stworzeniem kierowanym przemożną wolą władcy, które działając spełnia czyjeś pragnienia, dąży do czyjegoś celu. Jest po prostu narzędziem w rękach pana. I to miałam na myśli pisząc: "bezmyślne" - rzeczywiście niefortunne słowo Elfik

cierpi wraz z Tobą, lecz jego granie
Płynące ponad czasem i światów granicą
Powtórzą fale o brzeg bijące... płakaniem...
Powrót do góry

Witck King
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 29-05-2007 16:30    Temat wpisu: tak bez uzbrojenia... to nie chcialbym sie spodkac z zadnym Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

tak bez uzbrojenia... to nie chcialbym sie spodkac z zadnym stworzonkiem zle nastawionym do rasy ludzi... ale tak naprawde to wolalbym nigdy nie zobaczyc na swojej drodze barloga, jednego z nazguli lub samego Saurona... Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Roxanne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 175

Wysłany: 05-08-2007 12:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja to wogóle nie chciałabym spotkać Nazgûla coś strasznego...
A gdybym spotkała... no to chybabym umarła ze strachu (bo jeszcze na tyle się kontroluję, że nie popuszczę Tiaaaa )

A taką małą nieścisłość zauważyłam w tym temacie Złośliwy uśmiech Czy mogę napisać kogoś spoza świata Mistrza, kogo nie chciałabym spotkać???
spoiler:
Nie chciałabym spotkać UFO!!!

No, to tyle mam do powiedzenia xD

Pozdro victory
Roxanne Roxy

Baranek, Christopher Moore

DA
Powrót do góry

Natolin
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 382

Wysłany: 12-09-2007 08:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym nie chciał spotkać, żadnego z Nazguli coś strasznego.... Ten zimny oddech, no i Nazgule powodują choroby Język . Ale najbardziej nie chciałbył zostać trafiony przez Nazgula tym samym ostrzem co Frodo. Bliski kontakt Szelobą Szeloba nie był by też zbyt przyjemny.

Ostatnio zmieniony przez Natolin dnia 27-09-2007 17:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Numenor
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 26-09-2007 21:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja z kolei nie chciałbym spotkać Sarumana. Bałbym się jego charyzmy. To jego podstawowa broń za którą zniewala ludzi (dzicy ludzie z Dunlandu).Moja wola przeciwko poddaniu się jego sile byłaby ogromna ale kto wie??????? hmmmm...
Powrót do góry

Gehadia
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 02-03-2011 12:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym nie chciała spotkać Szeloby. Nie mam nic do pająków krzyżaków, ale jak myślę o tych tłustych, wielkich, włochatych...nogach, to mi się jelita prostują Płacz 3 Szeloba
Nazgule też śliczne nie są, ale te paskudne nogi.... bleeeeee...

Thuringwethil
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 164

Wysłany: 02-03-2011 16:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja tam najbardziej nie chciałabym spotkać Sarumana, który może nie jest bardzo straszny, ale ja go po prostu nie lubię wściekły , a poza tym ten głos...
No, Szeloby też bym nie chciała spotkać.

Natomiast Nazgûle, Sauron, smoki a nawet balrog, chociaż nie lubię ognia mnie fascynują i chciałabym je zobaczyć Język .
Powrót do góry

Adanel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 03-03-2011 15:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja najbardziej nie chciałabym spotkać (tak jak wielu przedmówców, widać arachnofobia jest częstą przypadłością Z przymrużeniem oka) Szeloby Szeloba, spotkanie z nazgulem, czy ze smokiem też oczywiście było by okropne, ale Szeloba..., to już sam jej widok (oczywiście z daleka, nie mówiąc już o spotkaniu oko w oko) budzi przerażenie. Mówiąc szczerze to gdym znalazła się na miejscu Sama i Froda to nie mogła bym się nawet ruszyć a co dopiero podjąć jakieś dalsze kroki

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 7 z 10)

Skocz do: