Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nadeszły srogie czasy a z nienawiści zawsze się rodzi nienawiść." , Niedokończone Opowieści

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 5 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ninquel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 16-03-2006 11:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Stawiacie na Szelobę... ja stawiam także na Ungoliantę Z przymrużeniem oka Jak ona by się do mnie przyssała, to by ze mnie nic nie zostało Z przymrużeniem oka

Wiadomo, że tak naprawdę żadnych złych stworzeń bym nie chciała spotkać. Ale tych pajęczyc to w szczególności Z przymrużeniem oka Nie to, że mam arachnofobię, bo sama kiedyś pająki hodowałam Język Ale nie takiej wielkości Z przymrużeniem oka

Gem
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 01-04-2006 18:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hmm ja też oddaje swój głos na Szelobe Ble Ble ;D nienawidze pająków, brzydze się nimi i gdy wyobrażam siebie w sytuacji Sama i Froda to mi się niedobrze robi Ooooo Kiedyś jak spotkałam tarantule (tata powiada, że to mały pajączek był... Skrzywienie ) to tak długo z furią po niej skakałam, że przypominała mokrą papkę....no i darłam się w niebogłosy. Tata przybiegł i stwierdził, że porąbana jestem. A on jeszcze bardziej bo wkłada sobie żywe pająki do ust.... Zdziwienie

Vampirell
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 01-06-2006 12:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z Szelobą!! Mnie wzdryga na widok takich malutkich pajączków na suficie (wydaje mi się, że zaraz skoczą mi na głowę Język ), a co dopiero takiego wielkiego..
Powrót do góry

sobol
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 14

Wysłany: 04-06-2006 18:33    Temat wpisu: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oczywiście z żadnym, szczególnie smokiem (załatwiłby mnie jeszcze jak Turina) i orkiem (chyba że mnie by szybko zanił Uśmiech). No i demony z lampkami
z Martwych Bagien. Błee
Powrót do góry

Asheri
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 05-06-2006 19:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
No i demony z lampkami
z Martwych Bagien

Hmmmn... Ja szczerze mówiąc chętnie bym zobaczyła coś takiego. Póki ma się na tyle rozsądku, by się do nich nie zbliżać to mogą być całkiem ciekawe stworzenia. Nie są tak groźne, jak się wie, co potrafią.

Czibiak
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 37
Nieobecny(a): Olsztyn, Warmia i Mazury...

Wysłany: 06-06-2006 13:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie przerazaja Wargowie Smutek Orki i pajaki tez,ale np takiego smoka,jak w "Rudym Dżilu" to nawet chetnie bym spotkala Uśmiech Zawsze to jakies urozmaicenie Uśmiech Elfik

Anorielle
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 12

Wysłany: 06-08-2006 17:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie chcialabym spotkac zlego smoka Smoczek , Barloga Balrog, Ungolianty Ungolianta i jej potomstwa, w tym takze Szeloby Szeloba . I nazgûli, oczywiscie. Wlasciwie wszystkiego co jest po stronie ciemnosci, ale tych wymienionych nie chcialabym ujrzec najbardziej. Sa przerazajace i okrutne, zadaja bol i cierpienie, a Ungolianta zniszczyla Drzewa Valinoru; Telperion i Laurelin. wściekły grzmię jak Manwe zaraz wybuchnę Furia wal głową w ścianę głową w mur coś strasznego... Bang! Młotkiem go! Młotkiem go! Bang! Jestem przeciw Spazmy Płacz 3
Na-chaered palan-díriel
o galadhremmin ennorath,
Fanuilos, le linnathon
nef aear, sí nef aearon!
Powrót do góry

Earendel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 26
Nieobecny(a): życie....

Wysłany: 26-09-2006 18:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Szeloby i pajakow z Mrocznej puszczy - mam arahnofobie Uśmiech
"Tak się wydaje - odparł Aragorn - ale nie dajmy się złamać w ostatniej próbie(...)Musimy odejść w smutku, lecz nie w rozpaczy. Nie na zawsze przykuci jesteśmy do okręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie"
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 5 z 10)

Skocz do: