Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 4 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
McSilesian
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 31

Wysłany: 07-12-2005 20:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A "Kogo ze złych stworzeń CHCIELIBYŚCIE spotkać?"

Nie chciałbym spotkać żadnego z "negatywnych" okazów fauny Śródziemia.
Orkowie śmierdzą i są agresywni.
Nie mam lęków przed pająkami, nawet je lubie, ale te, które znam zazwyczaj nie jedzą ludzi...Uśmiech
Gobliny- to samo co orkowie.
Upiory (z kurchanów i Nazgule)- NIE WIERZĘ W DUCHY! Uśmiech
Wilki- nie lubię szczekających psów. (nawet jamników) Uśmiech
To coś co naprzykrzało się Drużynie u wrót Morii- "potwory z głębin" też nie dla mnie.
Ludzie- ludzie też dziwni jacyś są...UśmiechUśmiechUśmiech

Asheri
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 08-12-2005 18:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
A "Kogo ze złych stworzeń CHCIELIBYŚCIE spotkać?"

Ja raczej nikogo. Ewentualnie mogłabym pozanć Balroga (bardzo lubię ogień), ale tylko pod warunkiem, że nie zamierzałby mnie spalić (czyli raczej niemożliwe Język).
Cytat:
Orkowie śmierdzą i są agresywni.

Własnie, zapomniałam ich wymienić. Jak ja nienawidzę orków... i strasznie żal mi elfów, które w nich zostały "przemienione".

Hurin Thalion
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 11-12-2005 13:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No ja sie tam nikogo nie boje Język każdemu złemu stworzeniu dam rade!! Jestem za NIe chciałbym sie jednak mimo wszystko spotkać z Czarnoksiężnikiem z Angmaru bo bo bo troche za bardzo straszył Uśmiech Saurona ;D ale to jeszcze nic nie znaczy Z przymrużeniem oka Był też trochę ""niezdarny"" ,na złodzieja by się nie nadawał Uśmiech Saurona ;D przechodzi sobie cichutko obok ciebie a ty drżysz jak galareta i nie wiesz z jakiego powodu Język
Ogólnie Czarnoksiężnik jest bardzo fascynującą postacią, choć może nie za bardzo towarzyską Jestem rozwalony

Powrót do góry

Mauhur
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 05-03-2006 12:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A czy nikt nie wspomniał o trollach?! A ja właśnie najbardziej boję się trolli. W "Hobbicie" były jeszcze rozkoszne w swojej głupocie, ale w WP - brrr... Miażdżąca siła i ŻĄDZA KRWI! Może w taki sposób wpłynął na mnie wizerunek cave trolla zaserwowany przez PJ? CHCIAŁBYM natomiast spotkać Sarumana. A gdyby go tak resocjalizować? Elfik

kara
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 11-03-2006 22:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

nie no, ja uważam że spotkać wszelkie tolkienoskie stwory byłoby bardzo miło! Balroga i Nazgule zaliczam do "najlepszych"/"najciekawszych" złych stworzeń, smoki natomiast zabardzo lubiłam od dzieciństwa żeby nie chcieć ich spotykaćUśmiech
Jeżeli miałabym wybrac to chyba najgorsza jest Szeloba - w sumie była dosć obrzydliwa:) poza tym jednak do pająków uprzedzeń nie mam....
Powrót do góry

Celebrían
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 298

Wysłany: 12-03-2006 07:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Taaak obstawiam zdecydowanie za Szelobą. Nie to żebym nie lubiła pająków, ale Szeloba jest zdecydowanie za duża jak dla mnie Złośliwy uśmiech

Smoki zawsze mnie fascynowały, są po prostu piękne, więc jednego chciałabym zobaczyć, tyle że z bezpiecznej odległości.

Ani orków, Uruk-Hai ani innych tym podobnych nie chciałabym spotkaćm bo najprzyjemniejsze to one chyba nie są,

Właściwie to ja żadnego z tych złych stworzeń nie chciałabym spotkać (wyjątek smoki)

Then Celegorm no more would stay,
and Curufin smiled and turned away."
Powrót do góry

Dagnerie
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 38

Wysłany: 12-03-2006 11:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja chyba postawiłabym na Balroga, Szelobę i...trolle. Z takimi istotami się nie dogadasz, a z orkami i Upiorami Pierścienia istniałaby być może taka możliwość Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

pablo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 53

Wysłany: 12-03-2006 23:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gollum jakoś jednak znalazł "wspólny język" z Szelobą Z przymrużeniem oka Ale zgadzam się - to nie są "stworzonka", które można bez obawy spotykać w ciemnej ulicy...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 4 z 10)

Skocz do: