Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Przeniewiercą jest, kto porzuca towarzyszy, gdy ciemności zastępują drogę." Gimli, Władca Pierścieni

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 1 z 10)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 18-01-2004 18:26    Temat wpisu: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

...gdybyście mieszkali na terenach śródziemia w trzeciej erze? Muszę przyznać, że nigdy nie chciałbym się spotkać z szelobą Szeloba . Zawsze jakoś bałem się pająków. Nie mam powodu, po prostu boję się ich. A szeloba była ogromna i obrzydliwa. Serdecznie współczuję Samowi i Frodowi, że mieli z nią do czynienia. A wy?

Misiek_h
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 18-01-2004 18:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja też bym nie chciał spotkać Szeloby. Nienawidzę pająków i się ich boję. A Szeloba to uosobienie i pomnik arachnofobii Z przymrużeniem oka.

Za to chciałbym mieć okazję pogadania ze Smaugiem jak Bilbo Uśmiech.

ereinion
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 32

Wysłany: 18-01-2004 21:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

nie chciałbym spotkac Czarnoksiężnika Diabelski uśmiech . Boję się że miał dośc nieświezy oddech a jego sama obecnośc grozila powaznymi szkodami na ciele (vide czarny dech)

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 18-01-2004 22:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Będę wyjątkiem. Lubię pająki. Naprawdę Elfik Język. I choć bliskie spotkanie trzeciego stopnia z Szelobą niezbyt by mi się uśmiechało (nie z powodu jej przynależności gatunkowej, ale dlatego że śmierdzi, paskuda Ble Ble ;D ), głosuję na Glaurunga.
Glaurung to uosobienie przewrotności Morgotha. Jego hipnotyczne zdolności czynią go bodaj najniebezpieczniejszym ze stworzeń. Urocza, inteligentna gadka jak ze Smaugiem nie wchodzi tu w grę. Strach pomyśleć, że stanięcie z nim oko w oko mogłoby się skończyć podobną tragedią jak w przypadku losów Túrina i Nienor.
Powrót do góry

Lorraine
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 11

Wysłany: 19-01-2004 12:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym nie chciala spotkac Balroga bo jakos nie przepadam za siedzeniem za blisko ogniska [lub zamego ognie Uśmiech] Diabelski uśmiech Ale wlasciwie to by musialo zalozec od tego JAKIE to by bylo to spotkanie Uśmiech Bo jakbym naprzyklad tylko go mogla zabaczyc z odleglosci nie mniejszej niz 200m. to bym z checia na niego popatrzala... Ale jakbym miala stanac z nim oko w oko to bym uciekla gdzie pieprz rosnie Język No.. chyba zebym niezdazyla Jestem rozwalony
a deszcze bez rynien nieczęsto padają
między nimi."
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 19-01-2004 13:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdecydowanie nie chciałabym się spotkać z którymkolwiek ze smoków. Zawsze bałam się takiego Inteligentnie Przewrotnego Zła. O ile można przewidzieć postępowanie reszty 'paskud' - raczej mało inteligentych, tak IMO zachowanie się smoków jest nieprzewidywalne - słodkie, czarujące, niesamowite, a jednak trujące od środka i prowadzące do zguby i zniszczenia...

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Sevolas
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 127

Wysłany: 19-01-2004 13:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja jakoś nie przepadam za psami i, jak sądzę, za wilkami. Dlatego swój głos oddaję na Draugluina. Zdecydowanie wolałbym nawet Szelobę.
Powrót do góry

Nenya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 146

Wysłany: 19-01-2004 14:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Szeloba... Brrr! Szeloba Jak ja nienawidzę pająków! Elfik

Czasami po prostu ciałem moim wstrząsa swojego rodzaju "dreszcz" kiedy widzę nawet małego krzyżaka w ogrodzie.

A wielkie, napuchnięte, włochate cielsko Szeloby... te jej osiem... brrr... nóg... i te paskudne nogogłaszczki i szczękoczułki...

Dobrze, że takich pająków nie ma Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 1 z 10)

Skocz do: